Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το καλο ειναι οτι πλεον η αλλαγη του nickname ειναι τζαμπα ( με το σωστο τροπο βεβαιως βεβαιως..)

Για πε ρε αδερφε... εστω και με pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι so simple .... Απλώς κάνεις ένα παίκτι με το όνομα του δικού σου και έτσι όταν πας να κάνεις transfer σου λεεί οτί κάποιος άλλος έχει ήδη το όνομα στο server που πας και σε βάζουν να το αλλάξεις ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα αυτο που ειπε ο Νταβελης ειναι απλα ειναι λιγο πιο ηλιθιο.

Δηλαδη αντι να κανεις μεταφορα κανεις delete/restore τον char σου.

Απο οσο ξερω ολα αυτα τα χρονια που παιζω, δεν υπαρχει περιπτωση να μη σου κανουν restore.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα αυτο που ειπε ο Νταβελης ειναι απλα ειναι λιγο πιο ηλιθιο.

Δηλαδη αντι να κανεις μεταφορα κανεις delete/restore τον char σου.

Απο οσο ξερω ολα αυτα τα χρονια που παιζω, δεν υπαρχει περιπτωση να μη σου κανουν restore.

 

Ε και τι φοβάσαι να το γράψεις, δεν είναι παράνομο, ούτε πιστεύω θα το κάνουν μαζικά κάποιοι και θα σταματήσει να το κάνει η Blizz. :P

 

Η αλήθεια είναι ότι η συγκεκριμένη τεχνική είναι πάντως 100% δείγμα ελληνικής λαμογιάς. Πάλι βρήκαμε παραθυράκι. :lol:

 

Απλώς, εγώ το θεωρώ χαζό να αλλάζεις γενικά όνομα, πόσο μάλλον επί πληρωμή.

Κάτσε σκέψου εξαρχής καλά το όνομα του χαρακτήρα σου και φτιάξτον, αλλιώς φάτον στα μούτρα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα αυτο που ειπε ο Νταβελης ειναι απλα ειναι λιγο πιο ηλιθιο.

Δηλαδη αντι να κανεις μεταφορα κανεις delete/restore τον char σου.

Απο οσο ξερω ολα αυτα τα χρονια που παιζω, δεν υπαρχει περιπτωση να μη σου κανουν restore.

 

Ναι έχεις δίκιο , εγώ δεν είχα σκεφτεί ποτέ κάτι τέτοιο μιας και ο τρόπος που είχα "εφεύρει" ήταν επειδή ένας φίλος έκανε μεταφορά και ήθελε να αλλάξει και όνομα και του το κέρασα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Απλώς, εγώ το θεωρώ χαζό να αλλάζεις γενικά όνομα, πόσο μάλλον επί πληρωμή.

Κάτσε σκέψου εξαρχής καλά το όνομα του χαρακτήρα σου και φτιάξτον, αλλιώς φάτον στα μούτρα. :P

 

Καααααααλα, γιαυτο ετρεξες να με ρωτησεις πρωτος :lol:

 

Σοβαρα τωρα, εγω τα βαριεμαι τα nicks, δεν υπαρχει λογος να μην αλλαζω οποτε γουσταρω. Ενταξει, διαφορετικοι ανθρωποι,διαφορετικες αποψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καααααααλα, γιαυτο ετρεξες να με ρωτησεις πρωτος :lol:

 

Σοβαρα τωρα, εγω τα βαριεμαι τα nicks, δεν υπαρχει λογος να μην αλλαζω οποτε γουσταρω. Ενταξει, διαφορετικοι ανθρωποι,διαφορετικες αποψεις.

 

Χαχαχα, ναι ρε, σε ρώτησα πρώτος γιατί έλεγα να αλλάξω το όνομα του mage μου σε Psolord :lol: αν ήταν απλό. Να πληρώσω δεν παίζει ούτε μία στο μύριο. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπήκα μια μετά από καιρό στον resto shaman που έχω.

Που είναι το totem που κάνει remove το poison ?

οεο ??

γιατί δεν το βρίσκω ?

 

να κάνω repair το wow ?

να rollaro paladin ? (ως γνωστόν οι palas τα έχουν όλα

οι αγαπημένοι της blizzard)

να σβήσω τον shaman ?

να ακυρώσω την συνδρομή μου ?

να σβήσω το account μου όλο ? και να μην ξαναρωτήσω

για το game ?

MONO MHN MOY ΠΕΙΤΕ OTI H BLIZZARD ΑΦΑΙΡΕΣΕ

ΤΟ POISON TOTEM AΠΟ ΤΟΝ SHAMANO

απαντήστε asap

πω πω θα τα σπάσω όλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρα τωρα, εγω τα βαριεμαι τα nicks, δεν υπαρχει λογος να μην αλλαζω οποτε γουσταρω. Ενταξει, διαφορετικοι ανθρωποι,διαφορετικες αποψεις.

 

απλά όταν είσαι αιώνες σε ένα server και σε ξέρουν και οι πέτρες και σε φωνάζουν όλοι με το nick του/των char σου, e τότε δεν αλλάζεις εύκολα nick

 

εγώ πχ δεν έφτιαχνα χαρακτήρα εάν δεν έβρισκα πολύ καλο name. παράδειγμα ο main μου λεγόταν Toxic. το αλλάζεις ? δεν το αλλάζεις :)

 

MONO MHN MOY ΠΕΙΤΕ OTI H BLIZZARD ΑΦΑΙΡΕΣΕ

ΤΟ POISON TOTEM AΠΟ ΤΟΝ SHAMANO

 

βασικά δεν έγινε 1 totem poison και disease cleaning μαζί? η το άλλαξαν και αυτό? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...