Προς το περιεχόμενο

Kingston HYPERX Cloud Core στα 41,70 ευρώ @ Gearbest.


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγνώμη να ρωτήσω κάτι γιατί δεν πολυγνωριζω, ψάχνω ακουστικά που να μπαίνουν στην τβ στην έξοδο ήχου όταν βλέπω ταινίες η παίζω πσ4,αυτά κάνουν η είναι μόνο για πσ/σμαρτφον??

 

Επίσης το θέμα μου είναι ότι έχω απόσταση περίπου 2,5 μέτρα κρεβάτι με τβ, βλέπω δεν είναι ασύρματα, έχουν όμως κάποια προέκταση με καλώδιο η κάτι τέτοιο η είναι μόνο για κοντά?

 

για να βλεπω tv χωρις να ενοχλω πηρα αυτα

 

http://www.banggood.com/H-366T-Multi-point-Bluetooth-4_0-Stereo-Music-Transmitter-Audio-Adapter-p-976589.html

 

http://www.banggood.com/Bluedio-HT-Wireless-Bluetooth-4_1-Stereo-Headset-Earphone-Headphone-p-971923.html

 

βεβαια μπορεις να παρεις οποια bluetooth ακουστικα θες.

 

το καλο με τον transmitter ειναι οτι τροφοδοτειται απο μια θυρα usb της tv

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο περιεργια, πως το διασταυρωσατε?

Με απευθείας ερώτηση στην kingston στέλνοντας τον σειριακό αριθμό (έβγαλα τα ονόματα μιας και έχει κώδικα δεοντολογίας στην απάντηση).

 

Dear ...........,
 
Thank you for contacting HyperX.
 
With regards to your request I would like to inform you that your Headset has a two-year guarantee. The first year is held with your point of purchase, we would then advise you to keep your purchase receipt for at least this period. We will then look after the second year.
 
You will benefit from free technical support at any time during the duration of your warranty.
 
Kind regards.
 
Representative name

 

HyperX Customer Service
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ.δεν εχεις παραλαβει ακομα?ποτε με το καλο?

Η παραγγελία έφυγε στις 4/8 από Κίνα.Κάνει περίπου 20 ημέρες να φτάσει, οπότε προς το τέλος του μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, ερώτηση, επειδή είμαι λίγο άσχετος. Έχει USB ή όχι; Έχω ηχεία 5.1 τα οποία έχουν υποδοχή για 3.5mm. Τι γίνεται όμως αν θέλω να χρησιμοποιήσω το μικρόφωνο; π.χ. για skype.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...