Προς το περιεχόμενο

Kingston HYPERX Cloud Core στα 41,70 ευρώ @ Gearbest.


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αχ ρε φιλε τωρα βρηκες  να στειλης το email link τα πειρα πριν κατι ωρες τελοσ παντον μακαρι να ειναι τα original

Είχα πάει για μπανάκι το μεσημέρι φίλε,sorry.....   :(

 

Αν μπορεί ας μου στείλει και εμένα κάποιος το email link με pm ευχαριστώ!

Ορίστε:  http://www.gearbest....G9vLmdyfDc3MTY=

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι απο τα καλύτερα ακουστικά αλλά αυτή η έκδοση CORE δεν δίνει εναλλακτικά βελούδινα ear pads (ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!! το δερμάτινο ιδρώνει), τσαντάκι μεταφοράς, έξτρα καλώδιο και αντάπτορα κλπ κλπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια το tracking number που το βαζουμε για να βλεπουμε;

Θα χρειαστεί να περιμένεις 2-3 ημέρες από την ημερομηνία αποστολής ώστε να σου δείξει την πρώτη ενημέρωση της πορείας της αποστολής το site. Του φίλου πρώτα έφτασαν Τσεχία και από εκεί, Γερμανία, Ελλάδα.

Exω την εντυπωση ότι τα περισσοτερα "γνησια" απο τα κινέζικα site ειναι refurbished ,γι αυτο και οι χαμηλότερες τιμες και νομίζω ότι και αυτα δεν αποτελούν εξαίρεση

Θα έλεγα πως ήταν καινούργια, εκτός αν δεν καταλαβαίνεις διαφορά από new σε refurbished.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα το gearbest πουλαει καινουργια, ουτε μαιμουδες, ουτε refurbished, δεν εχει λογο να χαλασει το ονομα του με τετοια φαινομενα, υπαρχουν αλλα θεματα με αγορες απο Κινα γενικοτερα (πχ διαδιακασιες εγγυησης) και με το μαγαζι ειδικοτερα

(πολλα παραπονα για χαμενες αποστολες σε μικροπαραγγελιες, προσωπικα κανενα προβλημα 2-3 χρονια τωρα σε δεκαδες παραγγελιες, ισως λογω θυριδας, βαλτε ομως και κανα tracking, τζαμπα ειναι 0,19 $),

αλλα οτι επωνυμα προιοντα πουλαει so far, ειναι αυθεντικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη να ρωτήσω κάτι γιατί δεν πολυγνωριζω, ψάχνω ακουστικά που να μπαίνουν στην τβ στην έξοδο ήχου όταν βλέπω ταινίες η παίζω πσ4,αυτά κάνουν η είναι μόνο για πσ/σμαρτφον??

 

Επίσης το θέμα μου είναι ότι έχω απόσταση περίπου 2,5 μέτρα κρεβάτι με τβ, βλέπω δεν είναι ασύρματα, έχουν όμως κάποια προέκταση με καλώδιο η κάτι τέτοιο η είναι μόνο για κοντά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη να ρωτήσω κάτι γιατί δεν πολυγνωριζω, ψάχνω ακουστικά που να μπαίνουν στην τβ στην έξοδο ήχου όταν βλέπω ταινίες η παίζω πσ4,αυτά κάνουν η είναι μόνο για πσ/σμαρτφον??

 

Επίσης το θέμα μου είναι ότι έχω απόσταση περίπου 2,5 μέτρα κρεβάτι με τβ, βλέπω δεν είναι ασύρματα, έχουν όμως κάποια προέκταση με καλώδιο η κάτι τέτοιο η είναι μόνο για κοντά?

Αν η τηλεόρασή σου έχει έξοδο 3.5mm τότε κάνουν. Αν έχει μόνο rca audio output θα χρειαστείς αντάπτορα (φθηνός είναι ~2€). Έχουν προέκταση 2μ μέσα στη συσκευασία, ~1μ το καλώδιο πάνω στο headset δηλαδή σύνολο 3μ, και συνδέεις μόνο το βύσμα με το πράσινο χρώμα.

Στο ps4 τα συνδέεις στο χειριστήριο κατευθείαν, στην κάτω πλευρά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν η τηλεόρασή σου έχει έξοδο 3.5mm τότε κάνουν. Αν έχει μόνο rca audio output θα χρειαστείς αντάπτορα (φθηνός είναι ~2€). Έχουν προέκταση 2μ μέσα στη συσκευασία, ~1μ, το καλώδιο πάνω στο headset, και συνδέεις μόνο το βύσμα με το πράσινο χρώμα.

Στο ps4 τα συνδέεις στο χειριστήριο κατευθείαν, στην κάτω πλευρά του.

Και λειτουργεί? Είχα την εντύπωση μόνο τα σονι κάνουν

 

 

Ναι λειτουργεί κανονικά και βλέπω και εξαιρετικά ριβιου, θενκσ τσ παράγγειλα και γω ενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...