Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδιά γιατί γ@μιέτ@ι έτσι το παιχνίδι?

μετά το τελευταίο update δεν ξέρω αν θα παίξω game ή αν θα μου κρασάρει.

ο LoL launcher πότε ανοίγει,πότε μου πετάει error κάτι για direct3d(έψαξα για το συγκεκριμένο error αλλά οι απαντήσεις ήταν οτι νάναι,για directX λένε μερικοί, για unistall του παιχνιδιού ) το ερρορ δεν το πετάει πάντα,όποτε του'ρθει.

το άλλο πρόβλημα είναι λίγο πριν μπεί στο Loading screen πριν αρχίσει κάποιο game και συγκεκριμένα στο League Of Legends splash μου πετάει μερικές φορές πάλι οτι η το παιχνίδι για τρέξει θέλει να υποστηρίζει η κάρτα γραφικών pixel shader 2.0 (που φυσικά και το υποστηρίζει)και διάφορες τέτοιες παπάτζες ενώ είναι κομπλέ η κάρτα γραφικών μου(παίζω όλα τα υπόλοιπα games χωρίς θέμα)

 

ΠΟΤΕ δεν είχα κάποιο παρόμιο πρόβλημα με το lol τόσα χρόνια που παίζω παρα μόνο μετά το τελευταίο update.

δεν έχω πειράξει drivers κλπ παρόλο που αμα ήταν αυτό το πρόβλημα θα μου κρασαρε συνέχεια το παιχνίδι και όχι όποτε το θυμηθεί καθώς και θα είχα πρόβλημα και στα υπόλοιπα και πολύ ποιο βαριά παιχνίδια που παίζω.

αντιμετωπίζει κανείς άλλος πρόβλημα ή είμαι ο μόνος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ρε παιδιά γιατί γ@μιέτ@ι έτσι το παιχνίδι?

μετά το τελευταίο update δεν ξέρω αν θα παίξω game ή αν θα μου κρασάρει.

ο LoL launcher πότε ανοίγει,πότε μου πετάει error κάτι για direct3d(έψαξα για το συγκεκριμένο error αλλά οι απαντήσεις ήταν οτι νάναι,για directX λένε μερικοί, για unistall του παιχνιδιού ) το ερρορ δεν το πετάει πάντα,όποτε του'ρθει.

το άλλο πρόβλημα είναι λίγο πριν μπεί στο Loading screen πριν αρχίσει κάποιο game και συγκεκριμένα στο League Of Legends splash μου πετάει μερικές φορές πάλι οτι η το παιχνίδι για τρέξει θέλει να υποστηρίζει η κάρτα γραφικών pixel shader 2.0 (που φυσικά και το υποστηρίζει)και διάφορες τέτοιες παπάτζες ενώ είναι κομπλέ η κάρτα γραφικών μου(παίζω όλα τα υπόλοιπα games χωρίς θέμα)

 

ΠΟΤΕ δεν είχα κάποιο παρόμιο πρόβλημα με το lol τόσα χρόνια που παίζω παρα μόνο μετά το τελευταίο update.

δεν έχω πειράξει drivers κλπ παρόλο που αμα ήταν αυτό το πρόβλημα θα μου κρασαρε συνέχεια το παιχνίδι και όχι όποτε το θυμηθεί καθώς και θα είχα πρόβλημα και στα υπόλοιπα και πολύ ποιο βαριά παιχνίδια που παίζω.

αντιμετωπίζει κανείς άλλος πρόβλημα ή είμαι ο μόνος?

 

εχει κανεις θεματα με τον client ?

Κρασαρει συνεχεια μετα το τελευταιο update.

Eπισης σημερα μπηκα game και ειχα 30 fps και κολλαγε το game, Οταν εκανα reconnect εστρωσε. Αρα ειναι θεμα client. Ποτε δε ειχα θεμα με το lol. Μετα το τελευταιο patch κρασαρει το game ελπιζω να το φτιαξουν.

Απο σπεκς ειμαι καλλυμενοσ amd 8350 8gb ram amd 6870. 

