Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά δεν είμαι σίγουρη αν είναι εδώ το κατάλληλο θέμα για να το ποστάρω, έχω ένα κωδικό wind που δίνει 100 λεπτά ομιλίας προς όλους για 15 μέρες. Είναι κωδικός μίας χρήσης γι' αυτό όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει pm. Επίσης λέει ότι ισχύει για ενεργοποίηση μέχρι τις 15/9 άρα λογικά λήγει σήμερα, όποιος τον θέλει μου στέλνει pm. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά δε χρειαζόταν βρε Gi0 και δημόσιο ευχαριστώ. Δεν ήταν τίποτα.
Και γω μπήκα για να πω ότι δόθηκε παιδιά ο κωδικός οπότε άκυρο πλέον. :) 

Έχετε το νου σας οι υπόλοιποι οι κωδικοί αυτοί κυκλοφορούν σε προϊόντα σαμπουάν στο σούπερ. 

Απ' έξω φαίνεται έχει ένα μπλε αυτοκόλλητο μεγάλο και μέσα είναι ο κωδικός. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλά δε χρειαζόταν βρε Gi0 και δημόσιο ευχαριστώ. Δεν ήταν τίποτα.

Στοιχειωδης ευγενεια :-) 

 

Έχετε το νου σας οι υπόλοιποι οι κωδικοί αυτοί κυκλοφορούν σε προϊόντα σαμπουάν στο σούπερ. 

Απ' έξω φαίνεται έχει ένα μπλε αυτοκόλλητο μεγάλο και μέσα είναι ο κωδικός.

Εαν δεν με απατα η μνημη μου ειχα πετυχει κατι αντιστοιχο, περιπου 3 μηνες πριν σε ενα Listerine αλλα απο τοτε δεν ετυχε ξανα. Good to know!

Οπως ενημερωνει και το μηνυμα, προκειται για τον "διαγωνισμο Johnson & Johnson"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν για καποιο λογο δεν το παρει ο μουργολυκος ενδιαφερομαι και εγω..

 

Μπορεί ας πούμε να τον απαγάγουν εξωγήινοι :lol:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...θα ήθελα να μνημονεύσω τον Τsino που όχι μόνο με σκέφτηκε, θεωρώντας με επιλαχόντα (μιας και το είχα ζητήσει και εγώ με μια διαφορά φασης), όταν δεν βολεύτηκε με το 2.5 IDE enclosure που πήρε από τον Material_Defender, και με ενημέρωσε ότι είναι διαθέσιμο, με αποτέλεσμα αφού έκανε τις βόλτες του το κυτίον, πλέον να βρίσκεται πλησίον μου, αξιοποιώντας έναν ταπεινό, καταφρονεμένο, μοναχό κι ορφανεμένο φουτζιτσόδισκο μιας άλλης εποχής, που χαμογελάει κάτω από τις κεφαλές του που ξαναπήραν μπρος.

 

Του χουμ ιτ μέη κονσέρν, πίσω από το "αγριεμένο" αβατάρι του, υπάρχει ένας πράος, δικαιόφρων και εξυπηρετικός συνφορουμίτης, τον οποίο εκτίμησα πιο πολύ για την κίνησή του, καθώς το περί ου ο λόγος αντικείμενο του πόθου είναι ως γνωστόν σχετικά ευτελούς αξίας - και αυτό ακριβώς ήταν ο λόγος για την εκτίμηση, καθώς άλλος στη θέση του μπορεί πχ μέχρι και να το σούταιρνε, όταν συνειδητοποιούσε ότι αυτουνού δεν του έκανε.

Θενκς λοιπόν,,,"πιτσιρίκο" ;)  

 

Ένα θενκς επίσης στον Material που έκανε την αρχική δωρεά.

 

(...για όσους τυχόν χαλάστηκαν με το παρόν σεντονάκι, αφιερωμένο το παλιό σουξέ

"Τώρα Αγάπες Μου, Πάρτε Τα Platters Μου")

 

 

 

 


Μπορεί ας πούμε να τον απαγάγουν εξωγήινοι :lol:

 

...γκρόου απ ωρέ!   ...δεν υπάρχουν απαγωγείς :ρ

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί ας πούμε να τον απαγάγουν εξωγήινοι :lol:

 

 

έχω αφήσει ρητές οδηγίες με το πως να δράσει η οικογένειά μου σε τέτοιες περιπτώσεις και επίσης έχω και 2 κλώνους μου στη αποθήκη για παν ενδεχόμενο :P

το παιχνιδάκι το θέλω για τον αδερφό μου - έχει γενέθλια σε 2 μέρες και λεφτα γιοκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...