Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Διαθεσιμα   ακομα......

 

Συν   θηκη  IDE  3,5    WD 2500B012   χωρις   δισκο   και  τροφοδοτικο.

 

groupfs_407.jpg

 

 

 

http://support.wdc.com/product/install.asp?groupid=407&lang=en

 

 

 

Επισης   μητρικη   ALBATRON   PX915-SLI  socket   775   με   5   σκασμενους  πυκνωτες  που   αλλαζουν   σχετικα   ευκολα.

Με  το  μπακπλειτ   της.

 

albatronpx915sli_full.jpg

 

 

Παραλαβη    ΜΟΝΟΝ  απο  την  εδρα   μου     εντος   48ωρου  πισω   απο   εφετειο/αρειο   παγο   κατοπιν   ραντεβου.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω  και  αμεσα   στειλτε   ΠΜ.

Ενδιαφέρομαι για την μητρικη.Θα ειναι το πρωτο πειραματόζωο μου με το καινούργιο κολλητήρι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαθεσιμα   ακομα......

 

Συν   θηκη  IDE  3,5    WD 2500B012   χωρις   δισκο   και  τροφοδοτικο.

 

groupfs_407.jpg

 

 

 

http://support.wdc.com/product/install.asp?groupid=407&lang=en

 

Θα με ενδιέφερε και εμένα αν δεν προχωρίσει με κάποιον άλλο :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρομαι για την μητρικη.Θα ειναι το πρωτο πειραματόζωο μου με το καινούργιο κολλητήρι!!

 

 

Στειλε   και   μηνυμα   ντε!

 

Δικια   σου......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαθεσιμα   ακομα......

 

Συν   θηκη  IDE  3,5    WD 2500B012   χωρις   δισκο   και  τροφοδοτικο.

 

groupfs_407.jpg

 

 

 

 

Nα ευχαριστήσω και δημόσια τον tigergreg για την παραπάνω θήκη που είχε την καλή διάθεση να μου δώσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα ευχαριστήσω και δημόσια τον tigergreg για την παραπάνω θήκη που είχε την καλή διάθεση να μου δώσει

 

Κι  εγω   ευχαριστω   για  τα   βιβλια.

Καλη   πρωτοχρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Digitizer για Iphone 3GS (σκέτο γυαλί). Original απο οτι θυμάμαι είναι.

 

Άμα το θέλει κάποιος PM (μόνο άτομα που έχουν χαρίσει στο παρελθόν στο παρόν thread γιατί δεν θέλω να το δω στις αγγελίες μετά :) ).

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα χαρίσω το domain name μου αν δεν κερδισω καποιο πακετο host.οποιος θελει ας κανει pm απο τώρα.θα δωθεί σε μέλος με πάνω απο 300 μηνύματα για να συγουρευτω οτι δεν είναι καποιος που γραφτηκε στο forum μονο και μονο για αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην γεμίζουμε μηνύματα του είδους και να ξεκαθαρίσουμε λίγο τη φάση:

 

Όποιος χαρίζει οτιδήποτε εδώ, θέτει τους όρους του. Δικό του είναι, ό,τι θέλει το κάνει.

Μπορεί να θέλει να το δώσει μόνο χέρι με χέρι, μπορεί να θέλει ο παραλήπτης να ξέρει να κάνει κατακόρυφο, μπορεί να μη το δίνει σε Εβραίους ή σε όσους ξέρουν Ισπανικά. Το αν θεωρούμε εμείς τους όρους που θέτει ο προσφέρων μαλακία ή όχι, δεν είναι για το παρόν νήμα.

 

Ο μοναδικός αδιαπραγμάτευτος όρος που τον/την δεσμεύει είναι πως δεν παίρνει λεφτά ή αντάλλαγμα.

 

Τώρα, επί του θέματος, Gigamestin ό,τι γουστάρεις κάνεις όπως ξεκαθαρίστηκε, απλώς υπενθυμίζω πως τα post σε Μουσική/Κινηματογράφο/ΜπλαΜπλα δεν μετράνε στο counter, οπότε αποκλείεις αυτόματα κάμποσο κόσμο που είναι χρόνια θαμώνες, απλώς όχι στα τεχνολογικά. Έχεις την απόλυτη ελευθερία να μη σε νοιάζει, απλώς το επισημαίνω σε περίπτωση που σου 'χε διαφύγει.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολους!

Χαριζω οθονη υπολογιστη γραφειου Samsung πληρως λειτουργικη με τα 2 καλωδια που τη συνοδευουν (ενα για συνδεση με τον πυργο του υπολογιστη και ενα για το ρευμα).

Η οθονη δεν ειναι επιπεδη,αλλα η παλαιου τυπου.

ΠΡΟΣΟΧΗ:

- Η οθονη δινεται ΜΟΝΟ χερι-χερι στη Θεσσαλονικη/Καλαμαρια μετα στις 3/1

- Η οθονη θα δοθει ΜΟΝΟ στο μερος και την ωρα που εγω θα ορισω. Αν ο ενδιαφερομενος δεν ειναι τυπικος, η οθονη θα χαριστει στο δευτερο ενδιαφερομενο.

- Η οθονη θα δοθει στον πρωτο που θα εκδηλωσει ενδιαφερον στο παρον νημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολους!

Χαριζω οθονη υπολογιστη γραφειου Samsung πληρως λειτουργικη με τα 2 καλωδια που τη συνοδευουν (ενα για συνδεση με τον πυργο του υπολογιστη και ενα για το ρευμα).

Η οθονη δεν ειναι επιπεδη,αλλα η παλαιου τυπου.

ΠΡΟΣΟΧΗ:

- Η οθονη δινεται ΜΟΝΟ χερι-χερι στη Θεσσαλονικη/Καλαμαρια μετα στις 3/1

- Η οθονη θα δοθει ΜΟΝΟ στο μερος και την ωρα που εγω θα ορισω. Αν ο ενδιαφερομενος δεν ειναι τυπικος, η οθονη θα χαριστει στο δευτερο ενδιαφερομενο.

- Η οθονη θα δοθει στον πρωτο που θα εκδηλωσει ενδιαφερον στο παρον νημα.

στελνω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Xαριζεται    κινητο   smartphone  SAMSUNG   GALAXY  DUOS  BLACK  λειτουργικο   με   ραγισμενη   οθονη   χωρις   φορτιστη   και   καρτα   δεδομενων  συν   την   δερματινη    θηκη   του.

 

samsung-galaxy-s-duos-black.jpg

 

 

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   στην   εδρα  μου   αθηνα   πισω  απο  αρειο  παγο/εφετειο    εντος   48ωρου   κατοπιν   τηλεφωνικου    ραντεβου.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω  και  αμεσα   στειλτε   πμ.

Μην   με   παιδευεται   με   ερωτησεις   γιατι   δεν   ειναι   δικο  μου.

 

 

 

ΕΦΥΓΕ   ΣΕ   ΧΡΟΝΟ   dt........

Επεξ/σία από tigergreg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...