Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

κάθε expansion έτσι λέγαμε, και τα πράσινα που παίρνεις σαν reward από το 1ο quest είναι εφάμιλα του end game raiding gear. 

 

Οπότε δίνουμε ραντεβού εδώ για να μιλήσουμε για τα πρώτα gear items ώστε να το συμφωνήσουμε εάν είναι έτσι όπως το γράφω ή έτσι όπως το πιστεύεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγο πήγα από το πλαίσιο και το πήρα χωρίς προπαραγγελίες κτλ. Μια χαρά το δίνουν από σήμερα.

Μιλάω για το απλό, όχι collectors

 

Tip: Δεν υπάρχει στο ράφι...απλά το ζητάς ;)

 

Από ποιο Πλαίσιο?

 

Μόλις γύρισα από Πλαίσιο Αργυρούπολης και Media Markt με άδεια χέρια. Και οι δύο μου είπαν αύριο το πρωί στο άνοιγμα και στους δύο είπα ότι θα το πάρω από Public που θα το έχει από απόψε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε δίνουμε ραντεβού εδώ για να μιλήσουμε για τα πρώτα gear items ώστε να το συμφωνήσουμε εάν είναι έτσι όπως το γράφω ή έτσι όπως το πιστεύεις :)

 

μα και όπως να λές να είναι (που κάπως έτσι είναι και στα άλλα expansions το τέλειο end game gear το κρατούσες μερικά level), δεν σημαίνει τίποτα. Δεν υπάρχει κανένα impact στο παιχνίδι και δεν έχει καμία σημασία για το leveling αν το gear σου είναι 570 epic ή 550 πράσινο, όπότε όπως είπα όταν αρχίζει το expansion είναι ολοι ίσοι. 

 

το πολύ πολύ αυτός που έλιωσε να έχει end game gear να φτάσει 100 , 5% πιο γρήγορα από τον boosted. Σε όλα τα expansion το ίδιο ήτανε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κράτα μικρό καλάθι σε αυτό. Εγώ θυμάμαι στο MoP δεν μπορούσα να μπω με τίποτα, έπεφτε ο Ragnaros συνεχώς.

 

Ένα τροφοδοτικό έβαλες φίλε Fulgore :P

Ναι σορρυ το διορθωσα :P

 

Εμενα μολις μου ηρθε μηνυμα απο ConsoleCLub οτι θα εχουν παραλαβη και αυτοι στις 8 η ωρα και θα ειναι ανοιχτα μεχρι τις 9 για οποιον ενδιαφερεται μπορει να παρει ενα τηλεφωνο να ρωτησει. Για οσους επισης ψαχνουν να βρουν το παιχνιδι φθηνα,μπορουν να ριξουν μια ματια εδω https://www.instant-gaming.com/en/257-buy-key-battlenet-world-of-warcraft-warlords-of-draenor/. Για εμενα το Lag και τα Dc ειναι σιγουρα για σημερα μιας και ειμαι στον Twisting Nether(οσο σιγουρα ηταν τα dc και στον Draenor που ημουν στα 80 :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μόλις μίλησα με τον προμηθευτή και εκτός αττικής, ΠΟΥΘΕΝΑ στην επαρχία (3 φορές μάλιστα μου το είπε) δεν θα δωθεί σήμερα ΣΙΓΟΥΡΑ η ce, και prolly απειροελάχιστα hard copies. από αύριο το πρωί όλοι θα πάρουνε... 

 

ισχύει για: public - plaisio - seven

Επεξ/σία από paularas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις μίλησα με τον προμηθευτή και εκτός αττικής, ΠΟΥΘΕΝΑ στην επαρχία (3 φορές μάλιστα μου το είπε) δεν θα δωθεί σήμερα ΣΙΓΟΥΡΑ η ce, και prolly απειροελάχιστα hard copies. από αύριο το πρωί όλοι θα πάρουνε... 

 

ισχύει για: public - plaisio - seven

 

Γατάκια....

 

 

 NGTlWEC.jpg

 

 

Sorry για potato photo αλλά

1. Δεν το έχω στα χέρια μου αλλά θα έχω τον κωδικό οπότε...

2. Η photo είναι από το skype και η κάμερα που τραβάει είναι -2009

 

Δε λέω ούτε από που, ούτε πώς... :devil: :devil: :devil:

Αττική πάντως... (άντε για να μην λέτε...)

<3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω μολις επεστρεψα με το κανονικο κουτι απο Console Club.Παρα πολυ ωραιο το κουτι(κλασσικη Blizzard)και εχει και μεσα κωδικο για 1 Pack στο Hearthstone :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι για το gear...580+ οποιος ειναι πιστευω ουτε τα bonus απο τα tiers θα αφησει για τα πρασινα μπλε των quest ουτε τπτ μεχρι τα 100 οπου και θα κοντραρεται πλεον το παλιο endgame mythic gear με το gear απο hc dungeons!!!για τα νεα raids ουτε λογος το παλιο gear παει για transmog

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάω μετά τη δουλειά να μπω στο παιχνίδι να δω τι παίζει.

 

 

 

30u6yo5.jpg

 

 

 

Μπα, nevermind, και αύριο μέρα είναι

Και σε μενα τωρα στον Twisting Nether 2080 ατομα σε Queue και 36λεπτα Wait time. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...