Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι μωρέ συζητάμε :D. Απλά είναι τρελό challenge να είσαι holy και να pvpάρεις, την βρίσκω με τα δύσκολα. Είναι άλλη φάση να spamάρεις /pity /rofl στον rogue που σε θεώρησε εύκολο target και στην έπεσε αλλά τον κέρδισες κατά κράτος. Τι κρίμα για αυτούς που μερικοί priests δεν παίζουν pvp με το mooncloth set :P!!!!

 

/invite skia11 in rampage battlegroup <3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είναι άλλη φάση να spamάρεις /pity /rofl στον rogue που σε θεώρησε εύκολο target και στην έπεσε αλλά τον κέρδισες κατά κράτος.

 

/invite skia11 in rampage battlegroup <3

 

Heh, εννοείς να ζήσεις αρκετά για να δείς τα backup να καταφτάνουν :lol:

 

Για το invite να σου πω το σκέφτομαι... μετά απο 83000 kills έχω σκοτώσει το δικό μου battlegroup σχεδόν απο 1.5 φορά, ίσως είναι καιρός να κάνω tenderise το δικό σου battlegroup...έτσι για να γνωρίσω καινούργια πτώματα ooops :X αντίπαλους εννοούσα :devil::shock::-D:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πας πουθενά. Χλωμό σε κόβω τα 83000 σου kills να περιλαμβάνουν warriors και feral druids :P

 

Για την ακρίβεια 18453 kills είναι warriors και τα 16897 droods (δε πρόλαβα να ρωτήσω spec)...ουφ πιάστηκαν τα χέρια μου 2.5 χρόνια τώρα :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα πια γελάω με τους droods ειδικά σε bear form - vanish-garrote-shadowstep-rupture (440dmg/tick rofl) αλλά αυτοί και οι warriors they had their ez mode this year...

 

Kαι τα 2/2 hightened senses για τους droods τα έβαλα και finally μπορώ και βγάζω τα opener μου απροβλημάτιστα...(έλεος ρε blizz , 7 talent points τα δύο στου διαόλου τη μάνα στο subt tree για να μη μας βλέπει απο χιλιόμετρα ο κάθε noobas drood με 3tps στο stealth του???)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες παρακολουθώ αυτό το thread εδώ και πολύύύύύ καιρό και μου έχει δημιουργηθεί μια απορία...

Πως γίνεται και σχεδόν όλοι ειναι "omgwtfgosupwnzorpewpew"?

Δεν έχω πορσωπικά με κανέναν σας αλλά μερικές φορές όταν ακούω υπερβολές εκνευρίζομαι.

Διαβάζω για 984592709320 kills (όλοι ξέρουμε ότι ειναι μεγάλη gosιά να περνάς με mount δίπλα από 2 που σφάζονται και όταν πεθαίνει ο ένας να παίρνεις κι εσύ το ΗΚ κλπ. κλπ.) με λεπρομερείς καταγραφές kill per class, ιστορίες για αγρίους με 1-shot, με pyroblasts που από το πολύ dmg πέφτει ο server, με soul fire που επιταχύνουν το λιώσιμο των πάγων στους Πόλους αλλά plz κόψτε κάτι. Όλα αυτά πάντα φιλικά και με συμπάθεια προς τους απανταχού καμένους του WoW.

 

P.S. Chill σε ποιο server είσαι γιατι είμαστε στο ίδιο battlegroup?O priest σου ποιος είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gia tous warriors / dudus episis mporeis na tous kaneis kai alles ekplikseis opws 5k envermom mesa se 2 secs kai na psasxontai aristera kai deksia ti tous varese gia 5k poison dmg... oso gia olous tous allous as einai kala ta sinisters me 365 weapon max dmg ( one hand weapon panta )

 

btw oso imoun mutilate tixene polles fores ambush ( valte enan random arithmo ) 4k muti , 4k envernom ( se ena apo ta 2 eixa koumposei cold blood ) , twra san combat mace i xara einai na paei na figei o allos kai na pianei to akiro mace stun apo to offhand mace kai na kolaei ston patoma san katsarida pu patise mastixa.

