Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαλασμένο Toshiba satellite α200.

Δεν ανοίγει, πιθανό πρόβλημα μητρική επεξεργαστή, το χαρίζω (για ανταλλακτικά)΄

Αθήνα Δάφνη

ενδιαφέρομαι και εγώ αν δεν κάτσει με τον φίλο απο πάνω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλασμένο Toshiba satellite α200.

Δεν ανοίγει, πιθανό πρόβλημα μητρική επεξεργαστή, το χαρίζω (για ανταλλακτικά)΄

Αθήνα Δάφνη

Ενδιαφέρομαι και εγώ αν και υπάρχουν ήδη πολλοί ενδιαφερόμενοι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και δεν είμαι σίγουρος πως καλύπτω τα requirements σου για τα ποστ θα με ενδιέφερε και εμένα

 

 

edit: δεν τα καλύπτω :/

 

 

arc για ρίξε μία εδώ να την κάνω δώρο σ' έναν φίλο

 

(εγώ άλλωστε διαθέτω μόνο Pantoflola 1821 GTP δικτύου...)

 

Εχετε και οι δυο pm με τον κωδικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, τον κωδικό ΒD τον είχα ζητήσει για να τον δώσω στον Μούργο.

(...δική μου η πρωτοβουλία)

 

Βλέπω τώρα που ξαναμπήκα πως ήδη του έχει στείλει ο αρχικός παρέχων, όπως έστειλε και σε 'μένα (θενκς arc).

Επίσης βλέπω πως ζήτησε και άλλος, που μάλλον θα μείνει χωρίς...; (αναφέρομαι στον Άλιεν)

Οπότε, μιας κι εγώ όπως είπα δεν έχω χρήση γι' αυτόν, ούτως ή άλλως, κι αν είσαι παρών ακόμη Άλιεν, πες να σου δώσω τον κωδικό.

Γρήγορα όμως, γιατί απ' ό,τι θυμάμαι λήγει η δυνατότητα ενεργοποίησής του, στο τέλος της μέρας.

Κι επειδή είναι να λείψω σε λίγο για λίγο, αν ενδιαφερθεί κάποιος άλλος και δεν εμφανιστεί ο Άλιεν, το επόμενο 2ωρο-3ωρο ξερωγώ, ας τον ζητήσει κι από τον arc.

 

 

Τα παραπάνω ας ξεχαστούν, arc, αν υπάρχει και άλλος που ίσως σου έχει ζητήσει και θεωρείς ότι έχει προτεραιότητα κτλ, οπότε και αναλαμβάνεις κατευθείαν ο ίδιος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, τον κωδικό ΒD τον είχα ζητήσει για να τον δώσω στον Μούργο.

(...δική μου η πρωτοβουλία)

 

Βλέπω τώρα που ξαναμπήκα πως ήδη του έχει στείλει ο αρχικός παρέχων, όπως έστειλε και σε 'μένα (θενκς arc).

Επίσης βλέπω πως ζήτησε και άλλος, που μάλλον θα μείνει χωρίς...; (αναφέρομαι στον Άλιεν)

Οπότε, μιας κι εγώ όπως είπα δεν έχω χρήση γι' αυτόν, ούτως ή άλλως, κι αν είσαι παρών ακόμη Άλιεν, πες να σου δώσω τον κωδικό.

Γρήγορα όμως, γιατί απ' ό,τι θυμάμαι λήγει η δυνατότητα ενεργοποίησής του, στο τέλος της μέρας.

Κι επειδή είναι να λείψω σε λίγο για λίγο, αν ενδιαφερθεί κάποιος άλλος και δεν εμφανιστεί ο Άλιεν, το επόμενο 2ωρο-3ωρο ξερωγώ, ας τον ζητήσει κι από τον arc.

 

 

Τα παραπάνω ας ξεχαστούν, arc, αν υπάρχει και άλλος που ίσως σου έχει ζητήσει και θεωρείς ότι έχει προτεραιότητα κτλ, οπότε και αναλαμβάνεις κατευθείαν ο ίδιος...

Ενδιαφέρομαι φίλε μου,στείλτον σε ΠΜ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...