 

Παραπανω το ποσταρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>δεν λεω το καταλαβαινουν..</p>

<p>οσο και να πεις δεν μου παει οταν ρωτανε να πω οχι δεν ειμαι..</p>

Την επόμενη φορά να τους πεις ότι είσαι ένας απο αυτούς που σας μάθανε να γράφετε να διαβάζετε και να μετράτε.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τους λεω ζω στην χωρα της δημοκρατιας,χωρς εμας ο κοσμος δεν θα ηταν οπως τον ξεραμε :P

 

πλακα ειχε ενας,μου λεει ειμαι περηφανος που ειμαι γερμανος,του λεω για τι εισαι περηφανος τι εχετε κανει??καμια 2-3 φορες ρωτησα απαντηση δεν πηρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει κανεις θεματα με τον client ?

Κρασαρει συνεχεια μετα το τελευταιο update.

Eπισης σημερα μπηκα game και ειχα 30 fps και κολλαγε το game, Οταν εκανα reconnect εστρωσε. Αρα ειναι θεμα client. Ποτε δε ειχα θεμα με το lol. Μετα το τελευταιο patch κρασαρει το game ελπιζω να το φτιαξουν.

Απο σπεκς ειμαι καλλυμενοσ amd 8350 8gb ram amd 6870. 

 

Παραπανω το ποσταρα

το ιδιο και εγω φιλε μου.. για ονομα δηλαδη,κολαει το συμπαν και εγω απο σπεκς ειμαι κομπλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Repair πώς κάνουμε;Γιατί κι εμένα τελευταία μου βγάζει ένα σωρό artifacts.Στην αρχή φοβήθηκα ότι τον ήπιε η κάρτα, αλλά από τη στιγμή που δε μου παρουσιάζει αλλού θέματα υποθέτω πως είναι του lol.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω ειχα random artifacts στο τελευταιο update αλλα δεν ειναι κακο να κανεις ενα repair.
 

About Thresh, fun to play αλλα για μενα στο mid game κανει πολυ περισσοτερα απο οτι στο early.
Διαβαζοντας στο reddit, πολλοι τρωνε flame παιζοντας τον κατι που εγινε και σε εμενα.
Λιγο δυσκολο να πετυχεις το combo με το Q και E (λογω του E κυριως) .
Το lantern φυσικα δεν το παταει κανεις -αν και κατανοητο μιας και μολις βγηκε-
με αποτελεσμα να αναγκαζομαι να το γραφω σε καθε game....
Καντε click το lanteeeeeeeeern!  :mad:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω ειχα random artifacts στο τελευταιο update αλλα δεν ειναι κακο να κανεις ενα repair.

 

About Thresh, fun to play αλλα για μενα στο mid game κανει πολυ περισσοτερα απο οτι στο early.

Διαβαζοντας στο reddit, πολλοι τρωνε flame παιζοντας τον κατι που εγινε και σε εμενα.

Λιγο δυσκολο να πετυχεις το combo με το Q και E (λογω του E κυριως) .

Το lantern φυσικα δεν το παταει κανεις -αν και κατανοητο μιας και μολις βγηκε-

με αποτελεσμα να αναγκαζομαι να το γραφω σε καθε game....

Καντε click το lanteeeeeeeeern!  :mad:

ελειψη αντιληψης φιλε μου.παρατηρω οτι σε πολλα game στην ουσια μοιαζει σαν να μην θελουν να σωθουν :wacko: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To αυτο!!
Και να πεις οτι δεν τους ενημερωσες..
Βεβαια καποιοι ειπαν οτι μερικες φορες ειναι δυσκολο να πατησουν το lantern πανω στη μαχη
πραγμα λογικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To αυτο!!

Και να πεις οτι δεν τους ενημερωσες..

Βεβαια καποιοι ειπαν οτι μερικες φορες ειναι δυσκολο να πατησουν το lantern πανω στη μαχη

πραγμα λογικο.

 

Ρε φιλε ομως ενταξει

Εισαι εριστικος

Εγω μπορει να μην γουσταρω να πατησω την λατερνα του καθε ξενου

Σονυ και ντε δηλαδη ρε φιλε?Αμαν πια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ φιλαρακι, αυτο γινεται και στο τελος τους λεω απλα οτι δεν θα ξαναπατησω την λατερνα μπας και βρω την υγεια μου.
Παντως και εσυ φιλε μου μην το παρακανεις, να σε βοηθησω θελω.
Ε ρε τι τραβανε τα σαπόρτια. (sic)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...