Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν λες για ΑΒ και pokee συνδυαστικα δε παιζουνε... δε συνεργαζεται ο ΑΒ με την εφαρμογή

δεν έλεγα για αυτό αλλά η πλάκα είναι οτι μόλις μπήκα για να ρωτήσω αυτό που απαντάς!

thank you

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είχα πάει και στο Market In, εκεί έβγαινε λίγο ακριβότερη η Mach 3 στα 3,82 αντί για 3,70 του ΜyMarket και βασικά δε ξέρω ίσως επειδή ήταν η πρώτη μέρα που ίσχυε η έκπτωση μάλλον δεν είχαν αλλάξει ακόμα τις τιμές στα ράφια(τα καρτελάκια δλδ , στο ταμείο λογικά θα είχε αλλάξει) καθώς δεν είδα σε όλα τα προϊόντα gillete (αφρούς κα gel πχ) να έχουν έκπτωση όπως λέει στο φυλλάδιο....

 

Για τον ΑΒ κρίμα που δεν έχει μπει ακόμα στο Pockee θα βόλευε, μόνο αυτό λείπει ουσιαστικά... και ο Σκλαβενίτης αλλά δεν έχω κανέναν κοντά μου οπότε δεν με επηρεάζει... ( το site εντωμεταξύ ακόμα υπό κατασκευή ε ; χαχα, ρε παιδιά εδώ στο Insomnia δεν έχουμε 2-3 web developers να πάνε εκεί να τους το φτιάξουν που παλεύουν τόσα χρόνια ... :-D )

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@MikeJ

Τραγικοί στον Σκλαβενίτη ότι δεν μπορείς ούτε το τηλέφωνο των καταστημάτων να βρεις. Τώρα ο γουγλης πώς τα βρίσκει θα σε γελάσω :-)

Πάντως και ιστοσελίδα να βγάλουν μην περιμένεις να μαθαίνεις από εκεί προσφορές. Έχει άλλη πολιτική ο Σκλαβενίτης. Διαφημίσεις ΜΗΔΕΝ, φυλλάδια ΜΗΔΕΝ. Γενικώς δεν ξέρεις εκ των προτέρων τι παίζει αν δεν πας εκεί...Παρόλα αυτά σε κερδοφορία τους βαράει στα αυτιά όλους τους άλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα προηγουμενως στο Μαρινοπουλο και πηρα 3 Lenor 28μ. 3,15 - 30% - 1€ απο Ποκι = 1,20€

Πηγα επισης να περασω κουπονι απο livesmart για cif 1+1 δωρο αλλα δεν το δεχτηκε το συστημα μου ειπαν. Η θα περνουσε το κουπονι ή το 1+1 δωρο, οχι και τα 2 μαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@MikeJ

Τραγικοί στον Σκλαβενίτη ότι δεν μπορείς ούτε το τηλέφωνο των καταστημάτων να βρεις. Τώρα ο γουγλης πώς τα βρίσκει θα σε γελάσω :-)

Πάντως και ιστοσελίδα να βγάλουν μην περιμένεις να μαθαίνεις από εκεί προσφορές. Έχει άλλη πολιτική ο Σκλαβενίτης. Διαφημίσεις ΜΗΔΕΝ, φυλλάδια ΜΗΔΕΝ. Γενικώς δεν ξέρεις εκ των προτέρων τι παίζει αν δεν πας εκεί...Παρόλα αυτά σε κερδοφορία τους βαράει στα αυτιά όλους τους άλλους.

Να ξέρουν πάντως ότι όσοι ψωνίζουν στο Σκλαβενίτη ότι παρέχει πάντα για τους πελάτες του τις ίδιες προσφορές με ΑΒ Βασιλόπουλο όσον αφορά τις εκπτώσεις προϊόντων (όχι σε πόντους) για την ίδια χρονική διάρκεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ξέρουν πάντως ότι όσοι ψωνίζουν στο Σκλαβενίτη ότι παρέχει πάντα για τους πελάτες του τις ίδιες προσφορές με ΑΒ Βασιλόπουλο όσον αφορά τις εκπτώσεις προϊόντων (όχι σε πόντους) για την ίδια χρονική διάρκεια.

Υπάρχει μια θεωρία για εξαγορά, δε ξέρω αν υλοποιήθηκε ή όχι ακόμα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει μια θεωρία για εξαγορά, δε ξέρω αν υλοποιήθηκε ή όχι ακόμα ;)

Ποιος να εξαγορασει ποιον καλε; Προσφατα εξαγορασε ο σκλαβενιτης τον βεροπουλο, αλλα δεν ειδα ακομα καμια κινηση να γινουν σκλαβενιτηδες τα καταστηματα του.

@th_nikos

Εχω παρατηρησει κ εγω καμια φορα παρομοιες προσφορες την ιδια περιοδο, αλλα οχι σε ολα τα προϊοντα νομιζω. Επισης, εχουν ιδιες τιμες μεχρι τελευταιου σεντ σε παμπολλα προϊοντα που αγοραζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για το Market IN ειχαν πει οτι θα το παρει ο Σκλαβενιτης και χαρηκα μπας και δει ασπρη μερα η γυναικα μου που δουλευει εκει αλλα τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος να εξαγορασει ποιον καλε; Προσφατα εξαγορασε ο σκλαβενιτης τον βεροπουλο, αλλα δεν ειδα ακομα καμια κινηση να γινουν σκλαβενιτηδες τα καταστηματα του.

 

Ούπς , όντως , γράψτε λάθος , μπέρδεψα τον ΑΒ με τον Βερόπουλο :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος να εξαγορασει ποιον καλε; Προσφατα εξαγορασε ο σκλαβενιτης τον βεροπουλο, αλλα δεν ειδα ακομα καμια κινηση να γινουν σκλαβενιτηδες τα καταστηματα του.

@th_nikos

Εχω παρατηρησει κ εγω καμια φορα παρομοιες προσφορες την ιδια περιοδο, αλλα οχι σε ολα τα προϊοντα νομιζω. Επισης, εχουν ιδιες τιμες μεχρι τελευταιου σεντ σε παμπολλα προϊοντα που αγοραζω.

Η εξαγορά έχει κολλήσει λόγω capital controls. Δεν δίνουν οι τράπεζες τα δάνεια για να προχωρήσει. Αναφέρομαι σε brand name προϊόντα και συνήθως αυτά που διαφημίζει ο ΑΒ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο Σκλαβενιτης περισσοτερο hype ειναι πλεον παρα ουσια.

ακριβυνε ο ιδιος, φτηνηναν οι αλλοι και η ψαλιδα εχει μηδενισει, να μην πω αντιστραφει πλεον.

με τις προσφορες και τα online περνανε ξεκαθαρα μπροστα.

οι συνθηκες αλλαζουν, ο κοσμος προχωραει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...