Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμένα πάντως ενώ μου διπλασιάσαν τους πόντους από προϊόντα , δεν μου διπλασίασαν τους πόντους από τα κουπόνια touch point

Εμένα δε μου διπλασίασαν ούτε τους πόντους των προιόντων ούτε του touch point, θα περιμένω μέχρι να ξαναπάω, να δω αν έχουν περαστεί καθυστερημένα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει καποιος αν υπαρχει εφαρμογή του Βασιλόπουλος που να λεει online ποσους πόντους εχεις στην plus

Μπορεις να γραφτεις στην ιστοσελιδα κ να τα βλεπεις ολα. Δειχνει ακομα κ τις αποδειξεις που εκανες μεσω της καρτας.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως ενώ μου διπλασιάσαν τους πόντους από προϊόντα , δεν μου διπλασίασαν τους πόντους από τα κουπόνια touch point

 

 

Εμένα δε μου διπλασίασαν ούτε τους πόντους των προιόντων ούτε του touch point, θα περιμένω μέχρι να ξαναπάω, να δω αν έχουν περαστεί καθυστερημένα...

 

Οι πόντοι από το touch point δε διπλασιάζονται τις Τετάρτες. Ρώτησα σε 2 καταστήματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να γραφτεις στην ιστοσελιδα κ να τα βλεπεις ολα. Δειχνει ακομα κ τις αποδειξεις που εκανες μεσω της καρτας.

Ωραίος ευχαριστώ δεν το ηξερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις μου χαλασε ενα που ειχα παρει αποτο κιτρινομαγαζο.Κριμα που το λερου δεν εχει ον λαιν παραγγελια θα τ χτυπαγα αμεσως...

εχει τηλεφωνικη παραγγελια και στο στελνουν, αλλα πληρωνεις κανα ταληρο, δεν συμφερει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κουπόνια του ΑΒ touch point που εκτυπωνουμε στο ειδικό κιοσκι έχουν ισχύ ένα μήνα; μόνο σε καταστήματα που έχουν το κιοσκι μπορώ να τα εξαργθρωσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πόντοι από το touch point δε διπλασιάζονται τις Τετάρτες. Ρώτησα σε 2 καταστήματα.

Συγνώμη, αλλά αυτό που λές είναι λάθος. Οι πόντοι από τα Τατς-Πόιντ διπλασιάζονται κανονικά

τις Τετάρτες. Αν δεν με πιστεύεις μπορώ να σου στείλω με μέιλ την απόδειξη όπου φαίνεται καθαρά

ο διπλασιασμός πόντων. Είναι 100% σίγουρο αυτό που σου λέω.

carrefour

 

με κουπόνια από pockee μπορεί να παίξει καμια προσφορά στα misko και σε κανα χυμό ολυμπος

 

 

 

11760175_966056150084286_327086193397677

11988675_966055573417677_808570201240747

11933436_966569510032950_429632175831410

 

 

Καλησπέρα. Δυστυχώς, με το που μπήκε ο Σεπτέμβριος το Πόκι έβγαλε τους χυμούς όλυμπος από την λίστα των κουπονιών. Για τα Μίσκο όμως ισχύει κανονικά, είναι καλή περίπτωση. Εμένα π.χ. που έχω Κοσμοτέ μου δίνει 0,40 € αν πάρω 2 συσκευασίες των 500γρ. ή 1,00 € άν πάρω 4 συσκευασίες των 500γρ.

Στα Ολικής Μίσκο δίνει κουπόνι -0,30€ στα 500γρ. και στη Χρυσή Σειρά Μίσκο δίνει επίσης -0,30 € στα 500γρ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Συγνώμη, αλλά αυτό που λές σου ειπαν χ2 , είναι λάθος. ..

 

fixed (αν είναι όπως τα λες - που συνηθως ο καταναλωτης είναι πιο σωστα ενημερωμένος απο εμπειρια, από το εκάστοτε προσωπικο του εκάστοτε καταστήματος - εταιριας. Ετσι εγω προσωπικα βασίζομαι περισσοτερο σε οσα λες εσυ απο οσα ειπαν στον συμφορουμιτη - αν και το "επιβεβαιωσε" 2 φορες...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα φίλε Μάτριξ. Κοίταξε, την Τετάρτη που μας πέρασε, χρησιμοποίησα για

αγορές όλα τα κουπόνια Τάτς-Πόιντ που μου είχαν δώσει με μήνυμα στο κινητό.

Για την ακρίβεια, περίμενα πότε θα πάει Τετάρτη, για να τα χρησιμοποιήσω.

Από τις αποδείξεις λοιπόν που μου έδωσαν στον ΑΒ είδα ότι διπλασιάζονται όλοι οι πόντοι,

ανεξαρτήτως από που προέρχονται. Και το λέω με 100% βεβαιότητα, διότι έχω στα χέρια μου

και τις δωροεπιταγές. 

Έχω λογαριασμό στο σάιτ του ΑΒ και μπορώ να το αποδείξω ανά πάσα στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα φίλε Μάτριξ. Κοίταξε, την Τετάρτη που μας πέρασε, χρησιμοποίησα για

αγορές όλα τα κουπόνια Τάτς-Πόιντ που μου είχαν δώσει με μήνυμα στο κινητό.

Για την ακρίβεια, περίμενα πότε θα πάει Τετάρτη, για να τα χρησιμοποιήσω.

Από τις αποδείξεις λοιπόν που μου έδωσαν στον ΑΒ είδα ότι διπλασιάζονται όλοι οι πόντοι,

ανεξαρτήτως από που προέρχονται. Και το λέω με 100% βεβαιότητα, διότι έχω στα χέρια μου

και τις δωροεπιταγές. 

Έχω λογαριασμό στο σάιτ του ΑΒ και μπορώ να το αποδείξω ανά πάσα στιγμή.

Εγώ πάλι χρησιμοποίησα μόνο 2 κουπόνια (τόστ και τυριά 15+20 νομίζω)  και δεν μου διπλασίασαν τους πόντους. Τι γίνεται βρε παιδιά, κάθε κατάστημα κάνει τα δικά του;

 

 

 

post-323058-0-44947800-1441313930_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα φίλε Μάτριξ. Κοίταξε, την Τετάρτη που μας πέρασε, χρησιμοποίησα για

αγορές όλα τα κουπόνια Τάτς-Πόιντ που μου είχαν δώσει με μήνυμα στο κινητό.

Για την ακρίβεια, περίμενα πότε θα πάει Τετάρτη, για να τα χρησιμοποιήσω.

Από τις αποδείξεις λοιπόν που μου έδωσαν στον ΑΒ είδα ότι διπλασιάζονται όλοι οι πόντοι,

ανεξαρτήτως από που προέρχονται. Και το λέω με 100% βεβαιότητα, διότι έχω στα χέρια μου

και τις δωροεπιταγές.

Έχω λογαριασμό στο σάιτ του ΑΒ και μπορώ να το αποδείξω ανά πάσα στιγμή.

Επιβεβαιώνω και εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...