Προς το περιεχόμενο

Κατι πολυ περιεργο συμβαινει (worldventures)


Hellaslover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οπως σου ειπα το δικτυακο μαρκετινγκ δεν ειναι για ολους. δεν σου ειπε κανενας "μπες" και θα γινεις πλουσιος. Δεν πιστευω να σου ειπε κανενας "μπες" και εκει που θα καθεσαι στον καναπε σου θα πεφτουν ευρω. Αμα βαλω εγω 1 τωρα μεσα θα παρω 15 ευρω. Πιστευεις οτι υπαρχουν πολλοι που σκεφτονται οτι θελουν να παρουν 15 ευρω απο την εγγραφη καποιου με αποτελεσμα να χασει ο φιλος τους 300 ευρω?  εγω δεν γνωρισα ακομα τετοιο ανθρωπο.  Δεν σου ειπα οτι ειναι ευκολο, θελει και κοπο-δουλεια... οποιος δεν μπορει να το κανει να μεινει εκτος... Αμα η εγγραφη στην WV ηταν 20 ευρω πιστευετε οτι θα υπηρχε ατομο που εβγαινε χαμενο ?

Καλά ρε φίλε, δε θέλει και πολύ νιονιό!

Τα 15 ευρώ που θα βάλεις εσύ στην τσέπη σου από που προέρχονται; Από τα δικά μου 300 και τη συνδρομή μου. Έλεος, πια. Τόσο δύσκολο είναι να το καταλάβετε; Εξαπατάς εμένα, σκάω τα 300 και τη συνδρομή μου. Εσύ τσεπώνεις τα 15 ευρώ και τα υπόλοια μοιράζονται στους από πάνω σου. Αν είμαι και γω καλός απατεώνας θα βρω άλλα θύματα να συντηρήσω την πυραμίδα. Αν όχι θα κάθομαι μέχρι να ξυπνήσω να πληρώνω τη συνδρομή μου. Τόσο απλά είναι τα πράγματα. Χρήματα απο το μηδέν δε βγαίνει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Βλέπεις που λες ψέμματα; Επείδή τα ξέρω καλά για το πως δουλεύει το σύστημα (και ελπίζω να το ξέρεις και εσύ) μήπως να μας πεις την αλήθεια και όχι ότι σου λένε στις παρουσιάσεις για να ψαρέψεις μέλη;

 

Άλλο ψέμα. Το 'να βγάλω μερικά χιλιάρικα' ακούγεται πολύ ωραίο (μάλλον έτσι σας είπαν να το λέτε) αλλά δεν ισχύει ούτε για αστείο. Για να βγάλεις λεφτά στη WV φίλε πρέπει να τρέξεις....... ΝΑ ΤΡΕΧΕΙΣ από το πρωί μέχρι στο βράδυ κυριολεκτικα (με 8ωρο δεν τη βγάζεις) και αν βάλεις κάτι. 

 

Μπορείς να λες τα μαρκετινίστικά σου κανένα πρόβλημα. Εγώ θα τα διαβάζω και θα σου κάνω μια σούμα στο τέλος και ελπιζω εσύ τουλάχιστον να απαντήσεις γιατί μέχρι τώρα όσοι ήρθαν δεν απαντάνε σε τίποτα, απλά λένε το ποιηματάκι και τέρμα. 

Δεν λεω κανενα ποιηματακι φιλε μου. Και δεν τα εχω ακουσει απο κανεναν αυτα που σου λεω. Ετσι οπως το πας εσυ δηλαδη σε οτι και να μου πεις εσυ απαγορευεται να διαφωνισω. Αμα διαφωνισω "ειναι ποιηματακι", "ψεματα"... να σου δωσω ενα παραδειγμα, εστω οτι εσυ βαζεις 6 ατομα σε 30 μερες και δεν θελεις να ασχοληθεις αλλο, αυτοι οι 6 κανουν δουλεια αλλα αυτους τους πηρε 60 μερες να βαλουν απο 4 ατομα μεσα.Εξακολουθεις να εχεις κι εσυ κερδη. Δεν σε υποχρεωνει κανενας να τρεξεις. και σου ξαναλεω δεν μπηκα στο forum ουτε για να χασω τον χρονο μου ουτε για να σας πω τα ψεματα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://travelingfort.rovia.com/

