Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ θα έλεγα 1 70άρης αντιστοιχεί το λιγότερο σε 2 60άρηδες. Μην πω παραπάνω.

 

Για πλάκα 8 άτομα απο το guild μου πήγαμε ZG και έπεφταν τα boss σαν κουνούπια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΖG έχω πάει με group (5 άτομα) και καθαρίσαμε τα πάντα (εκτός Ηαkkar). ΒWL το βγάλαμε για πλάκα 20 άτομα. MC έχει βγεί και με 10. Όσο για Naxx, με 25 βγήκε, με κάποιες δυσκολίες. Τώρα για παλιά 5άρια, εγώ ως Hunter πήγα και σόλαρα το BRD για να δώ αν γίνεται. Γίνεται ΄-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή: Γράψτε μόνο με ελληνικούς χαρακτήρες. Τα μηνύματα γραμμένα με greeklish διαγράφονται

 

Δεν ξέρω ποιος θα άλλαζε τέτοιους χαρακτήρες για rogue αυτή τη στιγμή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σορρυ δεν ιξερα για τα γραμματα

τεσπα δεν με νοιαζει να ειναι καλα ντυμενος ο αλλος απλα

μου εφυγε η καψα για τον rogue και θελω κατι αλλο

αλλα βαριεμαι να rollarw αλλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν σου φεύγει η κάψα ..δεν είναι για το class μόνο αλλά για το παιχνίδι. Ότι class και να παίξει μετά θα είναι για μικρό χρονικό διάστημα (2-3 μήνες). Βέβαια εξαρτάται και τι άλλο έχεις να κάνεις, αν για παράδειγμα δε δουλεύεις, μπορείς κάλιστα να συνεχίζεις να παίζεις wow όλη μέρα κάθε μέρα ακόμα και αν το μισείς και αυτό, γιατί είσαι πλέον εθισμένος :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεψε με αμα είναι καλα ντυμένος ο rogue και attuned αξίζει πάρα πολλά ο χαρακτήρας. Μην ξεχνάτε ότι μπορεί να ήταν ο χαρακτήρας που έκαναν όλα τα μικρά παιδιά αλλά έχει αλλάξει αυτό το πράγμα τόσο που για να βρεις καλό rogue, attuned και με καλό gear ψιλο φτήνεις πια αίμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Molten Core το έκαναν clear (KAI RAGNAROS) 3 man party.

Τσεκάρετε το MMO champion να κουφαθήτε (και μετά μας λένε οτι δεν είναι OP classes :shock: )

 

Για στείλε κανα λινκ ρε Skia γιατί δεν κατάλαβα πολλά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι όντος απίστευτο! http://community.livejournal.com/worldofwarcraft/6454495.html

 

οπότε στην ερώτηση πόσοι 60αριδες είναι ένας 70αρις,μάλλον θα πω 13 !!!

Αν και είμαι παιδί του tbc(πήγα 60 την ίδια μέρα που μπήκε το tbc) αρχίζω να πιστεύω ότι το κατάστρεψε το game... :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τύποι είναι λίγο απίστευτοι, χαρά στο κουράγιο τους.

 

Καλά και το βίντεο που 250 horde κάνουν μπ*&^$#@λο τις 3 πόλεις των alliance ταυτόχρονα τα σπάει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τύποι που βγάλανε MC δεν το βγάλανε ΟΛΟ με τους ίδιους 3 χαρακτήρες. Αλλού είχαν 2 τανκ, αλλού 1 τανκ 1 DPS κ.τ.λ.

Απλά σε κάθε στιγμή δεν ήταν πάνω από 3 άτομα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τύποι που βγάλανε MC δεν το βγάλανε ΟΛΟ με τους ίδιους 3 χαρακτήρες. Αλλού είχαν 2 τανκ, αλλού 1 τανκ 1 DPS κ.τ.λ.

Απλά σε κάθε στιγμή δεν ήταν πάνω από 3 άτομα ...

 

ααα ε τότε μούφα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τύποι που βγάλανε MC δεν το βγάλανε ΟΛΟ με τους ίδιους 3 χαρακτήρες. Αλλού είχαν 2 τανκ, αλλού 1 τανκ 1 DPS κ.τ.λ.

Απλά σε κάθε στιγμή δεν ήταν πάνω από 3 άτομα ...

 

Όπως και να έχει 3 άτομα για MC μόνο λίγο δεν είναι.

 

Κάποιες στιγμές σκέφτομαι πόσο άσκοπο είναι αυτό που κάνουμε σήμερα. ΓΙα να καταλάβετε έχω δύο χαρακτήρες 70άρηδες (druid & warrior) σε διαφορετικό server και με τους δύο raidάρω. Λένε ετοιμαστείτε για SSC και τα λοιπά και σκέφτομαι ποιό όλος αυτός ο αγώνας αφού πάλι με το νέο Patch θα σκοτώσω ένα γουρουνάκι 71lvl και θα πάρω πρασινάκι με 90+ stamina, 110 strength κτλ. Όπως έγινε και με το TBC. Μου άρεσε που 2-3μέρες πριν βγεί το TBC ο guildmaster με βοήθαγε να γίνω attuned με Onyxia :-D

 

Θα τρέχουμε πάλι τότε στα 80lvl instance και μετά να σου το τελευταίο patch με όριο το 90lvl. Μόνο εκεί πιστεύω οτι θα αποκτήσει νόημα να ντύνεις τον χαρακτήρα σου.

 

Αν και το raiding έχει και το χαβαλέ του και όσο να 'ναι όταν φοράς το epicάκι... ε.... κάπως το ευχαριστιέσαι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...