Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ισχύει ο διπλασιασμός των πόντων από τα κουπόνια των Touchpoint kiosks κάθε Τετάρτη.

Μόλις μίλησα με τα κεντρικά του ΑΒ στο 18202 όπου μου το επιβεβαίωσαν κατηγορηματικά και μάλιστα "έκραξαν" τα καταστήματα επειδή με παραπληροφόρησαν.

 

Ισχύει επίσης ότι τελικά οι υπάλληλοι και οι υπεύθυνοι στις περισσότερες αλυσίδες δεν ξέρουν τι τους γίνεται.

 

Όπως με πρόλαβε και ο matrixxx παραπάνω, δεν είπα κάτι που κατέβασα από το μυαλό μου. Ρώτησα σε 2 καταστήματα, υπεύθυνους ταμίων (όχι απλές ταμίες) και μάλιστα τους ξαναρώτησα αν είναι σίγουροι. Παρόλα αυτά, συγνώμη για τη λανθασμένη ενημέρωση.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλημέρες !!! Δεν νομίζω ότι σε παρεξήγησε κανείς,δεν χρειάζεται να ζητάς συγνώμη.

Όλα τα παιδιά που γράφουν εδώ έχουν σαν στόχο πάντα το καλύτερο όσον αφορά τις προσφορές.

Τα λάθη είναι μέσα στο πρόγραμμα, σιγά τώρα !! άλλωστε δεν ήσουν εσύ αυτός που έκανες λάθος,

αλλά ο υπάλληλος του Σ-Μ που δεν μπήκε καν στο κόπο να τηλεφωνήσει στα κεντρικά να του πουν το σωστό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω έχει στα ΑΒ σήμερα και αύριο 6ευρη δωροεπιταγή με 12 ευρώ αγορές σε αφρόλουτρα, αποσμητικά και κρέμες σώματος. Κυρίως στα αποσμητικά βρίσκεις πολλές μάρκες με 1+1 δώρο. Και σε μερικά αφρόλουτρα. Οπότε όποιος θέλει να ψωνίσει ποσότητα είναι ευκαιρία σήμερα και αύριο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα mymarket έχει -35% τις ξυριστικές gillete (όχι τα ανταλλακτικά και τις μιας χρήσεως) και πχ η mach 3 με το ένα ανταλλακτικό που έχει επάνω βγαίνει 3,70 και -3 ευρώ κουπόνι pockee τελική στα 70 cents.... και μόνο για να πάρει κάποιος την κεφαλή δλδ αξίζει δεδομένου ότι τα 5 ανταλλακτικά κάνουν γύρω στα 11 ευρώ δλδ πάνω από 2 ευρώ το ένα....

 

Μόνο που θα γεμίσετε με ξυριστικές...( ε μοιράστε τις σε φίλους και συγγενείς κλπ)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αναφέρεται στο δευτερο προς τα πανω ποστ (του abc), για αφρόλουτρα αποσμητικα κλπ στον Βασιλοπουλο, καμια σχεση με ποκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, μια ερώτηση για όποιον γνωρίζει.

Για την 6ευρη επιταγή του Βασιλόπουλου με 12 ευρώ αγορές στα αποσμητικά, μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε κουπόνια από πχ livesmar;

Θέλω να πω, πρέπει να είναι αυτούσιο το ποσό των 12 ευρώ για να πάρεις την επιταγή ή μπορείς να την πάρεις ακόμα κι αν πληρώσεις 9 ευρώ (12-3 σε κουπόνια);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, μια ερώτηση για όποιον γνωρίζει.

Για την 6ευρη επιταγή του Βασιλόπουλου με 12 ευρώ αγορές στα αποσμητικά, μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε κουπόνια από πχ livesmar;

Θέλω να πω, πρέπει να είναι αυτούσιο το ποσό των 12 ευρώ για να πάρεις την επιταγή ή μπορείς να την πάρεις ακόμα κι αν πληρώσεις 9 ευρώ (12-3 σε κουπόνια);

 

Τον προηγούμενο μήνα είχα ψωνίσει απορρυπαντικό από livesmart και στο συνολικό ποσό που πλήρωσα φάνηκε σαν να το είχα πληρώσει εγώ το ποσό. Πχ. είχε αρχική τιμή 8 ευρώ και είχα κουπόνι 4 ευρώ και η απόδειξη έγραφε 8 ευρώ, αλλά άμα πρόσεχες την απόδειξη κάτω από τα 8 ευρώ έγραφε σε ένα σημείο Κουπόνια: 4 ευρώ(νομίζω το έγραφε κάτω από εκεί που λέει πόσα λεφτά έδωσες και πόσα ρέστα πήρες... ήταν ένα επιπλέον πεδίο). Οπότε εικάζω ότι μάλλον θα στο περάσει κανονικά....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπερα παιδια ειμουν 2 χρονια εξωτερικό και πλεον πρώτη φορά Ελλαδα εχω "δικο μου" σπιτι και δεν κανουν τα ψωνια οι γονεις, οποτε θα ηθελα να ρωτησω τι ακριβως ειναι τα touchpoints και τα ποκι που αναφερεστε. Ευχαριστω  σορυ για το οφτοπικ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπερα παιδια ειμουν 2 χρονια εξωτερικό και πλεον πρώτη φορά Ελλαδα εχω "δικο μου" σπιτι και δεν κανουν τα ψωνια οι γονεις, οποτε θα ηθελα να ρωτησω τι ακριβως ειναι τα touchpoints και τα ποκι που αναφερεστε. Ευχαριστω  σορυ για το οφτοπικ

 

Απορίες, οδηγοί και προϊόντα με έκπτωση από epithimies, livesmart, myplanet, manamia και pockee

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, μια ερώτηση για όποιον γνωρίζει.

Για την 6ευρη επιταγή του Βασιλόπουλου με 12 ευρώ αγορές στα αποσμητικά, μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε κουπόνια από πχ livesmar;

Θέλω να πω, πρέπει να είναι αυτούσιο το ποσό των 12 ευρώ για να πάρεις την επιταγή ή μπορείς να την πάρεις ακόμα κι αν πληρώσεις 9 ευρώ (12-3 σε κουπόνια);

Επειδή ψωνίζω κάθε φορά που έχει ο AB τη προσφορά με την 6ευρη επιταγή στα 12 ευρώ και συνδυάζω και κουπόνια για να συμπληρώσω τα 12 επιβεβαιώνω κι εγώ τον φίλο abc. Τα κουπόνια υπολογίζονται σαν μετρητά. Μόνο να έχεις υπόψη πως οι τιμές στη συγκεκριμένη κατηγορία προϊόντων που δίνουν την επιταγή είναι συνήθως τσιμπημένες τις μέρες που τρέχει η προσφορά (ή μάλλον για να είμαι πιο δίκαιος είναι συνήθως "κανονικές" χωρίς -40% ή 1+1 κλπ). Και κάτι ακόμα που έχω προσέξει: ποτέ δεν έχω βρει συνδυασμό προϊόντων ακριβώς στα 12 ευρώ - πάντα 1-1.5 ευρώ παραπάνω βγαίνει...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα mymarket έχει -35% τις ξυριστικές gillete ......

 

 

Δεν αντεχω αλλο ΑΒ ελεος!

 

Ας γράψουμε τότε για το Market in :-D . Στο νέο του φυλλάδιο έχει και αυτό έκπτωση 35% σ΄όλα τα ξυριστικά Gillette μέχρι και στις 5 Οκτωβρίου! 

(και χαρτί φωτοτυπικού με €2,49)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...