Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To omgwtfpwnedunoobIAMTHEGOD είναι κάτι το οποίο το παίρνεις όταν φτιάχνεις account σε οποιοδήποτε online game.

 

Eπίσης είναι καλό ποτέ να μην παίρνετε στα σοβαρά πράγματα τα οποία λέγονται σε forums :P

Και μην βάζετε στο τέλος "Φιλικά παντα" οταν είναι καθαρά μπιχτή καλυτερα να το λέτε παρα να κρέβεστε

 

Φιλικά Πάντα.=> http://www.wwf.gr/index.php?option=content&task=view&id=137

 

Το βιντεάκι τα έσπασε ... HORDE FOR LIFE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Sorry κιόλας αλλά με 2/5 merciless δεν έχεις και πολλές ελπίδες εναντίον warr που παίζει με 2 χέρια...Εκτός αν παίζει με ένα και με το άλλο τρώει τυρόπιτα.

 

mias kai fainete poso ksereis to paixnidi, last week mpike to session 3 tis arena. dld me 5k pontous koumpomenous mporeis na pareis 3 items session 3 opws kai ekana egw. ara ta 2 merciless. twra na mazepseis se 1 week 1850 pontous gia na pareis to 4o session 3 item mou fainete kapwwwwss diskolo..

 

ara ase ta peri tiropitas kai warrior... alla mallon gia na mou tin les oti exw akomi 2 merciless mallon tiropites eksw apo ta bg tha trws para na kaneis ligo pvp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
mias kai fainete poso ksereis to paixnidi, last week mpike to session 3 tis arena. dld me 5k pontous koumpomenous mporeis na pareis 3 items session 3 opws kai ekana egw. ara ta 2 merciless. twra na mazepseis se 1 week 1850 pontous gia na pareis to 4o session 3 item mou fainete kapwwwwss diskolo..

 

ara ase ta peri tiropitas kai warrior... alla mallon gia na mou tin les oti exw akomi 2 merciless mallon tiropites eksw apo ta bg tha trws para na kaneis ligo pvp

 

nai enw esy fainesai poso 3ereis to game... (joking ofc)

einai SEASON 3 oxi Session 3...rofl man :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pvp? pffff όταν δώσουν αξία στο outdoor pvp τότε κ εγώ μέσα.

Μέχρι τότε pveeeeee ftw.Το Feeling που σου δίνει όταν μετά από πολλά wipes καταφέρεις να φας ένα boss δεν το αλλάζω με τπτ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
pvp? pffff όταν δώσουν αξία στο outdoor pvp τότε κ εγώ μέσα.

Μέχρι τότε pveeeeee ftw.Το Feeling που σου δίνει όταν μετά από πολλά wipes καταφέρεις να φας ένα boss δεν το αλλάζω με τπτ :)

 

+1...variemai to "sthmeno" pvp...ganking ftw...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pvp? pffff όταν δώσουν αξία στο outdoor pvp τότε κ εγώ μέσα.

Μέχρι τότε pveeeeee ftw.Το Feeling που σου δίνει όταν μετά από πολλά wipes καταφέρεις να φας ένα boss δεν το αλλάζω με τπτ :)

 

WTT Feeling me ena Kinder ekpliksi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oso gia to pvp gear 2/5 merciless , 3/5 vindicatior kai bracers neck boots back apo session 2 kai belt session 3. mace apo bt kai offhand mace apo session 2 arena. auta...

 

Από αυτά που γράφεις εγώ καταλαβαίνω... 2/5 merciless μέχρι εδώ καλά.

3/5 vindicatior μάλλον εννοείς τα vindicator's non-set epic pvp από honor τα οποία δεν είναι set αλλά stand-alone items (ring,neck,bracers,boots,belt) *

Μετά έγραψες κάτι που με μπέρδεψε να σου πω την αλή8εια γιατί αφού έχεις τα vindicator τότε γιατι φοράς τα season (και οχι session) 2 non-set δλδ τα veteran's?

 

Η μόνη εξήγηση που μπορώ να βρω είναι να εννοείς ότι εχεις 3/5 SEASON3 τα οποία είναι τα Vengeful Gladiatior's Set.

 

GG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Skia έλεος 83000 kills? Εμ....πόσα από αυτά ήταν σε targets με λιγότερα από 100hp :P? Ψάχνω ακόμα για ταίρι στο 2vs2 reroll alliance asap και έλα. Με τόσο μεγάλα epeens που έχουμε std θα φτάσουμε στην 1η θέση :)!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Skia έλεος 83000 kills? Εμ....πόσα από αυτά ήταν σε targets με λιγότερα από 100hp :P? Ψάχνω ακόμα για ταίρι στο 2vs2 reroll alliance asap και έλα. Με τόσο μεγάλα epeens που έχουμε std θα φτάσουμε στην 1η θέση :)!!!!

 

Έχω ιδιαίτερη αδυναμία στα Nelf priestακια, έχοντας παίξει για 1 χρόνο Νelf priest, έχουν πάντα την καλύτερη μεταχείριση απο μένα όποτε τα πετύχω :devil:

 

Άμα θέλω να gankαρω κάτω απο 100hp πάω goldshire έχει μπόλικα εκεί...

Kill 'em while they 're young i say :shock:

 

Y.Γ.

Άν μπορείς κάνε λίγο δεξιά το epeen μου @@μαει κατά αγγλία μεριά atm και εμποδίζεις :-D:lol::mad::shock::devil::X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...