Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eγω παντως τις 2 φορες που εκανα τρανσφερ ειχα απο 50000 κρατησα 20000 και τα αλλα τα εκανα gems - primordial saronite και οτι αλλο μπορουσα να σκεφτω (ελεγξα και τιμες στους 2 σερβερς και κερδισα κανα 5000 με την αλλαγη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΧΑΧΑΧΑΧΑ epic βιντεο. Νουμπαδες mages....ηρθε η εποχη του νεου moonfire spam της εποχης Vanilha WoW (υπο τη μορφη ice lance και φυσικα ΠΟΛΥ ποιο ισχυρο και αποτελεσματικο).

 

[ame]

[/ame]
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ρθε σήμερα πάλι e-mail από την Blizzard ότι με έκαναν ban γιατί χρησιμοποιούσα exploits κτλ.Προφανώς πάλι με έκαναν hack αφού έχω να παίξω μήνες.

 

Το θέμα είναι πως στο καλό ξανάγινε;

 

Από το PC δεν έχω μπει ποτέ battle.net ή WoW παρά μόνο στο Starcraft 2 αλλά έτσι και αλλιώς έχει γίνει format πρόσφατα οπότε δεν πρόκειται να υπάρχει keylogger κτλ.

 

Στο battle.net έχω μπει μόνο από το Mac οπότε να παίζει κανά ύποπτο λογισμικό αποκλείεται.Επίσης έχω αλλάξει 2-3 φορές password από τότε που με χάκαραν.

 

WTF?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολλά email είναι ψεύτικα και δίνουν ψεύτικα links για keylogging scripts. Εμένα μου έρχονται κάθε μέρα mails ότι με banάραν, ότι θέλουν να επιβεβαιώσουν transfers, και λοιπές βλακείες, delete με τη μία ό,τι ξεφεύγει από το spam filter του gmail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολλά email είναι ψεύτικα και δίνουν ψεύτικα links για keylogging scripts. Εμένα μου έρχονται κάθε μέρα mails ότι με banάραν, ότι θέλουν να επιβεβαιώσουν transfers, και λοιπές βλακείες, delete με τη μία ό,τι ξεφεύγει από το spam filter του gmail.

 

Ναι και εμένα μου έρχονται τέτοια και τα σβήνω αλλά το συγκεκριμένο ήταν όντως της Blizzard.

 

Το καταλαβαίνεις κατ'αρχήν από το ότι είναι σε 3-4 γλώσσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ιδιο εγινε και σε μια φιλη.

Ειχε account στο wow innactive από τον Απριλιο και επαιζε που και που SC2.

καποια στιγμη τη βλέπω στο wow με τον char της 1 βδομαδα στη Hellfire Peninsula και καμια φορα Ramparts.. Αυτο εγινε καπου 1 βδομαδα.. Μετα από 10-15 μερες της εστειλαν mail οτι κλεινουν το account για:Terms of Use Violation -- Exploitative Activity: Use of Third Party Automation Software

 

Εστειλε mail και το πηρε πισω για να το ξαναχακαρουν 2 μερες μετα... Αυτη τη φορα της ηρθε mail με αιτημα αλλαγης password....

Απο εκει και περα δεν ξερω τι ακολουθησε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο 1 μαιλ που ελεγε κατι τετοια καπακια εφτιαξα καινουργιο,κλειδωσα και εναν authenticator απανω και κομπλε.Στο παλιο μαιλ δεχομαι τουλαχιστον 8 σπαμ μαιλς την ημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελπίζω κάποιοι να νιώθετε λίγο μαμάκες μετά από αυτό:

[ame]www.youtube.com/watch?v=OAuC1cXysho[/ame]

 

Μια χαρά είναι..λογικό να έχει άγχος μπροστά σε τόσο κόσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΑΧΑΧΑΧΑ epic βιντεο. Νουμπαδες mages....ηρθε η εποχη του νεου moonfire spam της εποχης Vanilha WoW (υπο τη μορφη ice lance και φυσικα ΠΟΛΥ ποιο ισχυρο και αποτελεσματικο).

 

 

rofl ! :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://img824.imageshack.us/g/wowscrnshot103110123614v.jpg/

 

Screenshots μόνο από worgen κατάσταση , και μπορώ να πω οτί γ@μάει ...

 

Ρωτήστε ότι θέλετε αν και ουσιαστικά έχω ασχοληθεί μόνο με το explore και τα chars .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://img824.imageshack.us/g/wowscrnshot103110123614v.jpg/

 

Screenshots μόνο από worgen κατάσταση , και μπορώ να πω οτί γ@μάει ...

 

Ρωτήστε ότι θέλετε αν και ουσιαστικά έχω ασχοληθεί μόνο με το explore και τα chars .

 

Πώς έχεις πάρει epic flying mount από 35 lvl?

 

Έχω έναν worgen warrior lvl 8 στη beta, αλλά δεν μπορούσα να παραδώσω ένα quest και τον παράτησα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς έχεις πάρει epic flying mount από 35 lvl?

 

Έχω έναν worgen warrior lvl 8 στη beta, αλλά δεν μπορούσα να παραδώσω ένα quest και τον παράτησα. :P

 

Από 35 λέβελ ? που το είδες πάλι αυτό ? :P ....

Τα σπάει ο worgen ο 85 ηδικότερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παράγγειλε κανείς μέσα από το blizz store ?

35 euro μόνο σε ψηφιακή μορφή

Απ ότι καταλαβα το κατεβάζει σε στιλ update

o down loader τμηματικά μέχρι τις 7 Δεκεμβρίου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...