Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαρίζω  κωδικούς για 2 δωρεάν Square Softcover Photo Book (26 σελίδες)..............................

 

Να ευχαριστήσω και δημόσια τον gamanos για τους κωδικούς που μου έδωσε.

Πραγματικά πολύ ενδιαφέρουσα υπηρεσία (την οποία δεν γνώριζα) και τα αλμπουμάκια βγήκαν πολύ ωραία (τουλάχιστον στην οθόνη).

Εν αναμονή για την παραλαβή.

Ευχαριστώ και πάλι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω ρουτερ oxygen απο την wind. Δεν εχει δουλεψει ποτε. Ειναι καινουργιο (απο θεμα χρησης εννοω, οχι ημερολογιακα). Απο την συσκευασια λειπει κανα φιλτρακι.

 

Οποιος δηλωσει πρωτος ενδιαφερον εδω και στοιχεια με πμ. Μονο συναντηση κεντρο Καλαματα. Δεν στελνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται τα εξής:

 

Logitech F310 gamepad.

Έχει ένα θεματάκι με το LB.Το κουμπί είναι λειτουργικό,άλλα έχει σπάσει ένα πλαστικό ποδαράκι στο εσωτερικό και πατιέται κάπως δύσκολα.Εκτιμώ οτι φτιάχνεται αν πιάνουν τα χέρια σας.

 

Mad Catz Saitek Cyborg V1 Joystick.

Στο κουτί του,δουλεμένο μερικές ώρες μόνο.

 

Coolermaster Hyper 212 evo.

Στο κουτί της με όλα τα παρελκόμενα,εκτός απο το manual.Έχω εκτυπώσει το PDF απο το site,άλλα κινδυνεύετε να βγάλετε τα μάτια σας...

 

Παραλαβή Αιγάλεω/Αγία Μαρίνα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ για coolermaster kai madcatz εφόσον κάτι προκύψει..

και τα τρια με ενδιαφέρουν βασικά.. περισσότερο cool Master.. οτι μπορείς και θες εσύ tensi..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η Coolermaster στον Silenzio και το Cyborg στον shadow_Walker Material_Defender_1032.Το Logitech στον bnvdarklord.

Πμ για να κανονίσουμε παιδιά... :-)

Επεξ/σία από Tenshi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Coolermaster στον Silenzio και το Cyborg στον shadow_Walker.Το Logitech στον bnvdarklord.

Πμ για να κανονίσουμε παιδιά... :-)

 

Ενδιαφέρομαι κι εγώ για το logitech, αν δεν κάτσει με τον bnvdarklord.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν δεν κάτσει με κάποιο από τα παιδιά θα ήθελα και εγώ να πάρω σειρά για το Mad Catz Saitek Cyborg V1 Joystick, thanx!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται τα εξής:

 

Logitech F310 gamepad.

Έχει ένα θεματάκι με το LB.Το κουμπί είναι λειτουργικό,άλλα έχει σπάσει ένα πλαστικό ποδαράκι στο εσωτερικό και πατιέται κάπως δύσκολα.Εκτιμώ οτι φτιάχνεται αν πιάνουν τα χέρια σας.

 

Mad Catz Saitek Cyborg V1 Joystick.

Στο κουτί του,δουλεμένο μερικές ώρες μόνο.

 

Coolermaster Hyper 212 evo.

Στο κουτί της με όλα τα παρελκόμενα,εκτός απο το manual.Έχω εκτυπώσει το PDF απο το site,άλλα κινδυνεύετε να βγάλετε τα μάτια σας...

 

Παραλαβή Αιγάλεω/Αγία Μαρίνα.

 

Ενδιαφέρομαι και εγώ για την Cooler :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...