Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλωνω ενδιαφερον για το παιχνιδι!!

 

Έχεις ΡΜ

 

αν για καποιο λογο δεν το παρει ο μουργολυκος ενδιαφερομαι και εγω..

 

Έχεις ΡΜ

 

 

Υπάρχουν κι άλλα κλειδιά για όποιον ενδιαφέρεται, βλέπω κάποιους που τα πουλάνε στις αγγελίες (ενώ τα έχουν πάρει δωρεάν πριν από μερικές ημέρες) και θέλω όποιος θέλει να παίξει το παιχνίδι να μην χρειαστεί να δώσει ούτε δεκάρα στους μαυραγορίτες :-)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν κι άλλα κλειδιά για όποιον ενδιαφέρεται, βλέπω κάποιους που τα πουλάνε στις αγγελίες (ενώ τα έχουν πάρει δωρεάν πριν από μερικές ημέρες) και θέλω όποιος θέλει να παίξει το παιχνίδι να μην χρειαστεί να δώσει ούτε δεκάρα στους μαυραγορίτες :-)

 

 

Ίσως να πρέπει να ενημερωθούν οι Μoderators για αυτές τις αγγελίες  :mad:   μου την δίνει η εκμετάλευση των παιδιών εδω μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...θα ήθελα να μνημονεύσω τον Τsino που όχι μόνο με σκέφτηκε, θεωρώντας με επιλαχόντα (μιας και το είχα ζητήσει και εγώ με μια διαφορά φασης), όταν δεν βολεύτηκε με το 2.5 IDE enclosure που πήρε από τον Material_Defender, και με ενημέρωσε ότι είναι διαθέσιμο, με αποτέλεσμα αφού έκανε τις βόλτες του το κυτίον, πλέον να βρίσκεται πλησίον μου, αξιοποιώντας έναν ταπεινό, καταφρονεμένο, μοναχό κι ορφανεμένο φουτζιτσόδισκο μιας άλλης εποχής, που χαμογελάει κάτω από τις κεφαλές του που ξαναπήραν μπρος.

 

Του χουμ ιτ μέη κονσέρν, πίσω από το "αγριεμένο" αβατάρι του, υπάρχει ένας πράος, δικαιόφρων και εξυπηρετικός συνφορουμίτης, τον οποίο εκτίμησα πιο πολύ για την κίνησή του, καθώς το περί ου ο λόγος αντικείμενο του πόθου είναι ως γνωστόν σχετικά ευτελούς αξίας - και αυτό ακριβώς ήταν ο λόγος για την εκτίμηση, καθώς άλλος στη θέση του μπορεί πχ μέχρι και να το σούταιρνε, όταν συνειδητοποιούσε ότι αυτουνού δεν του έκανε.

Θενκς λοιπόν,,,"πιτσιρίκο" ;)  

 

Ένα θενκς επίσης στον Material που έκανε την αρχική δωρεά.

 

(...για όσους τυχόν χαλάστηκαν με το παρόν σεντονάκι, αφιερωμένο το παλιό σουξέ

"Τώρα Αγάπες Μου, Πάρτε Τα Platters Μου")

 

 

 

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια washcloud ... χαίρομαι που σου κάνει εσένα. 

B)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Έχεις ΡΜ

 

 

ευχαριστώ τον φίλο Narayan για το παιχνιδάκι!!!!θα περάσει μπόλικες ώρες καίγοντας τα μυαλά του ο μικρός (20χρονών)

 

Washcloud ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...αφού δεν του τα 'χουν κάψει ακόμη οι συλλογικές συμβάσεις/ασφαλιστικοσυνταξιοδοτικές διατάξεις για τους νέους που τον περιμένουν όταν με το καλό βγει στην αγορά ανεργγγ ΕΡΓΑΣΙΑΣ θέλω να πω, ας τα κάψει μόνο του το παιδί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω ρουτερ oxygen απο την wind. Δεν εχει δουλεψει ποτε. Ειναι καινουργιο (απο θεμα χρησης εννοω, οχι ημερολογιακα). Απο την συσκευασια λειπει κανα φιλτρακι.

Οποιος δηλωσει πρωτος ενδιαφερον εδω και στοιχεια με πμ. Μονο συναντηση κεντρο Καλαματα. Δεν στελνω.

Παιδια το ρουτερ υπαρχει ακομα. Οποιος ενδιαφερεται να στειλει πμ γιατι εδω δεν τις βλεπω και συχνα της απαντησεις. Οποιος ενδιαφερεται μεχρι αυριο βραδυ. Το Σαββατο το πεταω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω Steam key για το παιχνίδι Warlock: Master of the Arcane, πρέπει να γίνει redeem μέχρι 22/09/2014.

 

Περίσσεψε κανένα key? Thanx!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το ρουτερ υπαρχει ακομα. Οποιος ενδιαφερεται να στειλει πμ γιατι εδω δεν τις βλεπω και συχνα της απαντησεις. Οποιος ενδιαφερεται μεχρι αυριο βραδυ. Το Σαββατο το πεταω

 

Αφού δεν στέλνεις και δίνεις 2 μέρες ακόμα μόνο για καλαμάτα για πέταμα το βλέπω να πηγαίνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρες, δίνω:

1 ποντίκι logitech: το πιο απλό με καλώδιο, πιάνει με τα φεγγάρια. Το είχα 3 χρόνια.

 

1 φορτιστής νόκια για 3310,6210 ξέρω γω και τέτοια, το παλιό χοντρό δηλαδης. Πιάνει κ αυτός με τα φεγγάρια.

 

2 φορτιστές νοκια για symbian κινητά, ο λεπτός δηλαδής. Δουλεύει κανονικά.

 

1 φορτιστής Σόνυ για w σειρές στυλ.Δουλεύει κανονικά.

 

Όποιος θέλει pm και παραλάβη μετρό Αττική, Σεπόλια, στ. Λαρίσης...Ευχαριστώ.

 

Υ.Γ. Θα γίνει και give away σκαλωσιά αλλά πρέπει να βγάλω φώτο πρώτα να δείξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...