Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ταυτοτητα σιγουρα, οταν ανεβηκα εγω δεν ειχα βγαλει διαβατηριο καν αρα εφτανε η ταυτοτητα. Για site δεν ξερω γιατι πηγα απο Αγγλια και ειχα παει κατευθειαν στο σταθμο και πηρα

 

ΥΓ. Να πας στο καστρο να πεθανεις στο γελιο. Εχει πολεμιστρες"αποδω βλεπαμε τους Ρωμαιους να μας σφαζουν, αποδω βλεπαμε τους Αγγλους να μας σφαζουν κτλ" τρελοι λουζερς οι σκοτσεζοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπόν ακούστε που έμπλεξα με ryanair !!

 

Κλείνω πτήση.

Το email με το reservation number δεν ήρθε ποτέ.

 

Τους παίρνω τηλέφωνο, αλλά επειδή έγραψα κάτι ασυναρτησίες που δεν θυμάμαι για διεύθυνση δεν μπορώ να περάσω το security check και δεν μου δίνουν τον αριθμό !

(εννοείται τους έχω δώσει όλα τα άλλα στοιχεία σωστά αλλά δεν πείθονται...)

 

Αλλά το κουφό είναι άλλο.

Τους λέω απλά ξαναστείλτε το email στην ίδια email διεύθυνση που το στείλατε την πρώτη φορά (!!!!) και δεν καταλαβαίνουν ότι ακόμα και να είμαι κάποιο κακό παιδάκι που θέλω να κλέψω το confirmation number έτσι και αλλιώς δεν θα πάρω το email αφού αυτό θα φτάσει στο ίδιο email που τους έδωσα όταν έκανα το booking !!! Ρε γμτ τόσο μυαλό θέλει να το καταλάβεις.. Δεν ξέρω μου έχουν σπάσει τα νεύρα..

 

Διάβασα στο net ότι το confirmation number φαίνεται στην απόδειξη της κάρτας αλλά στο δικό μου internet banking δεν το βλέπω...

 

Έχει κανείς καμιά ιδέα τι να κάνω ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιο λόγο είσαι banned. Υπάρχει though ένας πληρέστατος οδηγούλης απο τον chrisxxx και όχι μόνο αν ψάξεις στο θέμα αυτό πέρσι τον Ιούνιο. Αντίστοιχα κατα τον Αύγουστο έκανα και γώ το share μου. Anyway υπάρχουν 2 οδηγούληδες σε αυτό το θέμα απο πέρσι το καλοκαίρι. Κάνε ένα κόπο και βρές τους =)

 

Ευχαριστώ, βρήκα τους οδηγούληδες που λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα γενικό site με πάρα πολλές πληροφορίες είναι το http://www.gtp.gr'>http://www.gtp.gr

Παλιό αλλά σταθερό

 

---------- Προσθήκη στις 14:52 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 14:51 ----------

 

Ένα γενικό site με πάρα πολλές πληροφορίες είναι το

http://www.gtp.gr

Παλιό αλλά σταθερό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο όνομα έχει το site.

 

Λοιπόν, ήταν να πετάξω με Lufthansa αύριο, αλλά λόγω της απεργίας ακυρώθηκαν όλες οι πτήσεις.

 

Τηλεφωνώ στη Lufthansa στην Ελλάδα και μου λένε βεβαίως θα σας το αλλάξουμε το εισιτήριο στην προνομιακή τιμή των 285 ευρώ. Μα τους λέω ολόκληρο το ταξίδι HAM-ATH-HAM μου στοίχισε 180 ευρώ, τους ευχαριστώ και το έκλεισα.

Τηλεφωνώ στη Lufthansa στη Γερμανία, τους λέω τον πόνο μου και μου κάνουν reschedule το εισιτήριο για την Πέμπτη δωρεάν ζητώντας μου και συγνώμη που δεν υπάρχει θέση σε νωρίτερη πτήση.

Αν σας τύχει κάτι παρόμοιο να το ψάχνετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν ακούστε που έμπλεξα με ryanair !!

 

Κλείνω πτήση.

Το email με το reservation number δεν ήρθε ποτέ.

 

Τους παίρνω τηλέφωνο, αλλά επειδή έγραψα κάτι ασυναρτησίες που δεν θυμάμαι για διεύθυνση δεν μπορώ να περάσω το security check και δεν μου δίνουν τον αριθμό !

(εννοείται τους έχω δώσει όλα τα άλλα στοιχεία σωστά αλλά δεν πείθονται...)

 

(...)

 

Έχει κανείς καμιά ιδέα τι να κάνω ;

 

Απαντάω στον εαυτό μου ! (ryanair πάντα)

 

Αν πας στο αεροδρόμιο χωρίς τικετ την ώρα που ταξιδέυεις πληρώνεις 40 ευρώ για να στο τυπώσουν (....)

 

Αν πας στο αεροδρόμιο μια μέρα πριν, με διαβατήριο και πιστωτική, σου δίνουν τον αριθμό και μπορείς μετά να τυπώσεις το τικετ με την ησυχία σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο όνομα έχει το site.

 

Λοιπόν, ήταν να πετάξω με Lufthansa αύριο, αλλά λόγω της απεργίας ακυρώθηκαν όλες οι πτήσεις.

 

Τηλεφωνώ στη Lufthansa στην Ελλάδα και μου λένε βεβαίως θα σας το αλλάξουμε το εισιτήριο στην προνομιακή τιμή των 285 ευρώ. Μα τους λέω ολόκληρο το ταξίδι HAM-ATH-HAM μου στοίχισε 180 ευρώ, τους ευχαριστώ και το έκλεισα.

Τηλεφωνώ στη Lufthansa στη Γερμανία, τους λέω τον πόνο μου και μου κάνουν reschedule το εισιτήριο για την Πέμπτη δωρεάν ζητώντας μου και συγνώμη που δεν υπάρχει θέση σε νωρίτερη πτήση.

Αν σας τύχει κάτι παρόμοιο να το ψάχνετε.

 

Φυσικά και οι έλληνες υπάλληλοι θα ήταν %#$@$#. Ααααααα φευγιό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να παω διακοπες φετος..ειμαι 23 χρονων και θελω να μου προτεινετε καποιο νησι για διακοπες... αυτο που θελω να εχει ειναι διασκεδαση και κοσμο και ατομα απο 18 κ πανω...να μην εχει πολυ αλητια(αν και παντου εχει) ... περιμενω τις αποψεις σας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρος....ωραίο σαν νησί και από αυτά που θες...

Και εγώ τώρα με την κρίση για Πάρο σκέφτομαι. Φτηνό φαΐ....φασιανός

Άντε να κάνουμε αποτοξίνωση από τα τσίπουρα. Ουζάκι λοιπόν.

Αυτοί στην Πάρο ξέρουν ότι άλλο είναι το ούζο, άλλο το τσίπουρο και άλλο η τσικουδιά ή θα μου σπάσουν τα νεύρα όπως πέρυσι στην Κω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να παω διακοπες φετος..ειμαι 23 χρονων και θελω να μου προτεινετε καποιο νησι για διακοπες... αυτο που θελω να εχει ειναι διασκεδαση και κοσμο και ατομα απο 18 κ πανω...να μην εχει πολυ αλητια(αν και παντου εχει) ... περιμενω τις αποψεις σας....

 

Aν εισαι μονος τοτε στην Ιο.

Αν εχεις παρεα (ετερον ημιση) τοτε Μηλο ή Σεριφο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...