Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια ποιο νησι θα προτεινατε για διακοπες φοιτητων με πολυ φοιτητιλικη γενικως και καλη νυχτερινη ζωη..εκτοσ απο παρο που εχω παει?

 

Σκιάθος ή Ίος..κ τα 2 πολύ ωραία νησιά με πολλούς φοιτητές και καλή νυχτερινή ζωή!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8.6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

xaxaxa.ΡΕ παιδια για ΙΟ εχω ακουσει οτι εχει χαλασει επειδη πανε πολυ τουριστες..για σκιαθο καποιος που να εχει παει προσφατα να πει εντυπωσεις υπαρχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα σπάει/πάνε.

Ή μη πάς και leave space μήπως και σταματήσει αυτή η τουριστοκατρακύλα. :P

Το νησί πρό-αρούγκαλων ήταν υπέροχο. Συνεχίζει να είναι αλλα δεν ξέρω αν θα κρατήσει πολύ ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xaxaxa.ΡΕ παιδια για ΙΟ εχω ακουσει οτι εχει χαλασει επειδη πανε πολυ τουριστες..για σκιαθο καποιος που να εχει παει προσφατα να πει εντυπωσεις υπαρχει?

 

Σκιάθο είχα πάει καλοκαίρι του 2006 και μου άρεσε πάρα πολύ. Το νησί είναι πολύ όμορφο, συμμαζεμένο και δεν έχει πολλούς καγκουροτουρίστες που εγώ αντιπαθώ. Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα και μετράει και το ότι μπορείς να κάνεις και μια βόλτα στα γύρω νησιά. Να πας να δεις και το σπίτι του Παπαδιαμάντη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκιάθο είχα πάει καλοκαίρι του 2006 και μου άρεσε πάρα πολύ. Το νησί είναι πολύ όμορφο, συμμαζεμένο και δεν έχει πολλούς καγκουροτουρίστες που εγώ αντιπαθώ. Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα και μετράει και το ότι μπορείς να κάνεις και μια βόλτα στα γύρω νησιά. Να πας να δεις και το σπίτι του Παπαδιαμάντη.

 

σου εχω νεα, αυτοι οι καγκουροτουριστες ειναι ετσι παντα και παντου δυστηχως. λυπησου κι μενα που τους τρωω στην μαπα 24/7:shock: τουλαχιστον φερνουν λεφτα στον τοπο.

παντως εχει κανει και με τι διακοπες ψαχνει ο καθενας, ε δεν πας ζευγαρακι στην ιο σιγουρα.:-D η για τρελο παρτυ σε ησυχο νησακι. επι την ευκαιρια απο τιμες τι λεει η σκιαθος; και ποσες ωρες ειναι με το πλοιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο Αγιο Κων/νο αν θυμαμαι καλα ειναι 3 ωρες ή κατι τετοιο. Μπορει να κανω μεγαλο λαθος. Οι καγκουρες υπαρχουν παντου σε αλλα μερη λιγοτερο σε αλλα περισσοτερο. Δεν ξερω αν η Σκιαθος εχει χαλασει απο τοτε που πηγα, παντως τοτε δεν μου εκανε κατι αρνητικη εντυπωση. Θεωρω οτι ολο το νησι εχει κρατησει μια ομοιογενεια, πραγμα σπανιο πλεον. Τιμες δεν θυμαμαι πολλα να σας πω, θα εχουν και μεγαλες διαφορες μεσα στα τελευταια 4 χρονια. Αν ψαξεις βρισκεις θαρρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο Αγιο Κων/νο αν θυμαμαι καλα ειναι 3 ωρες ή κατι τετοιο. Μπορει να κανω μεγαλο λαθος. Οι καγκουρες υπαρχουν παντου σε αλλα μερη λιγοτερο σε αλλα περισσοτερο. Δεν ξερω αν η Σκιαθος εχει χαλασει απο τοτε που πηγα, παντως τοτε δεν μου εκανε κατι αρνητικη εντυπωση. Θεωρω οτι ολο το νησι εχει κρατησει μια ομοιογενεια, πραγμα σπανιο πλεον. Τιμες δεν θυμαμαι πολλα να σας πω, θα εχουν και μεγαλες διαφορες μεσα στα τελευταια 4 χρονια. Αν ψαξεις βρισκεις θαρρω.

 

που ειναι ο αγιος κων/νος;:shock: ανιδεη μην παρεξηγεις εχω το ελαφρυντικο οτι δεν ζω στην ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους και όλες,

 

σκοπεύω σε 2 εβδομάδες να φύγω για ταξιδάκι αναψυχής (ΠαρασκευοΣαββατοΚύριακο:-)) με την κοπελιά μου και θέλω να μου προτείνετε που μπορώ να πάω.

 

Γενικά, θα ήθελα να έχει 2-3 μέρη να πάμε να δούμε αλλά και εκεί που θα μείνουμε να έχει και νυχτερινή ζωή.

 

Να σημειώσω ότι μένω Αθήνα.

 

Περιμένω γνώμες και ιδέες :-):-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...