Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφωνώ απόλυτα, αλλά καθώς οι εποχές είναι δύσκολες και βλέπω πολύ κόσμο να κυκλοφορεί με απίστευτα σάπια κράνη (φαντάζομαι λόγω οικονομικής δυσκολίας), το συγκεκριμένο σίγουρα θα αντέξει περισσότερο από αυτά που βλέπω.

Δεν είναι καλό κράνος (πλέον) αλλά από το τίποτε ή το κράνος 10ετίας σίγουρα θα προστατέψει κάποιο κεφάλι λίγο καλύτερα.

(προσωπικά αλλάζω κάθε 2-3 χρόνια τα "πλαστικά" κράνη και έχω και το fiber-carbon για τα ταξίδια)

Αν είναι με αυτό το σκεπτικό τότε ναι ας το πάρει κάποιος με οικονομικές δυσκολίες που κυκλοφορεί με μπαλόνι στο κεφάλι... Τέλος πάντων όποιος το πάρει αχρείαστο να είναι και ότι και να λέμε λίγα είναι :)...

 

Ξανά παραθέτω την δημοσίευση για να την δουν σίγουρα..

 

Χαρίζεται κράνος μοτοσυκλέτας Nolan N103 (flip up) αγορασμένο αρχές του 2009, χρώμα ανθρακί, μέγεθος Small.

Έχει φυσιολογικές φορές λόγω καθημερινής χρήσης, το εσωτερικό του είναι σε άσχημη κατάσταση (τα μαξιλαράκια θέλουν άλλαγμα σίγουρα).

Μετράει 2 χαζές πτώσεις από το χέρι (ύψος μέσης), μια εκ των οποίων δημιούργησαν πρόβλημα στον μηχανισμό της αντηλιακής εσωτερικής ζελατίνας. Βγαίνει μεν, αλλά θέλει κόλπο.

PM καθώς δεν ελέγχω συχνά το forum λόγω εργασίας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπέρα σε ολους χαριζω  τα εξης παιχνίδια. Παραλαβη από σπιτι μου, πολύ ΒΠ , δεν στελνω ελτα, δεν κατεβαινω μετρο δεν εχω γενικως χρονο. Δεν με ενδιαφερει αν θα τα ξαναπουλησετε η όχι αν και προφανως ευχομαι να πανε σε gamer. όλα αυθεντικα όλα στο κουτι τους όλα με τους κωδικούς τους (εχω να τα δοκιμασω χρονια όμως ε εξηγούμαι).

 

1)Rome total war gold edition (= rome total war + rome barbarian edition)

2) Rome total war

3)Napoleon Total War

4)Hearts of Iron 3

5)Sid Meier Civilisation 5 

6)Medieval Total War 2 Kingdoms

7) Empire Total War

8)Sid Meier Civ 5 expansion Beyond the sword

9)Medieval 2 Total War

10)Worms 2

11) Worms Armageddon

12) Unreal Tournament GOTY

13) Medal Of Honor

14) The sims

15) Quake 3 Arena

16) Quake 2

17) Pharaoh

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα, ήθελα 2-3 αλλά δεν μπορώ ν'ανέβω κι εγώ πολύ ΒΠ όπως λες (δεν έχω χρόνο).

 

 

Με τη σειρά μου, να χαρίσω κι εγώ το πιο αγαπημένο μου παιχνίδι ever, το Skyrim, που το έχω διπλό.

Όταν πρωτοβγήκε τό'χα αγοράσει, ΑΛΛΑ πέρυσι πήρα και το Elder Scrolls Anthology που έχει ξανά μέσα το Skyrim.

tes_anthology_inside_discs-skyrim.jpg

 

Χαρίζω λοιπόν το συγκεκριμένο, ΜΟΝΟ το dvd του Skyrim δλδ! (όχι όλο το Anthology :P) Και όποιος το πάρει τελικά θα του δώσω μαζί και το product key για την εγκατάσταση.

Παρακαλώ να το πάρει κάποιος/α που να το θέλει πολύ.

 

Αθήνα, παραλαβή χέρι με χέρι, σε σταθμό ηλεκτρικού που θα πούμε σε π.μ.

