Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tωρα που ειμαι σπιτι θα σας πω ακριβως.Τα αρχεια ειναι τα config.wtf και laucher.wtf δεξι κλικ και open with notepad.Κατεβαζεις τα 700mb αλλα το account σου δεν αναβαθμιζεται οποτε απλα εχεισ τα 700μβ χωρις να σκασεις το 40ευρο.Σε blue post ειπε η μητερα blizz οτι δεν τρεχει τιποτα αν κανεις αυτο.

 

Τσεκαρετε το wowinsider για moar Info. Και τα cinematics ειναι included στο digital το λεει στο mmochampion.

 

Μπράβο. Το έκανα και δούλεψε με τη μία.

 

Απλώς πήγα στο φάκελο εγκατάστασης, στο αρχείο WTF/config.wtf και άλλαξα το SET accounttype "LK" σε SET accounttype "CT"

 

Με το που σήκωσα τον launcher άρχισε να κατεβάζει τα περιβόητα 700ΜΒ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

θα (t)rollaρω priest :P :-D

 

ιτ ιζ ταιμ του τζοιν δε αδερ σαιντ

 

Σε ποιον realm? Να ανεβάσω κι εκεί κανέναν DK να σου τεντώσω το κορμί :lol::P

 

@Chill Στείλε ρε 5K στην Chilla να κάνω dual spec και να αγοράσω και το flying mount και να έχω αργότερα για το epic. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Chill Στείλε ρε 5K στην Chilla να κάνω dual spec και να αγοράσω και το flying mount και να έχω αργότερα για το epic. :-D

 

kk, πέτυχα και έναν orc δουλέμπορα χτες και αγόρασα 3 belfίτσες silverm00nες μήπως θες να στις στείλω και αυτές τώρα που χειμώνιασε για να σε κρατάνε ζεστό :rolleyes:?

 

Κάνε το migrate και θα τσοντάρω μαρή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιό migrate να κάνω, αφού η chilla στον realm σου είναι.

 

2 εβδομάδες υπόθεση είναι να 80αρίσει με dual spec και flying mount. :P

 

Εξάλλου δανεικά τα θέλω, θα στα επιστρέψω μόλις τα βγάλω :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To pvp το αποφεύγω οπως ο διάολος το λιβάνι μόνο για PVE ειναι πριστακος μου :-)

 

Eιμαι αναμεσα σε τρολλ male, undead male και ΒΕ female..

Mαλλον τρολ θα τον κανω ομως γιατι τα σπαει..

 

Αν ειχα μεινει αλαιανς θα τον ειχα 100% nelf female :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Troll male = GPT, άσε που θα παίρνεις παπουτσάκια και δεν θα μπορείς να τα χαρείς γιατί με τις trollοποδάρες δεν φαίνονται

Undead male = WIN WIN WIN αλλά να τον κάνεις εντελώς χύμα ε, μοικάνα, χωρίς σαγόνια με την γλώσσα να κρέμεται και έτσι :lol:

Belf female = <3 <3 <3

 

Μέχρι και το 2009 αν έπαιζες nelf priest ήταν δεδομένο ότι θα ήσουν n00bάς. Crapshards και elunes grace roflcopters :lol: από τότε που υπήρχαν priest racials είμαι ρατσιστής με τα nelfάκια.

 

Ηuman for teh win ρε μέχρι τουλάχιστον να μπορώ να κάνω αλλαγή σε GNOAM PRIEST!!!!!! Να βγαίνω με την Chilla μπροστά και εγώ από πίσω να πετάω heals και να γεμίζουμε τα battlegrounds με hordeοκεφαλές. GNOAM POWER, τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα troll ειναι κουλ ρε! ya mon κιετς. Eιναι ροκσταρ..

Για ΒΕ και Undead συμφωνω αν και τα BE ειναι λιγο φλωρακια σε σχεση με τις ξαδερφες τους τα Night Elf που εχουν κατέβει από τα δέντρα και είναι τσαχπίνικα χωριατοπουλάκια :P

Ελφ ρε τι human.. Μακρυά αυτιά, και τουμπες στον αερα! νταξ τα male ηταν λιγο οτι να ναι με εκεινο το αγριο βλεμμα αλλά τα female ηταν <3 μα την Elune!

