Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όλοι τα έχουν ΣΙΓΟΥΡΑ 1 μέρα πριν το release. απλά στο πλαίσιο το δίνουν και νωρίτερα σχετικά ενώ στα public νομίζουν ότι έχουν το άγιο φως και εάν δεν περάσει η 8 δεν στο δείχνουν ούτε καν μην τους κάνει η εταιρία που τα διανέμει ντα

24 Σεπτέμβρη 2012, public Λάρισας, έχω προπαραγγείλει τον κολέκτορα και μου λέει το παλικάρι "Θελουμε να κανουμε event στις 12, εχεις κοσμο;"¨Του λέω "οχι, δεν έχω φίλους afk" :P

 

Moυ δίνει τον κολλέκτορα στις 8 το απόγευμα "αλλά μην το ενεργοποιήσεις πριν τις 00;00 , εντάξει"

"ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ, τι λες τώωωωωωρα?!?!".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα και πάλι,

 

Σε 2 ημέρες εισβάλουμε στο Original Draenor και θέλουμε να τελειοποιήσουμε το Roster μας.

Είμαστε οι Principal Gods, μια παρέα Ελλήνων Gamers που ξεκινήσαμε να παίζουμε MMOs από το 2009.  Έχουμε ένα Core από 40+ παίχτες και συνεχίζουμε να μεγαλώνουμε ψάχνοντας για άτομα τα οποία βάζουν πρώτα την ομάδα και τις σχέσεις των ανθρώπων και μετά τους In Game στόχους και τα kills. Από εμάς θα βρείτε ένα φιλικό Raiding περιβάλλον σταθερού Progress (SoO HC 10/14 Pre 6.0) με 3x 3ωρα events την εβδομάδα και μια σταθερή παρέα στο TS όλη την διάρκεια της εβδομάδας.

 

Παίζουμε Horde στον RP Server Argent Dawn και αυτό τον καιρό ψάχνουμε για Healers από όλα τα Classes. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για εμάς, μπορείτε να μπείτε στην σελίδα μας http://www.principalgods.gr .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα με πλαίσιο και μου είπαν αν παραλάβουν σήμερα θα το έχουμε αύριο

στο Mall που πήρα μου είπαν ότι δεν ξέρουν αν θα κάνουν κάποιο event...στα κεντρικα θα παραλάβουν αυριο, οπότε λίγο δύσκολο αύριο να παραλάβουμε και εμείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες βράδυ πρώτη μέρα που μου έτυχε queue

στον silvermoon (300 περίπου 5 λεπτά)

ευτυχώς έχω παρκαρισμένους και άλλους char

σε άλλους servers γιατί δεν λέει να τρώμε και πόρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ απ'όσα έχω διαβάσει έχω καταλάβει πως όποτε αγοράσει κάποιος το expansion, έχει και 1 free boost. ανεξάρτητα με το preorder δηλαδή. Απλά αν το πάρεις digital preorder τώρα από blizz, έχεις ΤΩΡΑ το boost, πριν τo release του WoD (αυτό που λες και εσύ δηλαδή).

 

http://www.reddit.com/r/wow/search?q=retail+pre+order+boost&restrict_sr=on&sort=new&t=all

 

το ίδιο λέει και το wowwiki για το boost to 90

Να υπενθυμισω μονο το παραπανω οτι ισχυει,οπως γραφει και εδω http://us.battle.net/wow/en/blog/13184836/pre-purchase-warlords-of-draenor%E2%84%A2-now-and-get-a-level-90-character-boost-3-10-2014 και συγκεκριμενα στην προτελευταια παραγραφο  Players who purchase either the physical standard edition or physical Collector’s Edition from a retail store will get their character boost when they receive their copies at the launch of the expansion.