 

δεν καταλαβαινω τι θελεις να πεις παντως η συνδρομη οταν εχεις 4 παυει να μετραει

Όταν φίλε έχεις εξαπατήσει 4 φίλους σου, δε χρειάζεται να πληρώνεις πλέον, γιατί πληρώνουν αυτοί για σένα. Είναι απλό! Γλυτώνεις εσύ τα 40 ευρώ, και οι φίλοι σου πληρώνουν στην εταιρεία το πάγιο τέλος επί 4 + τις 4πλάσιες συνδρομές. Ε, και επειδή είσαι καλός απατεώνας πάρε και 15-20-100 ευρώ για τον κόπο σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 UPDATE: Το "αγαπητό" μέλος "Melos WV" είχε την ευγενή καλοσύνη να στείλει το αντίγραφο της σύμβασης που υπέγραψε...Με μια γρήγορη ματιά, δεν είναι η ίδια με αυτή που αναφέρεται στην προηγούμενη σελίδα, δεν γνωρίζω ποια ακριβώς διαφορά υπάρχει μεταξύ Representative και Μέλους με συνδρομή. Με λίγα λόγια, από αυτό που διάβασα, ΔΕΝ γίνεται καμία αναφορά σε στρατολόγηση νέων μελών, προμήθειες, κλπ. Το σίγουρο είναι ότι δεν προσφέρει απολύτως καμία κάλυψη η συγκεκριμένη σύμβαση για τα συγκεριμένα θέματα προμηθειών, που έχουν να κάνουν με την πυραμίδα. Μόνη προστασία, από τις γενικές διατάξεις του δικαίου του καταναλωτή.

 

Πολύ φοβάμαι ότι μέχρι να φτάσει κανείς στο επόμενο στάδιο, που θα υπογράψει σύμβαση που θα τον κατοχυρώνει νομικά για τις προμήθειες που θα παίρνει, θα έχει χάσει κάθε ενδιαφέρον και βεβαίως τα 300 ευρώ. Γιατί για τα ταξίδια ό,τι θέλουν μπορούν να του πλασάρουν, είναι ανεξέλεγκτοι με βάση τους όρους συνδρομης. Ποιος κάθεται να διαβάσει ένα τόσο πυκνογραμμένο κείμενο όταν του γίνεται τέτοια επίθεση με υποσχέσεις; Ποιος θα καταλάβει ακριβώς τι παίζεται αν δεν έχει κάποιες λίγες έστω, νομικές γνώσεις ή έστω αν είναι υποψιασμένος;

 

Εγώ θέλω να ρωτήσω το Melos WV: Πόσο χρονικό διάστημα έχει "δουλέψει" για την εταιρεία και πόσα χρήματα έχει καθαρό κέρδος μέχρι σήμερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος εχει ορεξη για τρελο γελιο και διαβασμα :lol: . Περιεχει ολες τις "παροχες" της εταιριας προς τα υποψηφια θυματ....εεεε...κοροιδ....εεεε....μελη της. (φτου σκωληκομυρμηγκοτρυπα!) :devil:

Πες λιγο και σε μενα ποιο ειναι το γελοιο σε αυτο που μας δειχνεις? Δεν εκατσα να το διαβασω

 

Όταν φίλε έχεις εξαπατήσει 4 φίλους σου, δε χρειάζεται να πληρώνεις πλέον, γιατί πληρώνουν αυτοί για σένα. Είναι απλό! Γλυτώνεις εσύ τα 40 ευρώ, και οι φίλοι σου πληρώνουν στην εταιρεία το πάγιο τέλος επί 4 + τις 4πλάσιες συνδρομές. Ε, και επειδή είσαι καλός απατεώνας πάρε και 15-20-100 ευρώ για τον κόπο σου.

Ωραια το πας αλλα θα σου πω την δικη μου θεωρια. Δεν θελω να εξαπατισω κανεναν. Οποιος φιλος μου θελει να βγαλει λεφτα, θα τον βαλω και θα τον βοηθησω οσο μπορω για να βγαλει κι αυτος λεφτα. Δεν θελω κανεις φιλος μου να χασει 300 ευρω. Καποια στιγμη θα φυγει απο τον δικο μας κυκλο και μεχρι στιγμης ολοι οι δικοι μου θα ειναι κερδισμενοι. σε 1 χρονο θα εχει προχωρισει σε αλλη χωρα. Αυτη ειναι η δικτυωση του μαρκετινγκ

 

Καλά ρε φίλε, δε θέλει και πολύ νιονιό!

