Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Sorry, ξέχασα να βάλω quote αλλα έγραφα τι ακριβώς ήταν (ηχεια) γι'αυτο είπα πως μπορει να έγινε μπέρδεμα και φυσικά χωρίς να θέλω να προσβαλω κάποιον. Ευχαριστώ πάντως για την άμεση απάντηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται τα παρακάτω.(http://www.cnet.com/products/creative-inspire-5-1-5100-speaker-system-for-pc/specs/)Tα ηχεία δουλεύουν μια χαρά.Το μόνο πρόβλημα είναι με το κουμπί αυξομείωσης της έντασης το οποίο δέ δουλεύει.Για το δέ dvd Μάλλον δουλεύει αλλά δέν βάζω και το χέρι μου στη φωτιά. :P Χωρίς τηλεκοντρόλ.Περιοχή Νίκαια και πέριξ.

 

 

Μάλλον τα έχεις δώσει τα ηχεία αλλά αν υπάρχουν ενδιαφέρομαι και εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται :

 

Απο ανακαινηση μπανιου σε πολυ καλη κατασταση ολα της Inteal Standar μοντελλο Conca

 

Οι φωτο δεν ειναι αυθεντικες αλλα απο google

 

Λεκανη με καζανακι

Νιπτηρας με μπαταρια

Μπιντε

 

Ολα σε μπεζ χρωμα

 

 

 

Παραλαβη απο Λυκοβρυση Αττικης 

 

Οποιος ενδιαφερεται πρωτα γραφει εδω και μετα με προσωπικο μυνημα.

 

 

 

Δοθηκαν στον Lucifer 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζονται καλώδια vga και καλώδια τροφοδοσίας. Περιοχή Νέα Σμύρνη. Επικοινωνία μεσω pm.

Επεξ/σία από argi_mix
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται τα παρακάτω.(http://www.cnet.com/products/creative-inspire-5-1-5100-speaker-system-for-pc/specs/)Tα ηχεία δουλεύουν μια χαρά.Το μόνο πρόβλημα είναι με το κουμπί αυξομείωσης της έντασης το οποίο δέ δουλεύει.Για το δέ dvd Μάλλον δουλεύει αλλά δέν βάζω και το χέρι μου στη φωτιά. :P Χωρίς τηλεκοντρόλ.Περιοχή Νίκαια και πέριξ.

 

 

Edit 

 

Τα ηχεία είναι απλά υπέροχα , σε ευχαριστώ πολύ σίγουρα θα δουλέψουν ωραία και όμορφα και μερικές φορές στα τέρματα  :-) .

Να κάνω και μια αφιέρωση : 

 

( Y.Γ. με αυτό έγινε η δοκιμή  :-D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται Sony E Dual με καινούργια οθόνη-πλακέτα από service.

Απλά το δίνω μόνο σε κάποιο ή για κάποιον που το έχει ανάγκη.

Ενδιαφερομαι αν μπορεις να το στειλεις (με εξοδα δικα μου βεβαια) γιατι ειμαι εκτος Αθηνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...