Προς το περιεχόμενο

Τι σας ξενερώνει σε μια γυναίκα..


QQTilt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σαν το Μιχαλοπουλο στο Κοκκινο Βαθυ?

Που τα χε μπλεξει με μια αναφτρα μαθητρια του?

Απο περιεργεια φιλε σου χει πει ποτε κανα πιτσιρικι τιποτα περιεργο?

 

 

Κατα κανονα η πλειοψηφια ειναι σωστα και ευγενικα μαζι μου.Εχω θαυμασια σχεση με τους μαθητες μου, (αγορια και κοριτσια)τους υπεραγαπω και αυτα το ιδιο.

 

Αλλα συχνα οταν εχουν οι κοπελες τους γνωστους απο την ψυχολογια,πλατωνικους ερωτες,κατα τη διαρκεια του μαθηματος με κοιτανε με νοημα με τις ωρες.

 

Αυτα, αλλα δεν λεω,αφενος γιατι εκανα αθελα μου hijack το νημα,αφετερου γιατι πιστευω οτι εδωσα σε μερικους αρκετο σεναριο για νυχτερινες φαντασιωσεις και την νυχτερινη ''εξασκηση'' τους.:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 327
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αυτα, αλλα δεν λεω,αφενος γιατι εκανα αθελα μου hijack το νημα,αφετερου γιατι πιστευω οτι εδωσα σε μερικους αρκετο σεναριο για νυχτερινες φαντασιωσεις και την νυχτερινη ''εξασκηση'' τους.:devil:

 

γεια σου ρε δασκαλε.

Hey teacher.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. · Κρυμμένο από Lucifer, 3 Αυγούστου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος
Κρυμμένο από Lucifer, 3 Αυγούστου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος

εχω ακούσει στην εκπομπη της Τατιανας Στεφανιδου παλια (το εβλεπα μικρος) σε μια εκπομπη για μαυρη μαγεια οτι καποιες γυναικες εξασκουσαν ενα ξορκι που επρεπε να ταισουν/ποτισουν καπιον την περιοδο τους και εριχναν στα φαγητα/ποτα περιοδο. :eek:

 

ε και απανταω στην ερωτηση του θεματος

 

ΑΥΤΕΣ! :eek: :eek: :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Δημοσ. · Κρυμμένο από Lucifer, 3 Αυγούστου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος
Κρυμμένο από Lucifer, 3 Αυγούστου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος

εχω ακούσει στην εκπομπη της Τατιανας Στεφανιδου παλια (το εβλεπα μικρος) σε μια εκπομπη για μαυρη μαγεια οτι καποιες γυναικες εξασκουσαν ενα ξορκι που επρεπε να ταισουν/ποτισουν καπιον την περιοδο τους και εριχναν στα φαγητα/ποτα περιοδο. :eek:

 

ε και απανταω στην ερωτηση του θεματος

 

ΑΥΤΕΣ! :eek: :eek: :eek:

αν έτρωγες,πεθαινες!

 

:P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Δημοσ. · Κρυμμένο από Lucifer, 3 Αυγούστου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος
Κρυμμένο από Lucifer, 3 Αυγούστου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος

αν έτρωγες,πεθαινες!

 

:P

 

 

οχι και καλα για να τους δεσουν και να τις παντρευτουν λολ!

τεσπα παντως πολυ αιδιαστικες οι συχαμένες! και να φας λεει σουπα και να μιρίζει ψαρίλα και να ρωτησεις και να σου πει ειναι ο κνορ . :eek: eek: :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Δημοσ. · Κρυμμένο από Lucifer, 3 Αυγούστου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος
Κρυμμένο από Lucifer, 3 Αυγούστου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος

οχι και καλα για να τους δεσουν και να τις παντρευτουν λολ!

τεσπα παντως πολυ αιδιαστικες οι συχαμένες! και να φας λεει σουπα και να μιρίζει ψαρίλα και να ρωτησεις και να σου πει ειναι ο κνορ . :eek: eek: :eek:

 

:eek::eek::eek: εις υγείαν :eek::eek::eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε

Αλλα καταλαβαινω τι θελεις να πεις.Και εχεις δικιο,εκτος σχολων, ο μεσος ορος των γυναικων στην Ελλαδα εχει πεσει ποιοτικα.Και το πιο ανησυχητικο εχουν αρχισει και χοντραινουν.Μπουταρες,κολαρες,βυζαρες κ.τ.λ. Φταιει το ιντερνετ.