Τα 15 ευρώ που θα βάλεις εσύ στην τσέπη σου από που προέρχονται; Από τα δικά μου 300 και τη συνδρομή μου. Έλεος, πια. Τόσο δύσκολο είναι να το καταλάβετε; Εξαπατάς εμένα, σκάω τα 300 και τη συνδρομή μου. Εσύ τσεπώνεις τα 15 ευρώ και τα υπόλοια μοιράζονται στους από πάνω σου. Αν είμαι και γω καλός απατεώνας θα βρω άλλα θύματα να συντηρήσω την πυραμίδα. Αν όχι θα κάθομαι μέχρι να ξυπνήσω να πληρώνω τη συνδρομή μου. Τόσο απλά είναι τα πράγματα. Χρήματα απο το μηδέν δε βγαίνει!

Δεν μπορω να καταλαβω τωρα τι συζηταμε οι 2 μας. Παρ το απο την αρχη. Σου διχνω την ιδεα, προσφερω φθηνα ταξιδια, εκπτωσεις σε μαγαζια και μια "γραμματεα" στο πρωτο πακετο, και στο δευτερο πλανο σου λεω οτι μπορεις να βγαλεις λεφτα κανοντας δικτυωση. Δεν θες, μην ασχολεισαι! δεν με νοιαζει εμενα προσωπικα... Οποιος μπει και θελει να βγαλει λεφτα βγαζει... Ουτε απατεωνες νοιωθουμε και ουτε για κοροιδα ψαχνουμε

 

 UPDATE: Το "αγαπητό" μέλος "Melos WV" είχε την ευγενή καλοσύνη να στείλει το αντίγραφο της σύμβασης που υπέγραψε...Με μια γρήγορη ματιά, δεν είναι η ίδια με αυτή που αναφέρεται στην προηγούμενη σελίδα, δεν γνωρίζω ποια ακριβώς διαφορά υπάρχει μεταξύ Representative και Μέλους με συνδρομή. Με λίγα λόγια, από αυτό που διάβασα, ΔΕΝ γίνεται καμία αναφορά σε στρατολόγηση νέων μελών, προμήθειες, κλπ. Το σίγουρο είναι ότι δεν προσφέρει απολύτως καμία κάλυψη η συγκεκριμένη σύμβαση για τα συγκεριμένα θέματα προμηθειών, που έχουν να κάνουν με την πυραμίδα. Μόνη προστασία, από τις γενικές διατάξεις του δικαίου του καταναλωτή.

 

Πολύ φοβάμαι ότι μέχρι να φτάσει κανείς στο επόμενο στάδιο, που θα υπογράψει σύμβαση που θα τον κατοχυρώνει νομικά για τις προμήθειες που θα παίρνει, θα έχει χάσει κάθε ενδιαφέρον και βεβαίως τα 300 ευρώ. Γιατί για τα ταξίδια ό,τι θέλουν μπορούν να του πλασάρουν, είναι ανεξέλεγκτοι με βάση τους όρους συνδρομης. Ποιος κάθεται να διαβάσει ένα τόσο πυκνογραμμένο κείμενο όταν του γίνεται τέτοια επίθεση με υποσχέσεις; Ποιος θα καταλάβει ακριβώς τι παίζεται αν δεν έχει κάποιες λίγες έστω, νομικές γνώσεις ή έστω αν είναι υποψιασμένος;

 

Εγώ θέλω να ρωτήσω το Melos WV: Πόσο χρονικό διάστημα έχει "δουλέψει" για την εταιρεία και πόσα χρήματα έχει καθαρό κέρδος μέχρι σήμερα...

