Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Oταν ακους best ταδε gr/world/eu/korea/we ειναι συνηθως joke/σαρκασμος :P

Και προσωπικα προτιμω το alacrity? (15 ms ποσο ειναι) στη καταρινα, κανει τρελη διαφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αν κάποιος θέλει να παίξει ένα σταθερό build Cho top, προτείνω το armor/MR boots, Gauntlets, Abyssal, Spirit Visage, Guardian Angel + ό,τι αγαπάτε, από Wit's End μέχρι Crystal Sceptre, Voidstaff και Rabadon's για σπέσιαλ καταστάσεις. Στο παραπάνω προσπαθώ να χώσω early game ένα Philo/ Eleisa's για hp/ mp regen και γενικά δουλεύει καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος θέλει να παίξει ένα σταθερό build Cho top, προτείνω το armor/MR boots, Gauntlets, Abyssal, Spirit Visage, Guardian Angel + ό,τι αγαπάτε, από Wit's End μέχρι Crystal Sceptre, Voidstaff και Rabadon's για σπέσιαλ καταστάσεις. Στο παραπάνω προσπαθώ να χώσω early game ένα Philo/ Eleisa's για hp/ mp regen και γενικά δουλεύει καλά.

ποιά gauntlers? τα ice κάτι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω παρατηρησει κατι,αν κανεις την ulty  σου ακριβως μολις πεθανεις,θα γινει κανονικα αλλα δεν θα μπει σε cooldown,μια φορα πιο παλια με brand το ειχα παθει και σημερα πριν απο λιγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oταν ακους best ταδε gr/world/eu/korea/we ειναι συνηθως joke/σαρκασμος :P<br>Και προσωπικα προτιμω το alacrity? (15 ms ποσο ειναι) στη καταρινα, κανει τρελη διαφορα

Εγω εχω ms quints οποτε βγαζω 408 speed, δεν μου λειπει αλλο! Απλως το homeguards ειναι θεεικο μαζι με teleport στα defensive wards για 3plekill καταστασεις :)

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως ειπε και ο ΤΝΑ δν τα παιζω πια τα Ms quints.

Σπανια tp, μονο αν δν μπορω να παρω kill στο lane.

Δοκιμασε αυτο π σου λεω. Η δες το στη πραξη, ανοιγω stream τωρα

twitch.tv/soulfiregaming

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oταν ακους best ταδε gr/world/eu/korea/we ειναι συνηθως joke/σαρκασμος :P

Και προσωπικα προτιμω το alacrity? (15 ms ποσο ειναι) στη καταρινα, κανει τρελη διαφορα

Έχω παίξει με team που είχαν πάρει όλοι τις captain boots. Απλά έχεις το speed buff όλη την ώρα και νομίζω είναι παραπάνω από 15 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...