Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 πραγματα θα αναγνωρισω στην χιονοθυελλα. Το πρωτο ειναι το random dungeon finder και το δευτερο τα επερχομενα rated BGs. Ειδικα τα δευτερα επρεπε να υπηρχαν απο την πρωτη μερα που εφτιαξαν και την αρενα αλλα δεν.... Τουλαχιστον τωρα θα μπορω να βλεπω σοβαρα βιντεακια στο Warcraft movies απο σοβαρους παικτες στα BG και οχι βλαμμενους που δεν εχουν την παραμικρη ιδεα που πανε και τι κανουν (και δεν ακουν κιολας τα ντουβαρια).

 

εγώ λόγω βαριεστημάρας το έχω παρατήσει μέχρι να έρθει το cataclysm και τα rated μιας και σιχαίνομαι τις αρένες που μας έχωσαν στον λαιμό. Ελπίζω μόνο να είναι σοβαρό το σύστημα να χωθούμε με premades και pvpάδικα guilds και να μείνουν όσοι γουστάρουν πραγματικά το pvp και όχι διάφορα 12χρονα pve geared lootwhores που γ@μ@νε την όλη φάση με την αμπαλοσύνη τους :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν 1-2 χρόνια είχα διαβάσει σε αυτό το forum ιστορίες ανθρώπων που "έκαψαν" την ζωή τους παίζοντας wow και lineage. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει το να ξαναβρώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος ενδιαφέρετε να ξεκινήσει World Of Warcraft, μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου για το recruit a friend. Μπορώ να του προσφέρω βοήθεια In-Game και επίσης κερδίζει extra Bonuses!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και φυσικα ενα υπεργαματο mount για σενα :)

 

Σωστα! αλλα δεν φαντάζομαι να χαλαση καποιον οταν τον βοηθίσω να ανεβάσει τέρμα τα profs ούτε το boost που θα του δόσω :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το mount είναι πραγματικά άθλιο :devil:

 

Κάνει όμως καλό καμάκι

 

"Babe, θες να ανέβεις πάνω στον πύραυλο μου να τιναχτούμε 2gether στα αστέρια" :lol:

 

Aν το hawt belfάκι στραβώσει της εξηγείς ότι μιλούσες για το mount σου και ξεφεύγεις σαν κύριος. Αν το hawt belfάκι γουστάρει το κατεβάζεις επί τόπου sewers και του ξηγας το νειρο να ουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι τωρα στα 80 ειναι uber-phail ειλικρινα......

Οσο πιο πισω τοσο καλυτερα.....FACT!

Παρτε και εναν Vurtne-styled mage

Noone:http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=70655

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκέφτομαι να το ξαναρχίσω το game γιατί το sentinel's fate expansion του everquest 2 ήταν g.t.p. και το fallen earth μάλλον πάει για κλείσιμο. Μάλλον θα κάνω roll έναν healer priest horde, ψάχνει κανένα guild για μέλη, άτομα σχετικά μεγάλης ηλικίας, mature oriented, κλπ, να παίξω στον server τους.

 

Έπαιζα και παλιά, εχω warrior, shaman, paladin, και death knight που πήρε και τίτλο Rival στην season 6, οπότε δεν είμαι 'νέος' αλλά δεν παίζει να παίξω αυτούς τους χαρακτήρες, θέλω να παίξω priest:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μουφα μυριζει. Αν π.χ. σκρολλαρεις προς τα τελευταια feats of strength του θα παρατηρησεις οτι εχουν την ιδια ημερομηνια 10-15-2008, συμπτωση?

 

edit: η ιδια ημερομηνια εμφανιζεται και σε αλλα achievs του...τοσο busy day πια ηταν? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...