Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στην ουσια αυτο που περιγραφεις ειναι ενας late game ranged bruiser...

tbh προτιμουσα κατι που εαν δεν το κανεις focus μπορουσε να δωσει πολυ dmg , παρα κατι που δινει λιγοτερο dmg και  δεν εχει τοση σημασια να γινει focus...το νοημα της ομαδας ηταν να σε προστατευσει , οχι οποιος εχει 5 k hp να μην πεφτει απο καποιον που εχει κανει ενα full dmg build.

 

 

Ας καναν οτι καναν αλλα ας αφηναν το madreds...

 

Μια vayne με PD+IE+BT/LW+warmogs πιστεψε με μπορει να δωσει το dmg που λες απλα μπορει να επιβιωσει και λιγο για να το βγαλει αυτο το dmg. Δε μιλαμε καν για focus οταν εχεις απεναντι σου champs σαν το zed.

 

Καλως η κακως αυτο ειναι το νεο meta και πιθανολογω οτι το επομενο FOTM adc ειναι η Sivir με double warmogs/bt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εχει κανεις θεματα με τον client ?

Κρασαρει συνεχεια μετα το τελευταιο update.

Eπισης σημερα μπηκα game και ειχα 30 fps και κολλαγε το game, Οταν εκανα reconnect εστρωσε. Αρα ειναι θεμα client. Ποτε δε ειχα θεμα με το lol. Μετα το τελευταιο patch κρασαρει το game ελπιζω να το φτιαξουν.

Απο σπεκς ειμαι καλλυμενοσ amd 8350 8gb ram amd 6870. 

Κλεισε το LOLreplay αν το εχεις εγκατεστημενο

 

 

 

 

Back at 1700  :) (έπεσα σε μία ημέρα στα 1500 και ξανανέβηκα σε 2 μήνες...sigh)

Ξέρουμε πότε θα γίνει η αλλαγή στο νέο σύστημα με τα tiers κλπ

 

            Φαντάζομαι στο επομενο patch...Ή οταν αρχισει εντελει το season 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι από ήττα σε νίκη και από νίκη σε ήττα πάω

Επίσης έχω παρατηρήσει ότι οι περισσότεροι όταν το παιχνίδι δεν πηγαίνει καλά δεν σκίζονται και πολύ να το γυρίσουν...περισσότερο κοιτάνε πως θα τελειώσουν χωρίς να γράψει πολλά death το κοντέρ και εγώ ο παπάρας τελειώνω με τραγικά σκορ και με κράζουν κιόλας  :ph34r:

 

Επίσης dodge κι άγιος ο Θεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έτυχε ένα game πριν με κάτι *μπιπ* που χωρίς κάποιον προφανή λόγο είχαν πάρει 3 smite. Είχαν πάει και οι 3 jungle (που σημαίνει ότι δεν το έκαναν καταλάθος) και είχαν αφήσει heimerdinger και rengar στο top να θερίζουν το ένα turret μετά το άλλο. Άντε γύρισε το μετά το game.. Το χάσαμε φυσικά -.-

 

Αλλά αυτός ο κατηραμένος ο client του LoL έκλεισε μετά το match και δεν έκανα report :@

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν εχει τυχει σε κανεναν αλλα να δεις ξενερα οταν εχεις 1500+ ελο και ξαφνικα σε 1 μερα πας 1200...να μου παιρνει ο αλλος ADC trynda να τρεχει αιμα απο τα ματια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν εχει τυχει σε κανεναν αλλα να δεις ξενερα οταν εχεις 1500+ ελο και ξαφνικα σε 1 μερα πας 1200...να μου παιρνει ο αλλος ADC trynda να τρεχει αιμα απο τα ματια

 

ΑDC trynda???Πωωωω...πετας το keyboard στην οθονη ή οχι?ΑΝΕΤΑ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το έχω δοκιμάσει αλλά το σκέφτομαι πολύ τώρα τελευταία, έτσι όπως έχει γίνει το meta (δλδ λίγο πολύ όλοι να είναι tanky) και με τις αλλαγές στην S3 πιστεύω ένας tryn με ένα tanky build θα θέριζε. Ο tryndamere και καθόλου crit να μη του πάρεις θα σκάσει πολλά crit και ακόμα με το base damage + ότι παίρνεις από runes+tanky itemization πιστεύω θα έσκιζε τα αντίπαλα carry άνετα, και μετά τους πιο tanky πάλι θα τους είχε αλλά σε πιο long teamfight. Πρέπει να το τεστάρω κάποια στιγμή αλλά θα πέσει πολύ flame :eek:  :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...