Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η ψύκτρα έφυγε παιδιά, τα υπόλοιπα τώρα.

 

Shenlog τηρείται σειρά προτεραιότητας βάση των pm/post.

Αν δεν τα πάρουν αυτοί που τα ζητήσαν κ είσαι ακόμα διατεθειμένος να πληρώνεις courier, ( σίγουρα ρώτησες πόσο θα στοιχίσει κ σε συμφέρει; ), είναι δικά σου.

 

/sc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ψύκτρα έφυγε παιδιά' date=' τα υπόλοιπα τώρα.

 

Shenlog τηρείται σειρά προτεραιότητας βάση των pm/post.

Αν δεν τα πάρουν αυτοί που τα ζητήσαν κ είσαι ακόμα διατεθειμένος να πληρώνεις courier, ( σίγουρα ρώτησες πόσο θα στοιχίσει κ σε συμφέρει; ), είναι δικά σου.

 

/sc[/quote']

Ενδιαφέρομαι για το σκληρό δίσκο αν έχει μείνει ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει ακόμα ένας EPSON Stylus 600 και προστίθεται ένα 8άρι hub 10mbps compex (δεν έχω τσεκάρει αν δουλέυει αλλά μάλλον είναι ok).

 

o epson douleuei kanonika? an nai, endiaferomai :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως πές αν τα στείλεις τελικά για να ξέρω κι εγώ.

Πόσα άτομα τα έχουν ζητήσει ακόμα;

Και ναι αν δεν τα πάρει κανένας τότε θέλω όπως είπαμε τα δύο τροφδοτικά 250 και 350 και τον σκληρό δίσκο με αποστολή Courier και τα μεταφορικά δικά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ZHTEITAI

 

Psaxna mnhmes RAMBUS. sygkekrimena psaxnw ena matched pair (2x512 MB) 1 GB. Thanx

 

(gamAto 8ema)

 

Φίλε giankyr, εδώ δεν ζητάμε! Read the rules! Υπάρχει ξεχωριστό section στο forum : http://www.insomnia.gr/vb3/forumdisplay.php?f=35

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 350W ΑΤΧ psu όπως & o 4,3GB hd φύγαν.

 

Μείναν:

- 250W Enlight ATX psu

- Celeron 633/128/66

 

 

giankyr Θα πρέπει να συμπληρώσεις 25+ "ενεργά" posts για να μπορέσεις να δεις το section των Αγγελιών.

Εκεί θα μπορέσεις να ζητήσεις να αγοράσεις αυτό που θες, όπως κ να πουλήσεις ότι επιθυμείς.

Τώρα αν ζητάς να σου "χαρίσουν" κάτι σου προτείνω να κοιτάξεις προς Χρυσή Ευκαιρία, & τα συναφή έντυπα.

Στο παρόν forum δεν υπάρχει αντίστοιχο section κ αμφιβάλλω αν θα δημιουργηθεί ποτέ.

 

 

 

/sc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o epson douleuei kanonika? an nai, endiaferomai :)

 

To post σου άργησε μια μέρα ...

Ναι χθες το βράδυ που τον έβγαλα από ντουλάπα δούλεψε ok αλλά δώθηκε προ μιας ώρας.

 

Απομένει το 8άρι hub 10mbps

 

Μάλλον ο giankyr θα θέλει να του χαρίσουν 2x512 μνήμες πράμα που το θεωρώ εγώ απίθανο και όχι για να τις αγοράσει και γι' αυτό ζητάει εδώ.

 

Με 10 post δε μπορεί προφανώς να δει το thread των αγγελιών και γι' αυτό το έβαλε εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DrLo θα μπορούσες αν θες να μου πείς με ένα pm τι hubάκι είναι αυτό γιατί το φέρνω απο εδώ το φέρνω απο εκεί δεν μπορώ να καταλάβω. Ψάχνω ένα Hub για τον υπολογιστή μου γιατί έχει μόνο δύο θύρες και δεν φτάνουν αλλά δεν ξέρω τι hub είναι. Πές μου λίγο με pm και αν είναι να σου δώσω τα στοιχεία μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DrLo θα μπορούσες αν θες να μου πείς με ένα pm τι hubάκι είναι αυτό γιατί το φέρνω απο εδώ το φέρνω απο εκεί δεν μπορώ να καταλάβω. Ψάχνω ένα Hub για τον υπολογιστή μου γιατί έχει μόνο δύο θύρες και δεν φτάνουν αλλά δεν ξέρω τι hub είναι. Πές μου λίγο με pm και αν είναι να σου δώσω τα στοιχεία μου.

 

Είναι μάρκας Compex μοντέλο MicroHub/8 TP1008C. Περισσότερα να σου πω δε ξέρω. Επισημαίνω :

 

1. Είναι Hub όχι Switch

2. Είναι 10 mbps και όχι 100 (όπως όλα τα σύγχρονα Switches)

3. Έχει 8 RJ-45 θύρες και μία BNC (αυτές τις παλιές/στρογγυλές που μιάζουν με RF της τηλεόρασης.

 

Γράφεις "γιατί έχει μόνο δύο θύρες και δεν φτάνουν". Επειδή δε νομίζω να έχει 2 Ethernet θύρες (και μάλιστα να μη σου φτάνουν) μήπως το μπερδεύεις με USB-HUB ? Πρόκειται για ethernet hub (συγκεκριμένα "8-port ethernet repeater" όπως γράφει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σε καποιον ειναι χρησιμα τα παρακατω ας στειλη πμ

 

Δισκακια 500ΜΒ-1G

Compaq 486/133MHz

386 με Α/Μ οθονη

Panasonic KX-P1180 εκτυπωτης dot matrix

 

Θα προτιμουσα να μην δοθουν ολα σε ενα ατομο εκτος αν δεν υπαρχουν ενδιαφερομενοι.

αλιως στον.. παλιατζη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σε καποιον ειναι χρησιμα τα παρακατω ας στειλη πμ

 

Δισκακια 500ΜΒ-1G

Compaq 486/133MHz

386 με Α/Μ οθονη

Panasonic KX-P1180 εκτυπωτης dot matrix

 

Θα προτιμουσα να μην δοθουν ολα σε ενα ατομο εκτος αν δεν υπαρχουν ενδιαφερομενοι.

αλιως στον.. παλιατζη..

 

Βγήκαν ποτέ 486/133 ? Οι Pentium ξεκίνησαν νομίζω απο 75MHz. Επειδή είναι κρίμα να πάνε παλιατζή αν περιμένεις πολύ καιρό και δε το πάρει κανείς από εδώ βάλε το και στον http://www.awmn.net - Εκεί τέτοια μηχανήματα είναι ακόμα εύχρηστα.

 

Θα με ενδιέφερε η οθόνη του 386 αν μπορούσε να συνδεθεί σε σημερινό VGA D-sub και είναι κάτω από 14'' ίντσες (είχα μια αρχαία 12'' αλλά δεν έπαιζε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...