 

Πρώτα μήνυμα εδώ!

 

Bonus: θα δώσω και κάποιον χάρτη μαζί. Morrowind, Oblivion...θα δούμε!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα, ήθελα 2-3 αλλά δεν μπορώ ν'ανέβω κι εγώ πολύ ΒΠ όπως λες (δεν έχω χρόνο).

 

 

Με τη σειρά μου, να χαρίσω κι εγώ το πιο αγαπημένο μου παιχνίδι ever, το Skyrim, που το έχω διπλό.

Όταν πρωτοβγήκε τό'χα αγοράσει, ΑΛΛΑ πέρυσι πήρα και το Elder Scrolls Anthology που έχει ξανά μέσα το Skyrim.

tes_anthology_inside_discs-skyrim.jpg

 

Χαρίζω λοιπόν το συγκεκριμένο, ΜΟΝΟ το dvd του Skyrim δλδ! (όχι όλο το Anthology :P) Και όποιος το πάρει τελικά θα του δώσω μαζί και το product key για την εγκατάσταση.

Παρακαλώ να το πάρει κάποιος/α που να το θέλει πολύ.

 

Αθήνα, παραλαβή χέρι με χέρι, σε σταθμό ηλεκτρικού που θα πούμε σε π.μ.

 

Πρώτα μήνυμα εδώ!

 

Bonus: θα δώσω και κάποιον χάρτη μαζί. Morrowind, Oblivion...θα δούμε!

Καλησπέρα μεγάλη! Έχεις πμ. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά κάτι μου προέκυψε και δεν θα μπορέσω, συνεπώς όσοι άλλοι το επιθυμείτε, κάντε κανονικά post για να ξέρετε και εσείς και η Νένυα.

 

Συγγνώμη για την ταλαιπωρία παιδιά, και ιδιαίτερα συγγνώμη στην Νένυα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα, ήθελα 2-3 αλλά δεν μπορώ ν'ανέβω κι εγώ πολύ ΒΠ όπως λες (δεν έχω χρόνο).

 

 

Με τη σειρά μου, να χαρίσω κι εγώ το πιο αγαπημένο μου παιχνίδι ever, το Skyrim, που το έχω διπλό.

Όταν πρωτοβγήκε τό'χα αγοράσει, ΑΛΛΑ πέρυσι πήρα και το Elder Scrolls Anthology που έχει ξανά μέσα το Skyrim.

tes_anthology_inside_discs-skyrim.jpg

 

Χαρίζω λοιπόν το συγκεκριμένο, ΜΟΝΟ το dvd του Skyrim δλδ! (όχι όλο το Anthology :P) Και όποιος το πάρει τελικά θα του δώσω μαζί και το product key για την εγκατάσταση.

Παρακαλώ να το πάρει κάποιος/α που να το θέλει πολύ.

 

Αθήνα, παραλαβή χέρι με χέρι, σε σταθμό ηλεκτρικού που θα πούμε σε π.μ.

 

Πρώτα μήνυμα εδώ!

 

Bonus: θα δώσω και κάποιον χάρτη μαζί. Morrowind, Oblivion...θα δούμε!

Ενδιαφέρομαι εγω.

Στέλνω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα σε ολους χαριζω  τα εξης παιχνίδια. Παραλαβη από σπιτι μου, πολύ ΒΠ , δεν στελνω ελτα, δεν κατεβαινω μετρο δεν εχω γενικως χρονο. Δεν με ενδιαφερει αν θα τα ξαναπουλησετε η όχι αν και προφανως ευχομαι να πανε σε gamer. όλα αυθεντικα όλα στο κουτι τους όλα με τους κωδικούς τους (εχω να τα δοκιμασω χρονια όμως ε εξηγούμαι).

