Προς το περιεχόμενο

Action Camera SJ4000 a με mounts 59.13 ευρω


dim_k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ισχυει εαν παρελαβες το προιον ,δεν ειναι αυτο που περιμενες/αστοχια κλπ και το επιστρεφεις....εκει ισχυει το refund των μεταφορικων(καπου διαβασα οτι εχει οριο τις 3 αγορες αλλα δεν το βρισκω να το ποσταρω)

Το γραφω για να μην γινει μπερδεμα με την μη παραλαβη του προιοντος οπου δεν χρειαζεται να κανεις κατι

 

edit:

If you change your mind after shopping online with PayPal, your return costs will be refunded*. On up to 3 separate purchases, even from abroad. The service is free and we won’t charge you any fee. Simply relax and shop online…

You can make three returns through December 31, 2014. It’s as simple as 1-2-3. Just don't forget to keep your posting receipts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Refund στα μεταφορικα απο paypal επειδη το ενεργοποιησα και γω πριν κατι βδομαδες ειναι μεχρι καποιο διαστημα ΝΟΜΙΖΩ δεν ειναι για παντα.

 


Εγώ έκανα παραγγελία από BG 3 Σεπτεμβρίου (πληρωμή με PayPal) και ακόμα τίποτα...

Τέλη Μαϊου που είχα παραγγείλει ξανά παρέλαβα ένα μήνα μετά...

Κ γω παραγγειλα χθες την καμερουλα και ενω λεει οτι θα αποσταλει σε 24 ωρες ακομα μου γραφει "Ready To Process" , τους εστειλα και μαιλ αλλα δεν πηρα καμια απαντηση.

Επισης να σημειωσω πως για καποιο λογο καθε φορα που ανοιγω το BG για να κανω login ειμαι με αλλουνου account μεσα. Συμβαινει σε κανεναν αλλο αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο κινεζος δεν απαντουσε στο dispute και εκανα claim.και το paypal αποφασισε να μου κανει refund μονο το ποσο αγορας,αφου με υποχρεωσε πρωτα να τους στειλω πισω και το κουτι της καμερας με τα παρελκομενα (15 ευρω εξοδα) ενω ο κινεζος μου ειχε πει να του στειλω στην αρχη μονο την καμερα σκετη (6,3 ευρω εξοδα).οταν μου ειπαν απο το paypal οτι μου κανουν refund μονο το ποσο αγορας τους ζητησα να μου κανουν refund και τα μεταφορικα αλλα δεν μου απαντησαν ποτε (ωραιοι επαγγελματιες και στο paypal).το παραδοξο της υποθεσης ειναι οτι ο κινεζος δεν εχει παραλαβει τα δυο πακετα που του εχω στειλει πισω (στο tracking γραφει "unsuccessfull delivery",οποτε υπαρχει μια πιθανοτητα να μου γυρισει πισω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβασα ολες τις σελιδες μιας και ενδιαφερομαι να την αποκτησω.

 

Ειλικρινα θεωρω  τις συγκρισεις με την go pro αχρηστη πληροφορια.Προς το παρρον δεν μπορεις να συγκρινεις με την go pro αλλα ετσι λεγαμε και για τα κινητα και βλεπετε που εφτασαν με λιγοτερα απο τα μισα λεφτα. Αναλογια 1 προς 5.

Σε λιγο καιρο βεβαια που ολη η βιομηχανια ηλεκτρονικων θα μαζευτει στην Κινα να δω τι συγκρισεις θα κανουμε . Τελος παντων επειδη πια η τιιμη παιζει σπουδαιο ρολο, η καμερα ειναι μια χαρα και προτιστως για τα λιγα χρηματα της συμφωνα με την αποδοση της.

 

Μεγαλη προσοχη να ρωτατε τον καθε seller αν ειναι γνησια και να κοιτατε να ειναι power seller, αν ειναι απο Ebay.

Ακομα και απο γνωστα μαγαζια να ρωτατε πριν. Μην κοιτατε τις φωτογραφιες οι περισσοτεροι βαζουν της γνησιας την περνεις και μετα σου λεει δεν με ρωτησες.

Το 99% που ερχεται απο Κινα δεν περναει τελωνειο οταν ερχεται με SG. Με οποιο αλλο τροπο DHL/UPS περναει σιγουρα και θα την πληρωσετε Go Pro. Απο Αμερικη περναει σιγουρα τελωνειο γιατι ερχεται σιγουρα με τις προαναφερθεντες εταιριες courier.

 

Πολλοι τα γνωριζετε και συγχωρεστε με για το μαθημα αγορων.

 

Πχ ο τυπος αυτος ειναι απο Καναδα. τον ρωτησα αν ειναι γνησια μου λεει ναι, του λεω αν δεν ειναι θα ζητησω τα χρηματα πισω και μου λεει ΟΚ. Λεει free shipping για παντου.