Σε αυτο που λες δεν μπορω να μην παραδεχτω οτι εχεις δικιο. Ξερω οσον αφορα για τα κερδη. Δεν ξερω ομως τι μπορει να λειτουργησει αρνητικα στον δικο μου λογαριασμο και τι επιπτωσεις θα εχει σε μενα.... Στην αρχη το εκανα συνεταιρικα με εναν φιλο μου και βγαλαμε απο 400 περιπου... που θες να καταληξεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες λιγο και σε μενα ποιο ειναι το γελοιο σε αυτο που μας δειχνεις? Δεν εκατσα να το διαβασω

 

Ωραια το πας αλλα θα σου πω την δικη μου θεωρια. Δεν θελω να εξαπατισω κανεναν. Οποιος φιλος μου θελει να βγαλει λεφτα, θα τον βαλω και θα τον βοηθησω οσο μπορω για να βγαλει κι αυτος λεφτα. Δεν θελω κανεις φιλος μου να χασει 300 ευρω. Καποια στιγμη θα φυγει απο τον δικο μας κυκλο και μεχρι στιγμης ολοι οι δικοι μου θα ειναι κερδισμενοι. σε 1 χρονο θα εχει προχωρισει σε αλλη χωρα. Αυτη ειναι η δικτυωση του μαρκετινγκ

 

Δεν μπορω να καταλαβω τωρα τι συζηταμε οι 2 μας. Παρ το απο την αρχη. Σου διχνω την ιδεα, προσφερω φθηνα ταξιδια, εκπτωσεις σε μαγαζια και μια "γραμματεα" στο πρωτο πακετο, και στο δευτερο πλανο σου λεω οτι μπορεις να βγαλεις λεφτα κανοντας δικτυωση. Δεν θες, μην ασχολεισαι! δεν με νοιαζει εμενα προσωπικα... Οποιος μπει και θελει να βγαλει λεφτα βγαζει... Ουτε απατεωνες νοιωθουμε και ουτε για κοροιδα ψαχνουμε

Σημασία δεν έχει τι νιώθεις, αλλά στην ουσία αυτό γίνεται. Τα χρήματα που βάζεις στην τσέπη σου προέρχονται από τα θύματα σου. Αυτό που λες πως σκοπός σου είναι να βγει η παρέα σου με χρήματα απο αυτή την ιστορία, δεν παίζει. Ναι κάποιοι, αν έχετε πολλούς γνωστούς θα βγούνε με χρήματα, τα οποία όμως θα έχουν δώσει οι γνωστοί τους. Και μάλιστα το μεγαλύτερο ποσό από αυτά τα χρήματα θα πάνε σε αυτούς που στρατολόγησαν εσένα.  Είτε πεις δικτύωση είτε πυραμίδα , είτε πεις "συνεργάτες" είτε θύματα, 5 + 5 κάνει 10 φίλε, όπως και να το παρουσιάσεις. Λεφτά από το μηδέν δε βγαίνουν. Αυτά προέρχονται από τα πάγια και τις συνδρομές των νέων μελών. Και τα πρώτα υποψήφια θύματα είαι οι συγγενείς και οι φίλοι!

 

Καθαρά φιλική συμβουλή, μάθε και λίγη ορθογραφία!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημασία δεν έχει τι νιώθεις, αλλά στην ουσία αυτό γίνεται. Τα χρήματα που βάζεις στην τσέπη σου προέρχονται από τα θύματα σου. Αυτό που λες πως σκοπός σου είναι να βγει η παρέα σου με χρήματα απο αυτή την ιστορία, δεν παίζει. Ναι κάποιοι, αν έχετε πολλούς γνωστούς θα βγούνε με χρήματα, τα οποία όμως θα έχουν δώσει οι γνωστοί τους. Και μάλιστα το μεγαλύτερο ποσό από αυτά τα χρήματα θα πάνε σε αυτούς που στρατολόγησαν εσένα.  Είτε πεις δικτύωση είτε πυραμίδα , είτε πεις "συνεργάτες" είτε θύματα, 5 + 5 κάνει 10 φίλε, όπως και να το παρουσιάσεις. Λεφτά από το μηδέν δε βγαίνουν. Αυτά προέρχονται από τα πάγια και τις συνδρομές των νέων μελών. Και τα πρώτα υποψήφια θύματα είαι οι συγγενείς και οι φίλοι!

 

Καθαρά φιλική συμβουλή, μάθε και λίγη ορθογραφία!

