Προς το περιεχόμενο

Κατι πολυ περιεργο συμβαινει (worldventures)


Hellaslover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγνώμη θα πρέπει να πληρώσω 200$ για να ακούσω π@π@ριές από τον κάθε βλάκα????

Ήμαρτον τί άλλο θα ακούσουμε!

 

Λοιπον φιλε μου να τα βαζουμε σε μια ταξη..

με αυτά που λέτε , κοροϊδεύετε τον κόσμο και λέτε ανακρίβειες.
Θα έπρεπε να προσέχετε τι λέτε γιατί δίνετε λάθος πληροφορίες..

ΕΙΝΑΙ 199$ όχι 200$ !!!! 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Koιτα ομως ρε παιδι μου ε, τοσα λεφτα βγαζουν και ενα σνακ ή μια πορτοκαλα δε λενε να σερβιρουν..

Ζαμε των ζαμων :lol:

Τι πορτοκαλάδα ρε συ ούτε ένα λικεράκι και ένα σοκολατάκι τζοκόντα δεν βγάλαν οι ματζίρηδες! ^_^

Εν τω μεταξύ εψαχνα κανενα μισαωρο τον σερβιτόρο να παραγγείλω κανένα καφε αλλά τζίφος.

Και αφού τελειωσε η σουπερ παρουσίαση εκτός οτι ήμουν μέσα στα νεύρα που δεν είχα πιει καφέ είχα και τους άλλους να μου ζαλίζουν τα φρύδια!

Το καλύτερο όμως ήταν αφού τελείωσε μου κάνει ένας υποψήφιος επιχειρηματίας(θύμα) που είχε φέρει αυτός ο φίλος μου σαν και εμένα: "Είδες άμα το ξέρανε όλοι αυτό το πράγμα δεν θα χρειαζόταν να δουλεύει κανένας" :wacko:

Ε μετά από αυτό είχα μείνει μ@λ@κ@ς!

Λέω δεν μπορεί θα πεταχτεί κανένας Φερεντίνος από καμιά γωνιά και θα μου πεί "ΜΠΑΜ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΣ ΚΟΡΟΪΔΟ!!!" :lol:

 

Λοιπον φιλε μου να τα βαζουμε σε μια ταξη..

με αυτά που λέτε , κοροϊδεύετε τον κόσμο και λέτε ανακρίβειες.
Θα έπρεπε να προσέχετε τι λέτε γιατί δίνετε λάθος πληροφορίες..

ΕΙΝΑΙ 199$ όχι 200$ !!!! 

Νταξει ρε φίλε άμα είναι έτσι να πάμε , τσάμπα πράμα :-D  λέμε!

Επεξ/σία από brhcp
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι αυτό είναι το πρόβλημα των περισσότερων που έμπλεξαν χωρίς να το καταλάβουν. Είμαι και εγώ απ'αυτούς! Το σόι μου μέσα.....!!! Πιστεύω ακράδαντα ότι αρκετοί από αυτούς που βρίσκονται ήδη μέσα, μπήκαν από σπόντα και τώρα τρέχουν να βγάλουν τα λεφτά που έβαλαν. Δεν μπορώ να φανταστώ ότι όλοι αυτοί πιστεύουν σ'αυτό. Αλλά όπως έχω ήδη αναφέρει μιλάμε για πολύ νέα παιδιά που δεν έχουν ψηθεί ακόμα στη δουλειά ή έχουν δουλέψει ελάχιστα στη ζωή τους και 5-10 μεγαλύτερους που τους τη βάρεσε η κατάσταση όλη!  

 

Παρεμπιπτόντως φίλε μου, έστειλα το email που λέγαμε και μου ήρθε μια auto απάντηση ότι "δημιουργήθηκε ένα αίτημα που θα χρησιμοποιηθεί από το προσωπικό τους για να διαχειριστούν το μήνυμά μου". Ελπίζω να πάνε όλα καλά!

ακριβως ετσι ειναι.......

σε λίγες μέρες θα έχεις και την απάντηση φίλε μου υπομονή..

πάντως επικοινώνησε με την τράπεζα που έδωσες τον λογαριασμό όταν διαγραφείς από την απάτη πες τους ότι ακύρωσες την συνεργασία σου με την εν λόγω εταιρία έτσι ώστε εάν επιχειρήσουν να σου βάλουν χέρι στα λεφτά να προχωρήσεις σε αμφισβήτηση της συναλλαγής η άλλη εναλλακτική είναι να ακυρώσεις τον λογαριασμό σου και να κάνεις έναν καινούργιο , φυσικά μπορείς να πας και στην τράπεζα να ρωτήσεις τι πρέπει να κάνεις για περισσότερες λεπτομέρειες.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα κ απο εμένα..

 

δυστυχώς την πάτησα και εγω..περίπου δλδ...με επεισαν να γίνω μέλος αλλά για καλή μου τύχη δεν έδωσα τα 280 αλλά τα έβαλε ο συγγενής μου περιμένοντας να του τα δωσω...αυτο είχα σκοπό να κάνω αλλά με αυτα που βλέπω δεν θέλω με τίποτα..

το πιο σπαστικό απ'ολα είναι ότι τελευταία μου μιλάει μόνο γι'αυτο κ με έχει φέρει στα όρια να τσακωθούμε....!!!!

Σκέφτομαι να του πω να κρατήσει τα λεφτά από τα κέρδη που σίγουρα θα έχει!!!!

