Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν είσαι full hc δεν σου κακοπέφτει στο xp φαντάζομαι.

 

Αλλά πέρα από αυτό, με μηδέν achievements καλή τύχη να βρεις καλό RBG group π.χ, χώρια τα mounts, titles, gold, professions κλπ. που θέλουν ένα κάρο ώρες να τα φέρεις σε αξιοπρεπές επίπεδο...

Αν δεν τα έχεις κάνει ξανά δεν είναι άσχημα, αλλά να παλεύω να από την αρχή και να μου χτυπάει achi 10 hks, ε, δε γίνεται. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι ελεγαν και αλλοι, αλλά...

 

Ποσο το πουλησες;;; To σκεφτομαι και εγω, αν και εχω SCII, SCI k Diablo 2-3 μεσα, W2 k W3. Ποσο να κανει τωρα ενα με 2 90lvl (Priest - DK,)350-400Κ, 12K ach αν θυμαμαι καλά, 1 85αρη Monk, 80 hunter, σχεδόν όλα τα heirlooms κ πάνω απο 100 Mounts + chopper k το δρακο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πια αρχή, αφού υπάρχει το lvl 90 character boost. Αν μπείς σήμερα άυριο θα είσαι ακριβώς το ίδιο με όλους. Όλα τα items μέχρη σήμερα είναι άχρηστα anyway

 

Μικρή διόρθωση, όλα τα items του boost (ilvl 483) είναι άχρηστα. Τα items / gear των raids (heroic / mythic) θα τα κρατήσεις μέχρι φτάσεις lvl 96-97, και το legendary back μέχρι και τα πρώτα σοβαρά heroic dungeons ίσως και raid. Σκεφτείτε ότι το event έδινε blue items 515 - 520 όπου θεωρητικά απο τα καλά για τα αρχικά levels. Όταν έχεις λοιπόν 570+ gear ή items πάνω από 553 (reforged ή όχι) κάθε άλλο παρά άχρηστα είναι. 

 

Με την αλλαγή που κάνανε και εξισορροπήσανε το leveling σε ότι αφορά hp, damage κοκ, το τρέξιμο που έριχνες στο προηγούμενο expansion δεν πηγαίνει στράφι καθόλου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι ελεγαν και αλλοι, αλλά...

 

Ποσο το πουλησες;;; To σκεφτομαι και εγω, αν και εχω SCII, SCI k Diablo 2-3 μεσα, W2 k W3. Ποσο να κανει τωρα ενα με 2 90lvl (Priest - DK,)350-400Κ, 12K ach αν θυμαμαι καλά, 1 85αρη Monk, 80 hunter, σχεδόν όλα τα heirlooms κ πάνω απο 100 Mounts + chopper k το δρακο.

 

Ένα 100ρικο το έδωσα σε ένα πιτσιρίκο στο μαγαζί, πιο πολύ επειδή ήθελα να το ξεφορτωθώ πριν βγει το expansion και συμβεί αυτό που μου συμβαίνει τώρα. :D

Το δικό σου με τόσα gold, αν τα έχεις και σε καλό σέρβερ και το πουλήσεις έξω (με το όποιο ρίσκο μπορεί να έχει μια τέτοια συναλλαγή) μπορεί να πιάσει και τα υπερδιπλάσια.

 

Mounts - achies - gear - progress κλπ. δε φτουράνε και πολύ στην τιμή δυστυχώς, κυρίως ανεβαίνει με gold και ότι έχεις στις τσάντες και μπορεί να πουληθεί.

 

 

linkare το παλιό σου acc και πες ότι εσύ είσαι. εάν δεν θες δίνε το δικό μου. τα ίδια και περισσότερα έχω λογικά και prolly δεν θα παίξω. problem solved

 

Και γιατί να με πιστεύουν; ;p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί έχεις παίξει περίπου ίδιες περιόδους με εμένα και πες ότι είναι locked και άλλαξες id και η blizz δεν στο δίνει πίσω. η απλά δείξε το xp σου μέσω του πως παίζεις. τράβα healare solo group με pala / priest και με το που δούνε reactions + mouse over spells etc etc δεν πιστεύω να θέλουν και πολλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε PVE δεν έχω πρόβλημα, άλλωστε με γνωστούς θα έπαιζα, με ξέρουν με ότι char/account και να μπω.

Στο PvP που δεν είναι και τόσο stable το πράγμα είναι πρόβλημα όμως.

Όπως και στα τυχόν pugs που μπορεί να τρέξω με κάποιο alt.

 

Anyway, πρόλαβα και το πούλησα για να μη μπω στο τρυπάκι να παίξω στο expansion και συζητάμε πώς θα καταφέρω να παίξω, είναι κακό αυτό, λάθος, πιπέρι,  να πούμε για την ΑΕΚ;;; :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την όπισθεν! :P

 

Πως φαίνεται ο ΑΕΚτζής :lol:

 

Ρε μλκ liopyr δηλαδή κάτσε.....θα σαι στο netcafe που δουλεύεις και θα βλέπεις τα n00bιδια να xpάρουν και εσυ απλά θα φτιάχνεις καφέδες;

 

Δεν παίζει να αντέξεις!!!

 

Καμία ειδοποίηση από το failσιο για την ώρα....Αν δεν υπάρχει εξέλιξη μέχρι το βράδυ αύριο πρωί πρωί  ντου στα ΜΜ στο Περιστέρι.

 

Η γυναίκα ήθελε Τρίκαλα Κορινθίας ή Καλάβρυτα, 4ήμερο στις 20 Δεκέμβρη....ο chill επέλεξε Draenor και AC Rogue, Collectors αμφότερες....Και κάπως έτσι θα αρχίσει :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αξίζει τον κόπο ρε φιλε.. 'Εστω και για να το "ξεφορτωθείς"..

 

Ήμουν αποφασισμένος να κάνω delete chars αν δεν έφευγε. Λουκούμι ήταν το 100ρικο. ;p

 

 

 

Chill, ναι, στο άντρο της ακολασίας. Φαντάσου και το χειρότερο. Δεν θα βλέπω απλά να εξπάρουν.

Αλλά να εξπάρουν και με τον ΠΑΠΑ ΜΟΥ!

 

e_367282b0.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουράγιο τοτες, τι άλλο....

 

Chillbet Πάμε Liopyroστοίχημα

 

Θα επιστρέψει!!! Απόδοση 1,05

Δεν θα επιστρέψει!!! Απόδοση 100

 

Πιο στάνταρ και από το αν θα ευνοηθούν οι gayροι στην μπάλα το βλέπω :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μικρή διόρθωση, όλα τα items του boost (ilvl 483) είναι άχρηστα. Τα items / gear των raids (heroic / mythic) θα τα κρατήσεις μέχρι φτάσεις lvl 96-97, και το legendary back μέχρι και τα πρώτα σοβαρά heroic dungeons ίσως και raid. Σκεφτείτε ότι το event έδινε blue items 515 - 520 όπου θεωρητικά απο τα καλά για τα αρχικά levels. Όταν έχεις λοιπόν 570+ gear ή items πάνω από 553 (reforged ή όχι) κάθε άλλο παρά άχρηστα είναι. 

 

Με την αλλαγή που κάνανε και εξισορροπήσανε το leveling σε ότι αφορά hp, damage κοκ, το τρέξιμο που έριχνες στο προηγούμενο expansion δεν πηγαίνει στράφι καθόλου :)

 

κάθε expansion έτσι λέγαμε, και τα πράσινα που παίρνεις σαν reward από το 1ο quest είναι εφάμιλα του end game raiding gear. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...