Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για την ακριβεια αν σκεφτουμε οτι μπορουσες να μπεις στο παιχνιδι κατα της 1:30 με 2 η ωρα,και αυτοι ηταν 100 κατα τις 6 και 20 βγαινει λιγοτερο. Δεν ξερω πως καθως αν ανεβαινανε με Dungeons θα ηταν και αλλα ατομα το ιδιο,και επισης υπαρχουν Quests στα αρχικα lvls που ειναι αρκετα bug αρισμενα. Το καταλαβαινω οτι εχουν προβαδισμα αρκετοι μιας και εχουν παιξει στο Ptr,αλλα τοσο γρηγορα lvl 100 ειναι και λιγο fail,ειδικα μιας και παιζουν και σε Full server.


Παντως να πω οτι ως τωρα το παιχνιδι ειναι πανεμορφο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω με διαφορά το πιο όμορφο και τεχνολογικά άρτιο expansion.

 

Βελτιωμένα γραφικά, πανέμορφες τοποθεσίες, καλοσχεδιασμένα quests και το Garrison πραγματικά μαμεί. 

 

Well done Blizzard.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα και αν είχα το χρόνο να ασχοληθώ για server first 100, δε θα τα κατάφερνα ποτέ διότι ΠΟΤΕ δεν έχω παίξει ptr.

Χθες, μέχρι που έκανα log in ύστερα από 1 χρόνο + , δεν ήξερα ούτε που πρέπει να πάμε για το νέο expansion (όχι ότι είναι δύσκολο δήλαδη...)

Σε κάθε περίπτωση, κατά τη γνώμη μου, όσοι παίζουν ptr (και είναι πολλοί) καταστρέφουν την εμπειρία του παιχνιδίου πριν καλά καλά αυτό βγει.

Άμα έχεις λιώσει στο ptr, και έχεις δει το περιεχόμενο, μετά απλά πηγαίνουν και το καταναλώνουν σαν fast food για το server first - world first.

Από την άλλη, όποιος θέλει world first, επιβάλλεται να κάνει και ptr.

 

Κατά τα άλλα το παιχνίδι είναι καλό, από το λίγο που έπαιξα και επιπλέον, το σημαντικότερο, έχω όρεξη να ξαναπαίξω σήμερα μετά τη δουλειά :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά τα άλλα το παιχνίδι είναι καλό, από το λίγο που έπαιξα και επιπλέον, το σημαντικότερο, έχω όρεξη να ξαναπαίξω σήμερα μετά τη δουλειά :D

 

4 και τώρα για να πάω να φτιάξω το Garrison μου που έχει μείνει μισό.

 

Ασβεστώνουν οι Αλβανοί τώρα και περιμένω υδραυλικό να δει λίγο τον βόθρο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα και αν είχα το χρόνο να ασχοληθώ για server first 100, δε θα τα κατάφερνα ποτέ διότι ΠΟΤΕ δεν έχω παίξει ptr.

Χθες, μέχρι που έκανα log in ύστερα από 1 χρόνο + , δεν ήξερα ούτε που πρέπει να πάμε για το νέο expansion (όχι ότι είναι δύσκολο δήλαδη...)

Σε κάθε περίπτωση, κατά τη γνώμη μου, όσοι παίζουν ptr (και είναι πολλοί) καταστρέφουν την εμπειρία του παιχνιδίου πριν καλά καλά αυτό βγει.

Άμα έχεις λιώσει στο ptr, και έχεις δει το περιεχόμενο, μετά απλά πηγαίνουν και το καταναλώνουν σαν fast food για το server first - world first.

Από την άλλη, όποιος θέλει world first, επιβάλλεται να κάνει και ptr.

 

Κατά τα άλλα το παιχνίδι είναι καλό, από το λίγο που έπαιξα και επιπλέον, το σημαντικότερο, έχω όρεξη να ξαναπαίξω σήμερα μετά τη δουλειά :D

Τα βγαλανε τα Realm First btw :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασβεστώνουν οι Αλβανοί τώρα και περιμένω υδραυλικό να δει λίγο τον βόθρο :D

Εγώ παω να γεμίσω τον βόθρο μου καθότι μολις ήπια τον καφέ μου :lol:, ντύνομαι και παω να παραλάβω τον κολεκτορα μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παω να γεμίσω τον βόθρο μου καθότι μολις ήπια τον καφέ μου :lol:, ντύνομαι και παω να παραλάβω τον κολεκτορα μου!

 

Τον είχε χθες στο Public στη Γλυφάδα.

 

Κοντοστάθηκα, δελεάστηκα, αλλά μετά έπρεπε να επιλέξω αν θα παίζω ή θα τρώω. 80€ σήμερα είναι πολλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερώτηση, την οποία θα κοιτάξω και στο google τώρα αλλά αν ξέρει κανείς, απαντάει:

real id friends που παίζουν σε διαφορετικό server μπορούν να κάνουν arena και current raids μαζί;

Θυμάμαι ότι κάτι τέτοιο έπαιζε όταν είχα σταματήσει να παίζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερώτηση, την οποία θα κοιτάξω και στο google τώρα αλλά αν ξέρει κανείς, απαντάει:

real id friends που παίζουν σε διαφορετικό server μπορούν να κάνουν arena και current raids μαζί;

Θυμάμαι ότι κάτι τέτοιο έπαιζε όταν είχα σταματήσει να παίζω...

 

Ναι. Crossrealm grouping FTW

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι. Crossrealm grouping FTW

 

Ότι γίνεται γενικά το ξέρω, το βρήκα και στο γοογλη,το θέμα είναι:

1. Αν γίνεται σε current raids (δηλαδή με το που θα βγει το πρώτο WoD raid, θα μπορούμε να το κάνουμε σε crossrealm group.

2. Αν γίνεται σε arena.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι γίνεται γενικά το ξέρω, το βρήκα και στο γοογλη,το θέμα είναι:

1. Αν γίνεται σε current raids (δηλαδή με το που θα βγει το πρώτο WoD raid, θα μπορούμε να το κάνουμε σε crossrealm group.

2. Αν γίνεται σε arena.

 

Ναι και στα 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...