Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://blog.public.gr/world-of-warcraft-erchete-to-warlords-of-draenor-sta-public-apo-tis-12-noemvriou/

 

Οι πελάτες των καταστημάτων Public θα μπορούν να αγοράσουν το νέο πακέτο επέκτασης του World of Warcraft από την Τετάρτη 12 Νοεμβρίου στις 20.00 και μέχρι το κλείσιμο των καταστημάτων για να έχουν μπροστά τους όλο το διαθέσιμο χρόνο να κάνουν τη σχετική εγκατάσταση και την όποια αναβάθμιση χρειαστεί. Με αυτό τον τρόπο θα είναι άμεσα έτοιμοι να ζήσουν τη νέα εμπειρία από τις 00.00 της Πέμπτης, όταν και θα ανοίξουν επίσημα οι servers του παιχνιδιού.

 

κομπλέ  :-D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδώ και 4 χρόνια τα ίδια κάνουνε, έστω στα πρώτα έκαναν και κανένα καλό event. τώρα απλά περνάς κάτω από τα κατεβασμένα στορια, το παίρνεις, πληρώνεις -> σε κόβουν χειρόγραφη απόδειξη και πας σπίτι και κοιτάς την ώρα να ανοίξουν οι servers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο νετκαφέ που δουλεύω θα υπάρχει την Τετάρτη, μικρο-event με προπαραγγελία στα 45€ μαζί με 12ωρο lanparty, αν θέλει κάποιος λεπτομέρειες ας στείλει pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... πρέπει να αγγαρέψω κόσμο δηλαδή πάλι... :P

Το θέμα είναι...θα έχουν αρκετή διαθεσιμότητα για CE ή τζάμπα κόπος;

Θα ελεγα να παρεις τηλεφωνο και να ρωτησεις στα καταστηματα που θα την φερουν http://www.skroutz.gr/s/5256212/World-of-Warcraft-Warlords-of-Draenor-Collector-s-Edition-PC.htmlβλεπω οτι μπηκε και ο Κωτσοβολος μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ελπίσουμε πάντως να έχουμε το παιχνίδι μέχρι τετάρτη απόγευμα (μιλάω για προπαραγγελίες)  , εχω το έχω πάρει απο το πλαίσιο (collector)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ελπίσουμε πάντως να έχουμε το παιχνίδι μέχρι τετάρτη απόγευμα (μιλάω για προπαραγγελίες)  , εχω το έχω πάρει απο το πλαίσιο (collector)

Πως και Collector edition? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ελπίσουμε πάντως να έχουμε το παιχνίδι μέχρι τετάρτη απόγευμα (μιλάω για προπαραγγελίες)  , εχω το έχω πάρει απο το πλαίσιο (collector)

ρε λες διπλα στα public να τσιμπάνε την CE την Τετάρτη και εμείς να πλακωνόμαστε στο πλαίσιο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλοι τα έχουν ΣΙΓΟΥΡΑ 1 μέρα πριν το release. απλά στο πλαίσιο το δίνουν και νωρίτερα σχετικά ενώ στα public νομίζουν ότι έχουν το άγιο φως και εάν δεν περάσει η 8 δεν στο δείχνουν ούτε καν μην τους κάνει η εταιρία που τα διανέμει ντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγο πήγα από το πλαίσιο και το πήρα χωρίς προπαραγγελίες κτλ. Μια χαρά το δίνουν από σήμερα.

Μιλάω για το απλό, όχι collectors

 

Tip: Δεν υπάρχει στο ράφι...απλά το ζητάς ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...