Επισης για οσους ενδιαφερονται για ψηφιακη αγορα εδω https://www.instant-gaming.com/en/257-buy-key-battlenet-world-of-warcraft-warlords-of-draenor/το εχει 32ευρω και δεχεται και Paypal και Paysafe. Αν το βρισκει καποιος φθηνοτερα ας το αναφερει εδω για ενημερωση του κοσμου :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μέγεθος έχει το WoD?

 

Αν δεν καταφέρω να το πάρω από κατάστημα που είναι και προτεραιότητά μου, να το αγοράσω από το Battle.net απευθείας.

 

Στις 2 π.μ. ώρα Ελλάδος θα κάνουμε το ντου στον Draenor?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι μέγεθος έχει το WoD?

 

Αν δεν καταφέρω να το πάρω από κατάστημα που είναι και προτεραιότητά μου, να το αγοράσω από το Battle.net απευθείας.

 

Στις 2 π.μ. ώρα Ελλάδος θα κάνουμε το ντου στον Draenor?

Δεν υπαρχει περιπτωση να μην το παρεις απο καταστημα,ειδικα μιας και αρκετοι το εχουν προμηθευτει απο το Pre Order Box(που οπως μπορεις να δεις και εσυ τελειωσαν ολα http://www.skroutz.gr/s/5023874/World-of-Warcraft-Warlords-of-Draenor-Preorder-Box-PC.html?from=adam_recent

 

Οσο για το Online store της Blizzard δεν το προτεινω καθως το δινουν 45ευρω ενω απο μαγαζια οπως το παραπανω που εβαλα μπορεις να το βρεις με 32(αν αγορασεις με Visa)και ουσιαστικα να κερδισεις 1 μηνα δωρο.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο για τους Servers επι εποχης Cataclysm θυμαμαι οτι μπορουσαμε να μπουμε κατα τις 2 παρα τεταρτο με 2 το βραδυ.


Επισης για οποιον ενδιαφερεται υπαρχουν απο την Beta In game cinematic 

πραγματικα απιστευτη δουλεια στον σχεδιασμο των χαρακτηρων,ειδικα του Khadgar ειναι απλα να μενεις με το στομα ανοιχτο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο για τους Servers επι εποχης Cataclysm θυμαμαι οτι μπορουσαμε να μπουμε κατα τις 2 παρα τεταρτο με 2 το βραδυ.

 

Κράτα μικρό καλάθι σε αυτό. Εγώ θυμάμαι στο MoP δεν μπορούσα να μπω με τίποτα, έπεφτε ο Ragnaros συνεχώς.

Δεν υπαρχει περιπτωση να μην το παρεις απο καταστημα,ειδικα μιας και αρκετοι το εχουν προμηθευτει απο το Pre Order Box(που οπως μπορεις να δεις και εσυ τελειωσαν ολα http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16817151088&cm_re=seasonic-_-17-151-088-_-Product

 

Οσο για το Online store της Blizzard δεν το προτεινω καθως το δινουν 45ευρω ενω απο μαγαζια οπως το παραπανω που εβαλα μπορεις να το βρεις με 32(αν αγορασεις με Visa)και ουσιαστικα να κερδισεις 1 μηνα δωρο.

 

Ένα τροφοδοτικό έβαλες φίλε Fulgore :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φφφφφ, ευτυχώς που βγαίνει το pro αύριο και θα έχω χάπι να κοροϊδεύομαι. :P

Αφού θα ξανακυλήσεις.. Παιξτο τώρα που θα ειναι και η ωραία εποχη για το game γιατι σε 2-3 μηνες θα αρχισουν παλι οι γκρίνιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού θα ξανακυλήσεις.. Παιξτο τώρα που θα ειναι και η ωραία εποχη για το game γιατι σε 2-3 μηνες θα αρχισουν παλι οι γκρίνιες.

 

Αφού το πούλησε το account, πώς να παίξει? :P

 

Προσφορά φίλε liopyr, όσο μια κάρτα και bonus RAF από εμένα :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...