Αν δεν τις εχει κλεψει ειναι λιγο δυσκολο να ειναι γνησιες σε αυτη την τιμη.+ οτι εχει και τελωνειο σιγουρα.

http://www.ebay.ca/itm/SJ4000-Black-12MP-HD-1080P-Car-Cam-Sports-DV-Action-Waterproof-Camera-2x-Battery-/251696427227?ssPageName=ADME:X:RTQ:CA:1123

 

Καλες αγορες σε ολους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβασα ολες τις σελιδες μιας και ενδιαφερομαι να την αποκτησω.

 

Ειλικρινα θεωρω  τις συγκρισεις με την go pro αχρηστη πληροφορια.Προς το παρρον δεν μπορεις να συγκρινεις με την go pro αλλα ετσι λεγαμε και για τα κινητα και βλεπετε που εφτασαν με λιγοτερα απο τα μισα λεφτα. Αναλογια 1 προς 5.

Σε λιγο καιρο βεβαια που ολη η βιομηχανια ηλεκτρονικων θα μαζευτει στην Κινα να δω τι συγκρισεις θα κανουμε . Τελος παντων επειδη πια η τιιμη παιζει σπουδαιο ρολο, η καμερα ειναι μια χαρα και προτιστως για τα λιγα χρηματα της συμφωνα με την αποδοση της.

 

Μεγαλη προσοχη να ρωτατε τον καθε seller αν ειναι γνησια και να κοιτατε να ειναι power seller, αν ειναι απο Ebay.

Ακομα και απο γνωστα μαγαζια να ρωτατε πριν. Μην κοιτατε τις φωτογραφιες οι περισσοτεροι βαζουν της γνησιας την περνεις και μετα σου λεει δεν με ρωτησες.

Το 99% που ερχεται απο Κινα δεν περναει τελωνειο οταν ερχεται με SG. Με οποιο αλλο τροπο DHL/UPS περναει σιγουρα και θα την πληρωσετε Go Pro. Απο Αμερικη περναει σιγουρα τελωνειο γιατι ερχεται σιγουρα με τις προαναφερθεντες εταιριες courier.

 

Πολλοι τα γνωριζετε και συγχωρεστε με για το μαθημα αγορων.

 

Πχ ο τυπος αυτος ειναι απο Καναδα. τον ρωτησα αν ειναι γνησια μου λεει ναι, του λεω αν δεν ειναι θα ζητησω τα χρηματα πισω και μου λεει ΟΚ. Λεει free shipping για παντου.

Αν δεν τις εχει κλεψει ειναι λιγο δυσκολο να ειναι γνησιες σε αυτη την τιμη.+ οτι εχει και τελωνειο σιγουρα.

http://www.ebay.ca/itm/SJ4000-Black-12MP-HD-1080P-Car-Cam-Sports-DV-Action-Waterproof-Camera-2x-Battery-/251696427227?ssPageName=ADME:X:RTQ:CA:1123

 

Καλες αγορες σε ολους

 

Φιλε μου πριν μας λες για power seller και αυτος που εχεις βαλει στο λινκ εχει 48 αξιολογήσεις και 1 αρνητική......Οπότε είναι 1000% fake η cam και η αγγελία.

Φιλικά πάντα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εμενα εδω και 2 μερες δεν μου απαντανε καν στα μαιλ μου και ακομα γραφει "ready to proccess" . Τους εχω στειλει 4 μαιλ αλλα τιποτα. 

Μην αγχώνεσαι, θα σου την στείλουν την μηχανούλα σου. Έχω παραγγείλει από BG χωρίς κανένα πρόβλημα. Στα mail δεν απαντούν άμεσα, αλλά γενικά είναι ΟΚ από εξυπηρέτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην αγχώνεσαι, θα σου την στείλουν την μηχανούλα σου. Έχω παραγγείλει από BG χωρίς κανένα πρόβλημα. Στα mail δεν απαντούν άμεσα, αλλά γενικά είναι ΟΚ από εξυπηρέτηση.

Mακαρι τι να πω. Απλα μου φαινεται λιγο περιεργο που ειναι ακομα στο "ready to proccess" και ουτε καν στο proccessing. και 4 μερες ειναι αρκετες νομιζω για να κανουν μια επεξεργασιας της αγγελιας  :-) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε ακούγεται και πολύ καναδέζικο το: Item location: 马鞍山市, 安徽省, China

 

 

Πχ ο τυπος αυτος ειναι απο Καναδα. τον ρωτησα αν ειναι γνησια μου λεει ναι, του λεω αν δεν ειναι θα ζητησω τα χρηματα πισω και μου λεει ΟΚ. Λεει free shipping για παντου.

