Προς το περιεχόμενο

Κατι πολυ περιεργο συμβαινει (worldventures)


Hellaslover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν μένεις Β. Ελλάδα και δη Αλεξανδρούπολη - Κομοτηνή, εκεί γίνεται Ο χαμός! Παιδιά τι να πω! Έχω τρελαθεί με αυτά που ακούω και βλέπω! Τι έχει γίνει ρε σεις; γιατί καταντήσαμε έτσι; Ποιός έχασε τα λεφτά του για να τα βρουν οι τρελοί; 

εκεί μένω και το επιβεβαιωνω γινεται χαμος..... γιατί καταντήσαμε έτσι ενα πολυ καλο ερώτημα.....

 

 

υπαρχουν και μαγαζια που κανουν εκπτωσεις στα μελη της απατης!!!!! αυτο ειναι και το ποιο τρελο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

πόσο χαίρομαι που άφησα πίσω μου αυτην την χώρα.......

πόσο τυχεροί είστε εσείς που φύγατε; 

 

Αναρωτιέμαι, γίνονται και σ'άλλες χώρες αυτά; Ποιές να είναι οι υπόλοιπες 23 που λένε ότι παίζει αυτή η ιστορία; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, εμένα με έχει πρήξει τις τελευταίες εβδομάδες ένας γνωστός από κάτι σεμινάρια επιχειρηματικότητας που είχα παρακολουθήσει στο παρελθόν... Με ρώτησε πρώτα αν ενδιαφέρομαι να συμμετάσχω σε μια...επιχείρηση (ακούστε θράσος), του λέω "υπό προϋποθέσεις, να δω πρώτα περί τίνος πρόκειται", μου λέει "δεν μπορώ να σου πω λεπτομέρειες από το τηλέφωνο, θα πρέπει ή να έρθεις σπίτι μου να συζητήσουμε ή σε ένα χώρο στο Μαρούσι, που θα γίνει την τάδε μέρα και ώρα παρουσίαση". Εκεί άρχισαν να χτυπάνε τα πρώτα καμπανάκια, τον πιέζω και τον ρωτάω αν αφορά MLM, μου απαντάει "είναι είδη καθημερινής χρήσης στη διατροφή, δεν μπορώ να σου πω, απο κοντά μόνο!".

Απάντησα αόριστα ότι έχω πολλή δουλειά αυτόν τον καιρό και μου λεει μόλις ξελασκάρεις, σε περιμένω...Το θέμα είναι ότι με παίρνει κάθε λίγες μέρες στο τηλέφωνο για να με ρωτήσει αν μπορώ να πεταχτώ σε μια παρουσίαση, άλλη γίνεται στο Μαρούσι, άλλη στη Μιχαλακοπούλου...Εγώ προφασίζομαι δουλειά αλλά με έχει εκνευρίσει ο τύπος. Και το θέμα είναι ότι λόγω άλλων επαγγελματικών σχέσεων δεν μπορώ να τον διαολοστείλω. :-(

Ψάχνοντας στο facebook είδα στη σελίδα του κάτι αναφορές για γανόδερμα και ένα link στη σελίδα της Organogold.

 

http://www.lampsi.organogold.com/r/GR/GR/

 

Είμαι 99,9% σίγουρος ότι είναι MLM, ξέρει κανείς λεπτομέρειες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το δε μπορω απ το τηλεφωνο πρεπει να τα πουμε απο κοντα τοπανε και σε μενα. μαλλον για να μην ψαξεις μονος σου πριν πας. επισης μουπανε οτι οσο πιο γρηγορα γραφτώ τοσα λιγοτερα ατομα θα μπουν απο πανω μου/λεφτα που θα χανω και κατι τετοια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...