Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαριζεται   IP  καμερα   επαγγελματικη   φιλου.....

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/varioushardware/814439-ip-camera-wireless-vivotek/

 

Εχει   θεμα   με   συμβατοτητα   γιατι  δεν  βρισκω   drivers.

 

index.php?app=core&module=attach&section

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΑΡΑΛΑΒΗ   ΜΟΝΟΝ  ΣΤΗΝ   ΕΔΡΑ   ΜΟΥ   ΠΙΣΩ   ΑΠΟ  ΤΟ  ΕΦΕΤΕΙΟ   ΑΘΗΝΑΣ  Η  ΠΛΑΤΕΙΑ   ΚΑΝΙΓΓΟΣ  ΚΑΤΟΠΙΝ  

ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗΣ   ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ.

ΠΑΡΑΛΑΒΗ   ΕΝΤΟΣ   48ΩΡΟΥ   ΑΠΟ  ΤΗΝ  ΕΚΔΗΛΩΣΗ   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ.

 

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και  αμεσα   στειλτε   πμ.

 

 

 

 

ΔΟΘΗΚΕ!!!!

 

 

 

ΔΟΘΗΚΕ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλησπέρα,

 

Δίνω τα παρακάτω αντικείμενα δωρεάν. Παρακαλώ πολύ να επικοινωνήσουν μόνο όσοι τα έχουν πραγματικά ανάγκη και όχι fans του Mad Μax , άτομα με διπλά προφίλ και 0 messages στο forum, also known as black ravens.

 

1) ADSL2+ Router Baudtec Infinity , modulation ISDN , από πακέτο στατικής σύνδεσης (Δηλαδή η 4η Ethernet είναι preconfigured για LAN και όχι για IPTV).

 

2) Linksys WRT54G3G-EU for mobile broadband , wireless G Router (vodaphone) -> εδώθη στο μέλος str1979 .

 

3) KVM switch 8 θέσεων, ATEN Master View Plus CS-138A (τροφοδοτικό απών, DC9V - δεν αναφέρει ampere)

 

4) KVM switch 8 θέσεων, Belkin OMNI View Pro F1D108-OSD, (τροφοδοτικό απών ,DC 12V, 1A)

 

5) Cisco 1720 Router

 

6) Cisco 1605R Router

 

7) Netgear XM128

 

8) HP J3258B (τροφοδοτικό απών ,DC 9-35 VDC)

 

Με ενδιαφέρουν τα KVM, τα cisco και το ΗΡ.

Στέλνω πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!

 

Αν στέλνεις Κρήτη (με μεταφορικά δικά μου προφανώς) θα ήθελα τα Cisco και ίσως από τα KVM το Belkin.

 

Στέλνω ΠΜ για τα περαιτέρω.......

 

 

Καλησπέρα,

 

Δίνω τα παρακάτω αντικείμενα δωρεάν. Παρακαλώ πολύ να επικοινωνήσουν μόνο όσοι τα έχουν πραγματικά ανάγκη και όχι fans του Mad Μax , άτομα με διπλά προφίλ και 0 messages στο forum, also known as black ravens.

 

1) ADSL2+ Router Baudtec Infinity , modulation ISDN , από πακέτο στατικής σύνδεσης (Δηλαδή η 4η Ethernet είναι preconfigured για LAN και όχι για IPTV).

 

2) Linksys WRT54G3G-EU for mobile broadband , wireless G Router (vodaphone) -> εδώθη στο μέλος str1979 .

 

3) KVM switch 8 θέσεων, ATEN Master View Plus CS-138A (τροφοδοτικό απών, DC9V - δεν αναφέρει ampere)

 

4) KVM switch 8 θέσεων, Belkin OMNI View Pro F1D108-OSD, (τροφοδοτικό απών ,DC 12V, 1A)

 

5) Cisco 1720 Router

 

6) Cisco 1605R Router

 

7) Netgear XM128

 

8) HP J3258B (τροφοδοτικό απών ,DC 9-35 VDC)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαριζονται   τα   εξης...

