Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω ξεχάσει το password την απάντηση στην ερώτηση και το email είχε αλλάξει σε ενός φίλου για λόγο που μου διαφεύγει τι μπορώ να κάνω;

 

Δεν προσπαθώ να κλέψω

 

 

 

Αλήθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πουλάω η ανταλάζω έστω account με shaman 80 όποιος ενδιαφερόμενος pm με για περισσότερα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ξεχάσει το password την απάντηση στην ερώτηση και το email είχε αλλάξει σε ενός φίλου για λόγο που μου διαφεύγει τι μπορώ να κάνω;

 

Δεν προσπαθώ να κλέψω

 

 

 

Αλήθεια

 

email στην blizzard

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην το κανεις αυτο,θα το μετανοιωσεις..

 

Ποιο? Πέραν του οτί δεν είναι το αρχικό account που έχω εδώ και 5 χρόνια ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ποιον server είναι ο shaman?

 

LB horde . Αν θες η οποιοσδιποτε ας στηλει πμ να του δειξω αρμορυ . :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Update για balance druids.

 

Εχουμε 2 νεα skills και μεγαλη αλλαγη για ηδη υπαρχον.

 

1. Solar Beam

Ριχνει μια ακτινα σε ενα σημειο που πιανει 10 yards και οποιος ειναι εκει μεσα ειναι silenced. Θα πρεπει να φυγει απο εκει μεσα για να φυγει το debuff.

 

2. Natures torrent

Instant nuke με nature + arcane damage (σαν το frostfire bolt) που κανει και 60% slow στον αντιπαλο.

 

3. Eclipse change

Πλεον το Eclipse δεν θα ειναι ουτε proc αλλα ουτε και talent (θα ειναι baseline για ολους τους druid). Η βασικη αλλαγη θα εχει να κανει οτι θα υπαρχει σε UI μια μπαρα (φεγγαρι - ηλιος) η οποια οποτε κασταρεις Nature damage spell θα πηγαινει προς το φεγγαρι ή οποτε κασταρεις arcane damage spell θα πηγαινει προς τον ηλιο. Οταν "γεμισει" μια απο τις 2 μπαρες τοτε παιρνεις το αναλογο buff απο Solar ή Luna.

 

Φοβερες αλλαγες και ηταν πραγματικα -καιρος- τα moonkin να γινουν σοβαροι casters και ειδικα στο PvP αν και σε PvE πλεον δειχνουν αρκετα ενδιαφερον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Update για balance druids.

 

Εχουμε 2 νεα skills και μεγαλη αλλαγη για ηδη υπαρχον.

 

1. Solar Beam

Ριχνει μια ακτινα σε ενα σημειο που πιανει 10 yards και οποιος ειναι εκει μεσα ειναι silenced. Θα πρεπει να φυγει απο εκει μεσα για να φυγει το debuff.

 

2. Natures torrent

Instant nuke με nature + arcane damage (σαν το frostfire bolt) που κανει και 60% slow στον αντιπαλο.

 

3. Eclipse change

Πλεον το Eclipse δεν θα ειναι ουτε proc αλλα ουτε και talent (θα ειναι baseline για ολους τους druid). Η βασικη αλλαγη θα εχει να κανει οτι θα υπαρχει σε UI μια μπαρα (φεγγαρι - ηλιος) η οποια οποτε κασταρεις Nature damage spell θα πηγαινει προς το φεγγαρι ή οποτε κασταρεις arcane damage spell θα πηγαινει προς τον ηλιο. Οταν "γεμισει" μια απο τις 2 μπαρες τοτε παιρνεις το αναλογο buff απο Solar ή Luna.

 

Φοβερες αλλαγες και ηταν πραγματικα -καιρος- τα moonkin να γινουν σοβαροι casters και ειδικα στο PvP αν και σε PvE πλεον δειχνουν αρκετα ενδιαφερον.

 

 

Μεχρι να βγει το cataclysm για να τα δειτε, ζησε μαη μου να φας τριφύλλι που ουτε αυτοι ξερουν ποτε το θα το βγαλουν.στην αρχη λεγανε σεπτεμβριο 2010 μετα εγινε νοεμβριο τωρα καπου ακουστηκε για φεβρουαριο 2011.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...