Αμα σου ελεγα οτι θα σε βαλω μεσα χωρις να δωσεις ευρω απλως θα κρατουσα τα λεφτα μου απο τα πρωτα σου κερδη θα το εκανες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, γιατί τα κέρδη θα προέρχονταν από τους συγγενείς και φίλους μου. Πιο τίμιο θα ήταν να τους πω, έχω ανάγκη από χρήματα, παρά αυτό το πράγμα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα σου ελεγα οτι θα σε βαλω μεσα χωρις να δωσεις ευρω απλως θα κρατουσα τα λεφτα μου απο τα πρωτα σου κερδη θα το εκανες?

Από εδώ το έφερες από εκεί το έφερες δεν άντεξες ! Ρε τι κάνει ο κόσμος για να γράψει μέλη....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, γιατί τα κέρδη θα προέρχονταν από τους συγγενείς και φίλους μου. Πιο τίμιο θα ήταν να τους πω, έχω ανάγκη από χρήματα, παρά αυτό το πράγμα. 

χωρις να χρησιμοποιησω τον κυκλο σου... ουτε τον κυκλο σου ουτε τα λεφτα σου θελω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εγώ παρατηρώ ρε παιδιά ότι δεν βγαίνουν τα νούμερα;;

Και εξηγούμε:

1. αν δεν κανω λαθος το πιο αμεσο ειναι 6 προσωπικες συστασεις σε 1μηνα και εχεις κερδισει 450 ευρω περιπου. απο αυτο εχεις αμεσα χρηματα. Απο τα υπολοιπα που λες εχεις ταξιδιοτικα χρηματα = λεφτα για κλεισεις ταξιδια

Που σημαίνει με λίγα ότι για να γίνεις εκατομμυριούχος θα πρέπει:

1. Να γράψεις 2223 6αδες απο κορόιδ.. εε άτομα ήθελα να πω, για να βγάλεις 2223x450€= €1.000.350

2. Το οποίο μεταφράζεται σε 2226x6 = 13338 εξαπατημένα θύματα!!!!! Και τα ξαναγράφω: 13.338 θύματα! Τόσα πρέπει να γράψει κανείς για να γίνει εκατομμυριούχος!!!

 

WTF!!!! Κάτι δεν πάει ντρέτα επαε πέρα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εγώ παρατηρώ ρε παιδιά ότι δεν βγαίνουν τα νούμερα;;

Και εξηγούμε:Που σημαίνει με λίγα ότι για να γίνεις εκατομμυριούχος θα πρέπει:

1. Να γράψεις 2223 6αδες απο κορόιδ.. εε άτομα ήθελα να πω, για να βγάλεις 2223x450€= €1.000.350

2. Το οποίο μεταφράζεται σε 2226x6 = 13338 εξαπατημένα θύματα!!!!!

 

WTF!!!! Κάτι δεν πάει ντρέτα επαε πέρα...

Εσυ μαλλον δεν ξερεις πως δουλευει η wv και ξερεις να κανεις μονο τον εξυπνο + να χρησιμοποιεις το χιουμορ των αλλων... αν δεν ειχες αυτο το υφακι θα εμπαινα στον κοπο να σου πω κατι παραπανω αλλα δεν αξιζει τον κοπο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημασία δεν έχει τι νιώθεις, αλλά στην ουσία αυτό γίνεται. Τα χρήματα που βάζεις στην τσέπη σου προέρχονται από τα θύματα σου. Αυτό που λες πως σκοπός σου είναι να βγει η παρέα σου με χρήματα απο αυτή την ιστορία, δεν παίζει. Ναι κάποιοι, αν έχετε πολλούς γνωστούς θα βγούνε με χρήματα, τα οποία όμως θα έχουν δώσει οι γνωστοί τους. Και μάλιστα το μεγαλύτερο ποσό από αυτά τα χρήματα θα πάνε σε αυτούς που στρατολόγησαν εσένα.  Είτε πεις δικτύωση είτε πυραμίδα , είτε πεις "συνεργάτες" είτε θύματα, 5 + 5 κάνει 10 φίλε, όπως και να το παρουσιάσεις. Λεφτά από το μηδέν δε βγαίνουν. Αυτά προέρχονται από τα πάγια και τις συνδρομές των νέων μελών. Και τα πρώτα υποψήφια θύματα είαι οι συγγενείς και οι φίλοι!