 

1)Rome total war gold edition (= rome total war + rome barbarian edition)

2) Rome total war

3)Napoleon Total War

4)Hearts of Iron 3

5)Sid Meier Civilisation 5 

6)Medieval Total War 2 Kingdoms

7) Empire Total War

8)Sid Meier Civ 5 expansion Beyond the sword

9)Medieval 2 Total War

10)Worms 2

11) Worms Armageddon

12) Unreal Tournament GOTY

13) Medal Of Honor

14) The sims

15) Quake 3 Arena

16) Quake 2

17) Pharaoh

Ευχαριστώ τον hexenlord για τα παιχνίδια, όλα καλα με την συναλλαγή, ταχύτατα και σβέλτα! Να σαι καλα φίλε! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται κράνος μοτοσυκλέτας Nolan N103 (flip up) αγορασμένο αρχές του 2009, χρώμα ανθρακί, μέγεθος Small.

Έχει φυσιολογικές φορές λόγω καθημερινής χρήσης, το εσωτερικό του είναι σε άσχημη κατάσταση (τα μαξιλαράκια θέλουν άλλαγμα σίγουρα).

Μετράει 2 χαζές πτώσεις από το χέρι (ύψος μέσης), μια εκ των οποίων δημιούργησαν πρόβλημα στον μηχανισμό της αντηλιακής εσωτερικής ζελατίνας. Βγαίνει μεν, αλλά θέλει κόλπο.

PM καθώς δεν ελέγχω συχνά το forum λόγω εργασίας!

Ξέχασα να αναφέρω πως ενδιαφέρομαι για το κρανάκι και έστειλα πμ πριν καμιά ωρίτσα.

Αν με πρόλαβε άλλος, συνεχίζω να ενδιαφέρομαι αν αλλάξει κάτι. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ τον hexenlord για τα παιχνίδια, όλα καλα με την συναλλαγή, ταχύτατα και σβέλτα! Να σαι καλα φίλε! :)

 αρχτοντας ο ΜΕΡΚΟΝ, ηρθε γρηγορα, πιστος στο ρατεβου με το χιονι να πεφτει!

 

καλο-παιχνιδα (αν υπαρχει αυτη η λεξη!!!)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζεται   μητρικη   σοκετ   1156   asrock h55de3  που    την  αγορασα   απο   εδω   μεσα   αλλα   δεν  δουλεψε   ποτε   παροτι   ο  πωλητης   ορκιζοταν  για  τ  αντιθετο.

Πληρωσα   και   15   ευρω   στο   σερβις   οπου   μου   ειπαν   οτι  οι   μισοι   πυκνωτες   δεν   δουλευουν   παρ   οτι   solid.

Οποιος   ενδιαφερθει   ας   ποσταρει   πρωτα   εδω   και   αμεσα    ας   στειλει   πμ.

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ  στην    εδρα   μου   πισω   απο    εφετειο/αρειο  παγο   στην  λεωφορο   αλεξανδρας   εντος   48ωρου.

Δινεται   με   το   κουτι   της   manual  και   backplate.

 

http://www.asrock.com/mb/Intel/H55DE3/

 

H55DE3(L1).jpg

 

Eπισης   δινω   και   δυο   λευκα   DVDRW  IDE   που   δεν   δουλευουν   παντα   πιθανον   γιατι   χρειαζονται    καθαρισμα.

 

6362.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζεται   μητρικη   σοκετ   1156   asrock h55de3  που    την  αγορασα   απο   εδω   μεσα   αλλα   δεν  δουλεψε   ποτε   παροτι   ο  πωλητης   ορκιζοταν  για  τ  αντιθετο.

Πληρωσα   και   15   ευρω   στο   σερβις   οπου   μου   ειπαν   οτι  οι   μισοι   πυκνωτες   δεν   δουλευουν   παρ   οτι   solid.

Οποιος   ενδιαφερθει   ας   ποσταρει   πρωτα   εδω   και   αμεσα    ας   στειλει   πμ.

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ  στην    εδρα   μου   πισω   απο    εφετειο/αρειο  παγο   στην  λεωφορο   αλεξανδρας   εντος   48ωρου.

Δινεται   με   το   κουτι   της   manual  και   backplate.

 

http://www.asrock.com/mb/Intel/H55DE3/

 

H55DE3(L1).jpg

 

Eπισης   δινω   και   δυο   λευκα   DVDRW  IDE   που   δεν   δουλευουν   παντα   πιθανον   γιατι   χρειαζονται    καθαρισμα.

 

6362.jpg

 

δηλωνω ενδιαφερον για την μητρικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...