Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ no-name "κινεζιες" tablets και smartphones Ver.2 - ποσταρετε μονο αφου διαβασετε το #1 ποστ


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κατι τετοια κανετε μαζικως και επεσε εξω ο προυπολογισμος της χωρας.

Ντροπη σε σας και στο φορουμ των προσφορων που σας παρασυρει!

:P

Ναι εγώ φταιω με τα καλωδιακια και τα κινητά των 40-70€. Ο άλλος που αγόραζε υποβρύχια και αεροπλάνα , και αλλα χαΑζα μήπως ?

 

Αύριο θα παραδώσω την κινεζοσαβουρα που εζω μαζέψει σε κάνα τμήμα , ζήτημα να έχω ξοδέψει 200€ στο εξωτερικό μέχρι τώρα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εγώ φταιω με τα καλωδιακια και τα κινητά των 40-70€... ...

 

?!?

Οταν βλεπεις εικονιδιο με προσωπο με γλωσσα εξω, να ξερεις ειναι σατυρα.

 

 

care to elaborate please?

Πηγε να ψωνισει απο το μαγαζι που λεει (δεν επιτρεπεται η αναγραφη του στα λατινικα εδω), με paypal/καρτα και εφαγε μπλοκο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Blackview Arrow V9 96.24 euro (Banggood)

 

Δεν ξέρω το κινητό αλλά με βάση τα specs του έχει τιμή κανόνι

Επιλέγουμε για νόμισμα ευρώ να μην δώσουμε καμία προμήθεια...

 

http://www.banggood.com/Blackview-Arrow-V9-5-inch-MTK6592W-1_7Ghz-Octa-core-Smartphone-p-979926.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι διαφορες ειναι στην ανάλυση οθόνης - κάμερας, στον δυνατότερο επεξεργαστη του blakcview, στο gorila glass και στην γενικη ποιότητα συσκευης - πλαστικών

 

 

Ασε που το gearbest δεν δεχεται πιστωτικες - χρεωστικες απο Ελλαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε χωρητικότητα μπαταρίας δε λέει ρε παδιά! Και αν αυτό έχει 18 mp κάμερα, εγώ έχω 4 μάτια... Και για το gorila glass ψιλοαμφιβάλω, αλλά άντε, αυτό μπορεί και να το έχει....

 

Αλλά γνώμη μου, με προσοχή! Διαβάστε και κανα review πρώτα!

 

Και τέλος, δεν είναι και καμιά τρελή προσφορά! Βλέπω ότι παίζει εκεί, στα 105 ευρώ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπολαμβάνω (ξε)ψήρισμα της μαϊμούς στο θέμα των προσφορών.

Ειλικρινά είστε απολαυστικοί.

 

mtk 6592, 2gb ram, Fullhd, 2500 mah ωραιότατη συσκευή κάτω των 100 ευρώ και ακόμα ψάχνετε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι σκοπός μα να σε διασκεδάσουμε, αλλά να εφιστήσουμε την προσοχή σε σημεία που σε κάποιον μπορεί να περάσουν απαρατήρητα....

 

Επίσης, η μπαταρία του είναι 2100, δεν πάει πουθενά με 1920*1080 οθόνη, βγάζει δε βγάζει μέρα...

Η κάμερα σε κάποια site είναι 18, σε άλλα 16.... ζήτημα να είναι 8....

Gorilla glass το ισχυρίζονται κάποια site και κάποια όχι....

 

Από εκεί και πέρα, έκανες μια πρόταση και πολύ καλώς την έκανες. Αν νομίζεις ότι δεν πρέπει να την ψάξουμε γιατί το έκανες πολύ καλά εσύ, και στα ευτελή 100 ευρώ!! είναι η καλύτερη πρόταση που παίζει τώρα, να μας το πεις για να μην παιδευόμαστε και εμείς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 6592 δεν το λες και καλό πλέον. Πριν 1 χρόνο ναι, τώρα καλύτερα να πας στην καινούρια γενιά. Και τα λέω αυτά ως κάτοχος coolpad f1.

δηλαδή τι δεν σου αρεσε στον εν λογο επεξεργαστη;

Προφανως η τιμη του ειναι χαμηλη λογο ξεστοκαρισματος του 6592, ο οποιος ειναι ταχυτατος και αξιοπρεπεστατος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

δηλαδή τι δεν σου αρεσε στον εν λογο επεξεργαστη;

Προφανως η τιμη του ειναι χαμηλη λογο ξεστοκαρισματος του 6592, ο οποιος ειναι ταχυτατος και αξιοπρεπεστατος

Έλλειψη source, δύστροπος στα mods, γενικά η εξέλιξη των custom roms είναι λίγο άστα να πάνε. Δηλαδή αν έχει ένα αρνητικό το coolpad f1, είναι η έλλειψη αψεγάδιαστης rom(και το κρέμασμα από την εταιρεία που τελικά έμεινε σε υποσχέσεις για lollipop).

 

Και μιλάμε για ένα από τα best seller κινέζικα του 2014(αν όχι το best seller) που είχε και υποστήριξη modaco κυρίως και λιγότερο από xda(και από αλλού).

 

Απλά προσωπική γνώμη είναι ότι θα προτιμούσα πιο καινούριο soc.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...