Τα racial ειναι για τους προ και τους νουμπάδες :P Εγω τα υπερκαλυπτα λόγω skill (ΟΟοοοο). :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Troll male = GPT, άσε που θα παίρνεις παπουτσάκια και δεν θα μπορείς να τα χαρείς γιατί με τις trollοποδάρες δεν φαίνονται

Undead male = WIN WIN WIN αλλά να τον κάνεις εντελώς χύμα ε, μοικάνα, χωρίς σαγόνια με την γλώσσα να κρέμεται και έτσι :lol:

Belf female = <3 <3 <3

 

Μέχρι και το 2009 αν έπαιζες nelf priest ήταν δεδομένο ότι θα ήσουν n00bάς. Crapshards και elunes grace roflcopters :lol: από τότε που υπήρχαν priest racials είμαι ρατσιστής με τα nelfάκια.

 

Ηuman for teh win ρε μέχρι τουλάχιστον να μπορώ να κάνω αλλαγή σε GNOAM PRIEST!!!!!! Να βγαίνω με την Chilla μπροστά και εγώ από πίσω να πετάω heals και να γεμίζουμε τα battlegrounds με hordeοκεφαλές. GNOAM POWER, τέλος.

 

 

WTF mon

 

Τα troll ειναι μακραν το καλυτερο race μετα τα gnome, τωρα ανεβαζω και το τρολ mage τον οποιον τον εχω παραδοση να τον φτανω max lvl λιγο πριν βγει καθε expansion και να τον παραταω με το που θα βγει το εξπανσιον :P

 

 

Και btw μπορει να προτεινει καποιος καποιον σερβερ που να εχει πολυυυυ κοσμο και καλο ratio alliance horde, πλεον στον dragonmaw δεν παλευεται alliance δεν υπαρχει ψυχη, και η κανω τρανσφερ horde μερια η κανω τρανσφερ σε καναν καλο alliance server (Και αν παω horde ofc o priest θα ειναι troll)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

WTF mon

 

Τα troll ειναι μακραν το καλυτερο race μετα τα gnome, τωρα ανεβαζω και το τρολ mage τον οποιον τον εχω παραδοση να τον φτανω max lvl λιγο πριν βγει καθε expansion και να τον παραταω με το που θα βγει το εξπανσιον :P

 

 

Και btw μπορει να προτεινει καποιος καποιον σερβερ που να εχει πολυυυυ κοσμο και καλο ratio alliance horde, πλεον στον dragonmaw δεν παλευεται alliance δεν υπαρχει ψυχη, και η κανω τρανσφερ horde μερια η κανω τρανσφερ σε καναν καλο alliance server (Και αν παω horde ofc o priest θα ειναι troll)

 

Ντάξ κανένας κακόγουστος δεν νιώθει την κακογουστιά του :P

 

Είχαμε τον xvipes, troll μέχρι ώρας αλλά από τι βλέπω είσαστε πληγή σαν τους λαθρομετανάστες....αυξάνεστε και πληθύνεστε :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι ακυρο.. Πως μπορω να βαλω αλλο server εκτος officeal.. εχω δοκιμασει τα παντα... Δν λεει να πληρονω καθε μηνα... Δεν βγαινω....... Αλλα ειναι τρελα.... αμα το αρχισεις δεν το κοβεις ευκολα..Γιαυτο βοηθεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (και για να το κανω μηπως θελει και το τελευταιο expansion???)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να παίξεις hacked servers (unofficial) δηλαδή πρέπει να αλλάξεις την realmlist με την realmlist που βλέπει ο hacked server. Στους unofficial φυσικά και δενπληρώνεις αλλά δεν μετράει το ίδιο με τους official. Επίσης δεν χρειάζεται το τελευταίο expansion WOWTLK αν ο server είναι μέχρι το expansion Burning Crusade αλλα και να το θέλει δεν υπάρχει θέμα το βρίσκεις ή στο διαδίκτυο ή απο φίλο που το έχει αγοράσει επειδή παίζει κανονικά. δν θέλει cd key η κάτι για online ενεργοποίηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...