Τι συμβουλεύετε ? δεν έχω δώσει κάρτα ακόμα... B)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα κ απο εμένα..

 

δυστυχώς την πάτησα και εγω..περίπου δλδ...με επεισαν να γίνω μέλος αλλά για καλή μου τύχη δεν έδωσα τα 280 αλλά τα έβαλε ο συγγενής μου περιμένοντας να του τα δωσω...αυτο είχα σκοπό να κάνω αλλά με αυτα που βλέπω δεν θέλω με τίποτα..

το πιο σπαστικό απ'ολα είναι ότι τελευταία μου μιλάει μόνο γι'αυτο κ με έχει φέρει στα όρια να τσακωθούμε....!!!!

Σκέφτομαι να του πω να κρατήσει τα λεφτά από τα κέρδη που σίγουρα θα έχει!!!!

Τι συμβουλεύετε ? δεν έχω δώσει κάρτα ακόμα... B)

 

Πες του να διαβασει το forum αυτο.. πες του οτι κοντινα σου ατομα την εχουν πατησει και οτι συγνομη αλλα δεν θελεις να μπεις.

Ναι μιλαει μονο για αυτο.. πες του απλα πραγματα.. σκοπευει να παει ταξιδι? ΟΧΙ.. αρα πουλαει ΑΕΡΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ παίδες...

 

δυστυχώς όταν ακούω να μου λέει "σε διάλεξα εσένα γιατί διαλέγω μόνο έξυπνους στην ομάδα μου, όχι χαζούς " μου φαίνεται πολύ στημένο και σαν να τα έχει μάθει απ'εξω να τα λέει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες του οτι μονο χαζους ψαχνει και οτι ''πηδαει'' την εμπιστοσύνη που του εχεις και μενα τα ιδια μου ελεγε ασε το ποιηματακι ειναι το ιδιο παντου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα κ απο εμένα..

 

δυστυχώς την πάτησα και εγω..περίπου δλδ...με επεισαν να γίνω μέλος αλλά για καλή μου τύχη δεν έδωσα τα 280 αλλά τα έβαλε ο συγγενής μου περιμένοντας να του τα δωσω...αυτο είχα σκοπό να κάνω αλλά με αυτα που βλέπω δεν θέλω με τίποτα..

το πιο σπαστικό απ'ολα είναι ότι τελευταία μου μιλάει μόνο γι'αυτο κ με έχει φέρει στα όρια να τσακωθούμε....!!!!

Σκέφτομαι να του πω να κρατήσει τα λεφτά από τα κέρδη που σίγουρα θα έχει!!!!

Τι συμβουλεύετε ? δεν έχω δώσει κάρτα ακόμα... B)

 

μην διαννοηθείς και του τα δώσεις!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι , την μηνιαία συνδρομή πως την παίρνουν?

Τους δίνεις ένα λογαριασμό και τα τραβάνε από εκεί ή κάνεις κατάθεση σε λογαριασμό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβως ετσι ειναι.......

σε λίγες μέρες θα έχεις και την απάντηση φίλε μου υπομονή..

πάντως επικοινώνησε με την τράπεζα που έδωσες τον λογαριασμό όταν διαγραφείς από την απάτη πες τους ότι ακύρωσες την συνεργασία σου με την εν λόγω εταιρία έτσι ώστε εάν επιχειρήσουν να σου βάλουν χέρι στα λεφτά να προχωρήσεις σε αμφισβήτηση της συναλλαγής η άλλη εναλλακτική είναι να ακυρώσεις τον λογαριασμό σου και να κάνεις έναν καινούργιο , φυσικά μπορείς να πας και στην τράπεζα να ρωτήσεις τι πρέπει να κάνεις για περισσότερες λεπτομέρειες.. 

Καλησπέρα! Είναι όλα υπό έλεγχο ευτυχώς! Όπως και ο klewnas , έτσι και στη δική μου περίπτωση: έδωσε την κάρτα της η συγγενής μου που με έχωσε και στη συνέχεια της τα έδωσα εγώ με ebanking. Βέβαια στην επιστολή μου τους έγραψα να αποσυνδέσουν τον λογαριασμό μου από την κάρτα της και να μου επιστρέψουν τα λεφτά σε δικό μου λογαριασμό. Στοιχεία οποιασδήποτε κάρτας δεν έχω δώσει σε κανέναν. Ε πιστεύω μόνο με το IBAN δεν μπορούν να τραβήξουν λεφτά. 

Παρόλα αυτά μου απάντησαν σήμερα το πρωί ότι διέγραψαν-ακύρωσαν το account μου και ότι έχουν στείλει το αίτημα πια στο billing department για να με πληρώσουν $360,91 σε 5-7 εργάσιμες. Οπότε, θεωρώ είμαστε οκ και από δω και πέρα ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑ! 

Τα τηλέφωνα από αυτούς βέβαια δεν σταμάτησαν (για να μου το δείξουν καλύτερα, να το δουλέψουμε μαζί κτλ), έχω βαρεθεί από το πρωί να λέω ότι διαγράφηκα!!!!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν μένεις Β. Ελλάδα και δη Αλεξανδρούπολη - Κομοτηνή, εκεί γίνεται Ο χαμός! Παιδιά τι να πω! Έχω τρελαθεί με αυτά που ακούω και βλέπω! Τι έχει γίνει ρε σεις; γιατί καταντήσαμε έτσι; Ποιός έχασε τα λεφτά του για να τα βρουν οι τρελοί; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...