Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγχαρητήρια!

Είσαι ένας από τους 1000 πρώτους συμμετέχοντες στο διαγωνισμό του Insomnia.gr που κερδίζουν δωρεάν ένα domain name με κατάληξη .eu. για ένα έτος!

Κατοχύρωσε τώρα το .eu domain σου και μέχρι τις 31/12/2014 μέσω της σελίδας http://insomnia.iphost.gr
Κουπόνι: GTRA-HXRA-HYHH


Η ομάδα της IpHost

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

:shock:  jetspeed 520+ ??? Υπάρχει λειτουργικό τέτοιο ρούτερ;;;  :confused:

 

Αμέ ;)

Το χρησιμοποιούσα πολλά χρόνια μέχρι που πήρα άλλο με wifi ...

Έχει και το σηματάκι του ΟΤΕ. Συλλεκτική αξία :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμέ ;)

Το χρησιμοποιούσα πολλά χρόνια μέχρι που πήρα άλλο με wifi ...

Έχει και το σηματάκι του ΟΤΕ. Συλλεκτική αξία :P

αα εγώ που είχα με το σηματάκι Hi!Box (απο hol) μέσα σε 1 βδομάδα μου είχαν στείλει 2 καινούρια γιατί είχαν απλά καεί μόνα τους... (βασικά προσπαθούσα να κάνω port forward που πιθανόν ήταν εκτός των δυνατοτήτων του :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, έχω ενα κουτί full tower turbo x. Σε καλη κατασταση είναι, δεν λειτουργούν τα μπροστινά USB. Οποίος θέλει πμ. Μονο Αθήνα λόγω βάρους και όγκου.

Ενα τέτοιο είναι.

post-83951-0-85053900-1419585725_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, έχω ενα κουτί full tower turbo x. Σε καλη κατασταση είναι, δεν λειτουργούν τα μπροστινά USB. Οποίος θέλει πμ. Μονο Αθήνα λόγω βάρους και όγκου.

Ενα τέτοιο είναι.

Καλησπέρα φίλε ενδιαφέρομαι που μενεις ?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, έχω ενα κουτί full tower turbo x. Σε καλη κατασταση είναι, δεν λειτουργούν τα μπροστινά USB. Οποίος θέλει πμ. Μονο Αθήνα λόγω βάρους και όγκου.

Ενα τέτοιο είναι.

Αν για κάποιο λόγο δεν το πάρει ο απο πάανω συμφορουμίτης, τότε θα ήθελα να το πάω εγώ.

Στέλνω και πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Συγχαρητήρια!

 

Είσαι ένας από τους 1000 πρώτους συμμετέχοντες στο διαγωνισμό του Insomnia.gr που κερδίζουν δωρεάν ένα domain name με κατάληξη .eu. για ένα έτος!

 

Κατοχύρωσε τώρα το .eu domain σου και μέχρι τις 31/12/2014 μέσω της σελίδας http://insomnia.iphost.gr

Κουπόνι: GTRA-HXRA-HYHH

 

 

Η ομάδα της IpHost

Πες και ενα αφιλοτιμο ευχαριστω εσυ που το πηρες, δεν κοστιζει τιποτα.

Thumbs up AlienTechGR για την κινηση

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γίνεται να υπάρχουν 4000 συμετοχές αλλά ακόμα να δίνει domains για τους 1000 πρώτους; Μπήκα χτες και μου ήρθε σήμερα. Θα σκεφτώ αύριο μεθαύριο αν θα το χρειαστώ και άμα είναι θα το δώσω κι εγώ. 

Ευχαριστούμε  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω σχοινάκι γυμναστικής της Crivit (οδηγίες χρήσης). Είναι καινούριο, το πήρα αλλά δεν μου "έκατσε" και δεν το χρησιμοποίησα ποτέ.

 

Δηλώνετε προτίμηση εδώ και μετά p.m. με στοιχεία αποστολής. Για να μην μπλέξουμε με ταχυδρομεία και καθυστερήσεις λόγω Εορτών κτλ, θα το στείλω μετά τα Φώτα. Τα έξοδα αποστολής, τα αναλαμβάνω εγώ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλημέρα, έχω ενα κουτί full tower turbo x. Σε καλη κατασταση είναι, δεν λειτουργούν τα μπροστινά USB. Οποίος θέλει πμ. Μονο Αθήνα λόγω βάρους και όγκου.

Ενα τέτοιο είναι.[/quote

Ευχαριστώ θερμά τον dusty για το Case ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω σχοινάκι γυμναστικής της Crivit (οδηγίες χρήσης). Είναι καινούριο, το πήρα αλλά δεν μου "έκατσε" και δεν το χρησιμοποίησα ποτέ.

 

Δηλώνετε προτίμηση εδώ και μετά p.m. με στοιχεία αποστολής. Για να μην μπλέξουμε με ταχυδρομεία και καθυστερήσεις λόγω Εορτών κτλ, θα το στείλω μετά τα Φώτα. Τα έξοδα αποστολής, τα αναλαμβάνω εγώ.

 

Δεσμευμένο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαριζονται   ηχεια   η/υ    περιπου   σαν  κι  αυτα   της   φωτογραφιας.

Τα   ειχα   αποθηκευμενα   και   καποια   στιγμη   που   τα   εβαλα   δεν  δουλεψαν  και  βαριεμαι   το  ανοιγμα/κλεισιμο.

Οποιος   τα   θελει   ερχεται   ΜΟΝΟΝ  στην  εδρα   μου  πισω   απο   αρειο παγο/εφετειο  και   παιρνει  οσο  το   δυνατον  γρηγοροτερα.

Ποσταρετε   εδω   και  αμεσα   στειλτε   πμ.

 

SP121.jpg

 

 

Διαθεσιμα   ακομα......

 

Συν   θηκη  IDE  3,5    WD 2500B012   χωρις   δισκο   και  τροφοδοτικο.

 

groupfs_407.jpg

 

 

 

http://support.wdc.com/product/install.asp?groupid=407&lang=en

 

ΕΦΥΓΕΕΕΕ!!!!!!!

 

 

 

Επισης   μητρικη   ALBATRON   PX915-SLI  socket   775   με   5   σκασμενους  πυκνωτες  που   αλλαζουν   σχετικα   ευκολα.

Με  το  μπακπλειτ   της.

 

albatronpx915sli_full.jpg

 

 

Παραλαβη    ΜΟΝΟΝ  απο  την  εδρα   μου     εντος   48ωρου  πισω   απο   εφετειο/αρειο   παγο   κατοπιν   ραντεβου.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω  και  αμεσα   στειλτε   ΠΜ.

 

 

ΕΦΥΓΕΕΕΕΕΕ..........

Επεξ/σία από tigergreg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πως γίνεται να υπάρχουν 4000 συμετοχές αλλά ακόμα να δίνει domains για τους 1000 πρώτους; Μπήκα χτες και μου ήρθε σήμερα. Θα σκεφτώ αύριο μεθαύριο αν θα το χρειαστώ και άμα είναι θα το δώσω κι εγώ. 

Ευχαριστούμε  :-D

 

γιατι καθε χρηστης μπορει να εχει απο 1 εως 5 συμμετοχες. (Ονομα, facebook,youtube.twitter, google+)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...