Προς το περιεχόμενο

Action Camera SJ4000 a με mounts 59.13 ευρω


dim_k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα μπορούσε κάποιος απο τους φίλους που αγόρασε Την κάμερα τελικά να μας πει από ποια κάρτα μνήμης έμεινε ευχαριστημένος Έτσι ώστε να μας βοηθήσει;;; εταιρία,gb κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεοτερα απο το θεμα της καμερας οσον αφορα τις 32αρες καρτες.

 

Η δικη μου καμερουλα συνεχιζει να εχει το προβλημα που εχω προαναφερει με τις 32αρες καρτες

Δοκιμαστηκανε  Kingston class 10 , class 4 & sandisk ultra class 10.

ΜΕ ΚΑΜΙΑ το counter του υπολοιπομενου χρονου εγγραφης video ΔΕΝ δουλευε.

Ενημερωθη ο πωλητης και δεχθηκε να σταλει πισω η καμερα προς αντικατασταση.

Αυτο που με ανυσηχει ειναι οτι ΤΟ ΙΔΙΟ προβλημα το παρουσιαζουνε και αλλες 2 καμερουλες αγορσαμενες απο τον ιδιο πωλητη στο ali.

Οποτε και το σκεφτομαι να την επιστρεψω , μπας και δεν γινει δουλεια τελικα.

Σημερα η καμερα δοκιμαστηκε με 8αρα & 16αρα kingston class10 και ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ , οποτε το προβλημα ειναι με τις 32αρες μονο απο οτι φαινεται.

 

Οι αλλοι χρηστες εδω μεσα , εχουνε αντιμετωπισει το ιδιο προβλημα με εμενα , με 32αρα καρτα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τελικά μόλις την παρήγγειλα απο το Banggood UK

η wifi έκδοση με παράδοση σε 7-10 εργάσιμες με τελική τιμή 86,50€

 

Θα την βάλω και πάνω σε quadcopter οπότε πιστεύω ότι το wifi θα μου δίνει μία ιδέα του τί τραβάω στο περίπου απο απόσταση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλη την παρέα... χθες παρέλαβα την sj4000 wifi Μετά από σύνολο 9 μέρες Από την παραγγελία. Είναι η αυθεντική και η παραγγελία έγινε από το geekbuying. Της έβαλα και Kingston 16gb, class 10 Και δουλεύει ρολόι. Ευχαριστώ για τις συμβουλές.... σύνολο με μιά έξτρα μπαταρία 107,47usd Ή 84,2€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θα ηθελα να αγορασω μια action camera .. συγκεκιμενα την sj4000.Ειμαι μολις 18 χρονων και τωρα προσφατα εφτιαξα μια καρτα paypal στο ονομα μου . Εχω δει πολλα βιντεο και κριτικες σχετικα με αυτην την καμερα θα θα ηθελα πολυ να την αποκτησω . Εχω ομως καποιες αμφιβολιες σχετικα σχετικα με τον αν αυτη που θα αγοραω θα ειναι original ή fake ... εχω ψαξει αρκετα στο ebay και κατεληξα σε αυτες τις δυο προσφορες :

1) http://m.ebay.com/itm/281306722522?nav=SEARCH

2) http://m.ebay.com/itm/310997024869?nav=SEARCH

 

Τι λετε ;; θα μου στειλουν original ή fake ;; Ρωταω επειδη αυτοι που τα πουλανε εχουν εχουν παρα πολλα θετικα ratings και θετικα feedbacks ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ταλαιπωρηστε χωρίς λόγο κάποιοι δεν μπορώ να το καταλάβω.

Bangood ή geekbuying και είσαι σίγουρος τώρα αν θες να παίζεις λοττο για 5-10 ευρώ επιλογή σου.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια εχω παραγγειλει απο το Bangood την Sj4000 δειχνει οτι οκ πηραν τα χρηματα μεσω τραπεζας και μεσα απο το ID track λεει shipping .Τωρα εχει περασει ενας μηνας και τπτ ακομα το μνμ μου μου δειχνει απο τα ελτα ειναι αυτο "ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ18-09-2014 "

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ την παράγγειλα απο την εγγλέζικη αποθήκη του banggood - λέει shipped απο τις 13/10 και αναφέρει παράδοση σε 4-7 εργάσιμες.

άντε να δούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχα πάρει παλιότερα άλλη καμερούλα (sj1000) και έκανε 2,5 μήνες να φανεί.

το δε banggood ψιλοαδιάφορο. 

αν είχες πληρώσει μέσω paypal θα μπορούσες να κάνεις dispute, τώρα το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι υπομονή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...