 

Καθαρά φιλική συμβουλή, μάθε και λίγη ορθογραφία!

Άσε φίλε πόνεσαν τα μάτια μου! :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ μαλλον δεν ξερεις πως δουλευει η wv και ξερεις να κανεις μονο τον εξυπνο + να χρησιμοποιεις το χιουμορ των αλλων... αν δεν ειχες αυτο το υφακι θα εμπαινα στον κοπο να σου πω κατι παραπανω αλλα δεν αξιζει τον κοπο...

Τα δικά σου γραφόμενα παρέθεσα και στήριξα το επιχείρημα μου. Αν θυμάσαι καλά απαντούσες στην ερώτηση πως μπορεί να βγάλει κάποιος χρήματα και ανέφερες μονάχα αυτό. Τόσες φορές σε αυτό το θέμα ανέφερα σε όλα τα παπαγαλάκια να μας πουν πρακτικά και με νούμερα πως βγάζεις λεφτά, όλοι όμως μετά απο την κασέτα, δεν έπαιξαν τίποτα άλλο. Απ' ότι φαίνεται το ίδιο κάνεις και εσύ.

 

ΥΓ. Ακου και ένα δικό μου επιχείρημα: Μπορείς να γίνεις εκατομμυριούχος απλά πωλώντας χαρτομάντιλα. €1 το πακέτο, σε 1.000.000 άτομα. Θεωρητικά λογικότατο το επιχείρημα, δεν νομίζω ότι μπορείς να διαφωνήσεις! Πρακτικά όμως τελείως αβάσιμο! Ε κάπως έτσι είναι και τα δικά σου..............................

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως βλεπετε και απο το ψευδονυμο μου ειμαι μελος της wv. Με προβληματισαν μερικα απο τα ποστς σας αλλα και παλι δεν νοιωθω οτι προκυται για απατη η οτι λενε ψεματα μερικοι για να εντυπωσιασουν. Επειδη εχω δει κι αλλες εταιριες που εντασωνται στο δικτυακο μαρκετινγκ η wv εχει πολλα μελη συγκριτικα με τις αλλες και ειναι η μονη που ειδα που εχεις τοσα κερδη αμεσα. Οπως ολοι ξερετε ειναι νομιμη. Ειναι σαφες στο πως θα βγαλεις τα πρωτα σου χρηματα και μετα βλεπεις οτι το θεμα ειναι στην αναπαραγωγη. Επεισης σου δινει απο την αρχη και ενα μικρο σχετικα bonus + κινητρο και σου λεει οτι στους "καλους" διαφημιστες θα πληρωνει και την δοση για την bmw τους (πολλοι ξερετε πως ακριβως γινεται). Επεισεις μπορεις να βγαλεις ταξιδιοτικα δολλαρια που χρησιμοποιουνται μονο για ταξιδια και ετσι δοκιμαζεις και το προιον (+κι αυτη ειναι πολυ καλη διαφημηση για την εταιρια). Η εταιρια ειναι ξεκαθαρη με τα κερδη και τα bonus και οντως δουλευει 100%. Καποιοι δεν κανουν γι αυτο το business αλλοι εκαναν και κανουν και εχουν αποτελεσματα. Με 300 ευρω θεωριτικα απο την πρωτη μερα μπορεις να βγαλεις 450 + ολα τα παραπανω bonus. Χανοντας 300 ευρω κανεις δεν καταστραφηκε αντιθετως σε πολλους εχουν φερει μεγαλα αποτελεσματα (σε λεφτα, bmw, ταξιδια, εμπιριες). Μπορει να λειτουργει σαν πυραμιδα αλλα καθε μελος μπορει να ξεπερασει τον απο πανω του. Ποιο ειναι πραγματικα το προλημα σας?

Ναι ρε μεγάλε χάνοντας 300€ όπως λες δεν καταστρέφεται κάποιος αλλά 300 από δω 300 από εκεί κάποιοι απατεώνες βγάζουν πολλά λεφτα.Και όπως λένε τα παιδιά εδώ αυτά τα λεφτά είναι από φίλους και συγγενείς.Αν είναι να τους εξαπατήσω όλους αυτούς και να μην μου  μιλάνε  να τα χέσω τα 500 και τα 1000€ που θα βγάλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...