 

Δε φταίει αυτό , η καθιστική ζωή φταίει ( και TV να βλέπεις κάθεσαι , δεν ξέρω και πολλούς / ές να γυμνάζονται βλέποντας παράλληλα TV ) . Φταίει η μουνοδουλίαση και οι ατάκες του στυλ " η γυναίκα πρέπει να έχει καμπύλες " κ.λ.π. Και τρώνε αυτές χαρούμενες τον άμπακο και μετά νομίζουν ότι έχουν γοητευτικές καμπύλες. Και βάζουν και τα κοντά στενά σορτς μετά με τις σαγιονάρες ή τα στενά άσπρα παντελόνια που διαγράφουν όλη τη κυτταρίτιδα και υποφέρουν τα μάτια των υπόλοιπων. Βάλε χρυσό μου ένα ωραίο αέρινο φορεματάκι φυσιολογικού μήκους και λίγο τακουνάκι.

 

Το εάν διαχρονικά έχει πέσει ο μέσος όρος δεν ξέρω αλλά κακά τα ψέμματα πιο πολλούς άντρες ξέρω να προσέχουν διατροφή , να γυμνάζονται παρά γυναίκες.

 

Υ.Γ. Πληροφοριακά ούτε εγώ έχω κανα σώμα φοβερό ( μην αρχίσετε τις κακίες λοιπόν ) αλλά προσέχω τι θα βάλω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ξενερώνει όταν βλέπω ένα ωραίο μωρό, περιποιημένο, απλό, αρωματισμένο με μέτρο, γλυκό.. Και με ξενερώνει γιατί είμαι μόνος μου αυτή την περίοδο και δεν έχω ένα τέτοιο μωρό!! Μαζόχας λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε φταίει αυτό , η καθιστική ζωή φταίει ( και TV να βλέπεις κάθεσαι , δεν ξέρω και πολλούς / ές να γυμνάζονται βλέποντας παράλληλα TV ) . Φταίει η μουνοδουλίαση και οι ατάκες του στυλ " η γυναίκα πρέπει να έχει καμπύλες " κ.λ.π. Και τρώνε αυτές χαρούμενες τον άμπακο και μετά νομίζουν ότι έχουν γοητευτικές καμπύλες. Και βάζουν και τα κοντά στενά σορτς μετά με τις σαγιονάρες ή τα στενά άσπρα παντελόνια που διαγράφουν όλη τη κυτταρίτιδα και υποφέρουν τα μάτια των υπόλοιπων. Βάλε χρυσό μου ένα ωραίο αέρινο φορεματάκι φυσιολογικού μήκους και λίγο τακουνάκι.

 

Το εάν διαχρονικά έχει πέσει ο μέσος όρος δεν ξέρω αλλά κακά τα ψέμματα πιο πολλούς άντρες ξέρω να προσέχουν διατροφή , να γυμνάζονται παρά γυναίκες.

 

Υ.Γ. Πληροφοριακά ούτε εγώ έχω κανα σώμα φοβερό ( μην αρχίσετε τις κακίες λοιπόν ) αλλά προσέχω τι θα βάλω .

 

Χωρις να παρεξηγηθω,προσωπικα θα ηθελα να σε γνωρισω μονο και μονο απο το επιπεδο που εχουν τα posts σου.Ειλικρινα ,χωρις διαθεση γλειψιματος.

 

Γιατι σοβαρα μιλωντας,η προσωπικοτητα ειναι στην ουσια το πιο σημαντικο,και ολα τα αλλα επονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ξενερώνει όταν βλέπω ένα ωραίο μωρό, περιποιημένο, απλό, αρωματισμένο με μέτρο, γλυκό.. Και με ξενερώνει γιατί είμαι μόνος μου αυτή την περίοδο και δεν έχω ένα τέτοιο μωρό!! Μαζόχας λέτε?

 

σε ξενερωνει η παραπανω περιγραφη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ξενερώνει όταν βλέπω ένα ωραίο μωρό, περιποιημένο, απλό, αρωματισμένο με μέτρο, γλυκό.. Και με ξενερώνει γιατί είμαι μόνος μου αυτή την περίοδο και δεν έχω ένα τέτοιο μωρό!! Μαζόχας λέτε?

 

Να πας να το φλερταρεις ευγενικα και ασχετως αποτελεσματος θα αισθανθεις καλυτερα.B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...