 

oso gia to pvp gear 2/5 merciless , 3/5 vindicatior kai bracers neck boots back apo session 2 kai belt session 3. mace apo bt kai offhand mace apo session 2 arena. auta...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry κιόλας αλλά με 2/5 merciless δεν έχεις και πολλές ελπίδες εναντίον warr που παίζει με 2 χέρια...Εκτός αν παίζει με ένα και με το άλλο τρώει τυρόπιτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες παρακολουθώ αυτό το thread εδώ και πολύύύύύ καιρό και μου έχει δημιουργηθεί μια απορία...

Πως γίνεται και σχεδόν όλοι ειναι "omgwtfgosupwnzorpewpew"?

Δεν έχω πορσωπικά με κανέναν σας αλλά μερικές φορές όταν ακούω υπερβολές εκνευρίζομαι.

Διαβάζω για 984592709320 kills (όλοι ξέρουμε ότι ειναι μεγάλη gosιά να περνάς με mount δίπλα από 2 που σφάζονται και όταν πεθαίνει ο ένας να παίρνεις κι εσύ το ΗΚ κλπ. κλπ.) με λεπρομερείς καταγραφές kill per class, ιστορίες για αγρίους με 1-shot, με pyroblasts που από το πολύ dmg πέφτει ο server, με soul fire που επιταχύνουν το λιώσιμο των πάγων στους Πόλους αλλά plz κόψτε κάτι. Όλα αυτά πάντα φιλικά και με συμπάθεια προς τους απανταχού καμένους του WoW.

 

P.S. Chill σε ποιο server είσαι γιατι είμαστε στο ίδιο battlegroup?O priest σου ποιος είναι?

 

Φίλε μου νο offence αλλά:

1) Εγώ είμαι "omgwtfgosupwnzorpewpew"

 

2) Είμαι rogue και δεν περνάω ποτέ με mount δίπλα απο fight χωρίς να δώσω και εγώ το κατι τίς μου

 

3) Μάλλον είσαι νέος στο pvp και έμαθες απο το pre 2.3 AV να πηγαίνεις straight στο SP τσιμπώντας HK στη διαδρομή.

 

4) Τσέκαρε στο armory: Skia - Horde Empire guild - Nordrassil Server (επίσης τσέκαρε τα rep status με τα pvp clans και με τα trolls για να δείς πως πήρα τον pvp raptora μου <3 )

 

5) Έχω δικό μου διαμέρισμα και το Hearthstone μου στο IF (τσέκαρε στο WoWwikki: server Nordrassil, μη βαράτε δε το γραψα εγώ:-D)

 

6) Μην εκνευρίζεσαι έτσι εύκολα, όπως και στη ζωή έτσι και στο WoW πάντα υπάρχει κάποιος καλύτερος, εμπειρότερος, και με μακρύτερο epeen απο το δικό σου.

 

Φιλικά πάντα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)Δεν αναφέρθηκα προσωπικά σε σένα φίλε μου αλλά...όποιος έχει τη μύγα μάλλον μυγιάζεται.

2)Είμαι νέος στο pvp? Δε νομίζω. Συγκεκριμένα μιας και αναφέρθηκες στο AV 8α σου πω ότι πήρα το λευκό λυκάκι μου με exalted rep και όχι με badges και αυτό αν θυμάμαι καλά ήταν γύρω στην 1.9. You know...τότε που τα "παλιά καλά" AV κρατούσαν μέχρι και 10-15 ώρες.

Κάνω pvp από τότε που farmarame σαν καμένοι ΑΒ χωρίς premade μόνο και μόνο για το tabard.Παλιές καλές ρομαντικές εποχές.

 

Μην τα παίρνετε όλα τοις μετρητοίς.Το ότι εσύ συγκεκριμένα μπορεί να έχεις λιώσει στο pvp δεν το αμφισβήτησα.Πως θα μπορούσα άλλωστε?Αφού κι εγώ το ίδιο έκανα όταν φάρμαρα για το high warlord (κάηκα πολύ όμως και στο rank11 σταμάτησα γιατί απλά δεν πήγαινε άλλο).

Μιλούσα ΓΕΝΙΚΑ για ένα φαινόμενο που παρατηρώ σε όλα τα wowειδή fora.

 

Όσο τα περι...μεγαλύτερου epeen δε θα μπω στη διαδικασία να σχολιάσω. ούτε φυσικά θα κάτσω να ψάχνω armory και σχετικά proof.

Κάνε μου όμως μια χάρη σε παρακαλώ γιατί με τρώει η περιέργεια.Πως ακριβώς μέτρησες τα personal kills σου και μάλιστα ανά class?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...