 

1.Φορητο   cd player   coby  cd-565-b   σε   καλη   λειτουργικη   κατασταση   με  χθεσινες   μπαταριες  και   αρκετα   σημαδια.

Εχει   φαει   πολλες   ταλαιπωριες   αλλα   δουλευει   ακομα.

Απο  ηχο   βεβαια   δεν  γνωριζω  γιατι  εχω   χασει  τα   ακουστικα  χρονια  τωρα. Παντως   στο   ραδιοκασετοφωνο  του

αυτοκινητου   επαιζε  τελεια. Ειναι  σαν  κι   αυτο   της   φωτο   αλλα   μπλε   μεταλικο.

 

Coby-CX-CD-565-CD-Walkman-40-Second-ESP.

 

Βρηκα   και   κατι   ακουστικα   με   μικροφωνο   για  η/υ   και   τα   εβαλα   οπου   διαπιστωσα   οτι   δουλευει

 

αριστα.  Θα   δοθουν   και   αυτα   αν  τα   θελετε.

 

 

 

ΠΑΡΑΛΑΒΗ   ΜΟΝΟΝ  ΣΤΗΝ   ΕΔΡΑ   ΜΟΥ   ΠΙΣΩ   ΑΠΟ  ΤΟ  ΕΦΕΤΕΙΟ   ΑΘΗΝΑΣ  Η  ΠΛΑΤΕΙΑ   ΚΑΝΙΓΓΟΣ  ΚΑΤΟΠΙΝ  

ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗΣ   ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ.

ΠΑΡΑΛΑΒΗ   ΕΝΤΟΣ   48ΩΡΟΥ   ΑΠΟ  ΤΗΝ  ΕΚΔΗΛΩΣΗ   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ.

 

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και  αμεσα   στειλτε   πμ.

 

 

ΔΟΘΗΚΕ!

Χαριζεται   αυτος   ο   διπλος   δεκτης  (επιγειος-δορυφορικος)  vtech z6010 hd combo  με  το  τηλεχειριστηριο   του  αλλα   ενω

 

πιανει   αριστα   τα   παντα   τελευταια   μου  ανεβοκατεβαζει   την   φωνη.  Δεν   θελω   να   ασχοληθω   και  πηρα   αλλον.

 

 

 

Vtech_back.jpg

 

ΠΑΡΑΛΑΒΗ   ΜΟΝΟΝ  ΣΤΗΝ   ΕΔΡΑ   ΜΟΥ   ΠΙΣΩ   ΑΠΟ  ΤΟ  ΕΦΕΤΕΙΟ   ΑΘΗΝΑΣ  Η  ΠΛΑΤΕΙΑ   ΚΑΝΙΓΓΟΣ  ΚΑΤΟΠΙΝ  

ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗΣ   ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ.

ΠΑΡΑΛΑΒΗ   ΕΝΤΟΣ   48ΩΡΟΥ   ΑΠΟ  ΤΗΝ  ΕΚΔΗΛΩΣΗ   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ.

 

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και  αμεσα   στειλτε   πμ.

 

 

 

Vtech.jpg

 

 

ΔΟΘΗΚΕ!

 

 

ΕΦΥΓΑΝ   ΟΛΑ!

Επεξ/σία από tigergreg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ   ΑΚΟΜΑ....

 

 

ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ   ΑΚΟΜΑ....

 

καλησπερα. με ενδιαφερει, στελνω πμ για επικοινωνια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξεκινησε το ξεσκαρτάρισμα σττην αποθήκη, γιατί θα πέσουν να με πλακώσουν καποια στιγμή!!


Παραλαβή από τον χώρο μου στα Χανιά Κρήτης, ή αποστολή με ACS χρέωση 3,5 Ευρώ για τα 2 πρώτα κιλά, και 1,5 ευρώ κάθε κιλό επιπλέον. Για τα κουτιά, χρέωση 10 ευρώ. Κατάθεση σε λογαριασμό μου πριν την αποστολή

Επεξ/σία από Tsiou
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...