Αν δεν τις εχει κλεψει ειναι λιγο δυσκολο να ειναι γνησιες σε αυτη την τιμη.+ οτι εχει και τελωνειο σιγουρα.

http://www.ebay.ca/itm/SJ4000-Black-12MP-HD-1080P-Car-Cam-Sports-DV-Action-Waterproof-Camera-2x-Battery-/251696427227?ssPageName=ADME:X:RTQ:CA:1123

 

Καλες αγορες σε ολους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

δε ακούγεται και πολύ καναδέζικο το: Item location: 马鞍山市, 安徽省, China

 

Το παραδειγμα το εδωσα γιατι ο τυπος ειναι κλεφτης.

Item location φιλε μου οχι seller location. Στο δευτερο γραφει Canada.

τα μοντέλα που αναφέρονται στο παρακάτω link έχουν ανακοινωθεί επίσημα ή τρώνε μπανάνες ?

http://www.tinydeal.com/-si-2742.html

Δες εδω

http://www.sjcam.com/3-cameras

η 6000 γραφει και στο video οτι δεν ειναι sjcam

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλημερα και απο μενα.....

δεν γραφω στο φορουμ απλα διαβαζω και συλλεγω χρησιμες πληροφοριες απο ολους για διαφορα θεματα....απλα μπηκα στο τρυπακι να γραψω...γιατι εχω αγορασει παρομοια καμερα....

Το λαθος που κανουμε ειναι να μπαινουμε σε συγκρισεις....

Καταρχην οποιος θελει να παρει μια τετοιου ειδους καμερα ειναι να σκεφτει για ποιον λογο την θελει !!!

εγω με τα λεγομενα σας εχω παρει fake...(εγραφε sj4000) στην ουσια ομως μου ηρθε η sd28 - που ειναι η ιδια αλλα παλαιοτερη sj 4000..... και ευτυχως που ηρθε η συγκεκριμενη....

εχει πολυ καλυτερη εικονα ....ετσι απλα το γραφω......καμια δεν εχει σταθεροποιητη....

Μερικες διευκρινησεις απο μενα για το πως ηρθε η δικια μου fake , ειναι μεγαλυτερη η αδιαβροχη θηκη αλλα με πλαινο που κραταει σταθερη την καμερα, τα βιδακια ειναι ασημενια και οχι μαυρα οπως στις fake που ειδα σε διαφορες φωτο , στο κουτι αναγραφεται κανονικα το resistant και οχι resistanb , επισης νομιζω πως εχει μικροτερη μπαταρια δεν το ξερω για σιγουρα! εδω αν μπορει καποιος να με βοηθησει γιατι ψαχνομαι για μπαταρια......

την εχω για χρηση με την μοτοσυκλετα...αψογη για να την εχεις στο κρανος και μονο εκει ή πανω σου..... δεν κανει για την εχεις κουμπωμενη πανω στην μοτοσυκλετα (λογω σταθεροποιητη) .......

http://www.acmell.com/?dt_portfolio=sd28-action-camera

 

δειτε το βιντεακι και χαρειτε οσοι πηρατε την υποτιθεμενη fake γιατι πολυ πιθανο να πηρατε την sd28..... επισης

https://www.youtube.com/watch?v=elilYp1IgI0

 

για την sd 28 δοκιμαστε τα παρακατω....http://www.acmell.com/?p=22881 

 

ααα την εχω αγορασμενη απο τον Ιουνιο......και εχει φαει πολλες βροχες ηδη.....ταξιδι Αυστρια και Σεπτεμβριο Ιταλια!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης καντε τις αναβαθμισεις που γραφει.....

λογω του οτι δεν ειμαι επαγγελματιας αθλητης αγωνων και διαφορα τετοια, δεν σπαταλω 300 και βαλε ευρω για μια καμερα δεμενη πανω σε μηχανη ή κρανος ή υποβρυχιο ψαρεμα κτλ.........εκτος αν εισαι επαγγελματιας!

οτι και να σας ηρθε fake ή sj ειναι το ιδιο πράγμα!  για την χρηση που την θελετε ειναι οτι καλυτερο υπάρχει στην αγορα σε σχεση με τα λεφτα της ....και επισης η sj στην ουσια fake ειναι ........δεν υπαρχει πουθενα μονο σε κινεζικες αποθηκες!!

οι τιμες κυμαινονται απο 60-70 ευρω......απιθανη απομιμιση της GOPRO ειναι η gotop......και ισαξια μπορω να πω..

https://www.youtube.com/watch?v=oh8kU0BqF0o

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρηκα το παρακατω για αυριο 6/11/14 στο GeekBuying

Για μας η δικια τους 16:30, τι ωρα ειναι? Noμιζω στην Κινα ειναι 7 ωρες μπροστα (?). 

post-270338-0-85250500-1415223079_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...