Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαριζονται   τα  εξης....

 

1.MICROSOFT  BASIC  KEYBOARD  1.0a    PS2  που  μαλλον   θελει   καθαρισμα   γιατι   κολανε   τα   πληκτρα.

 

s-l640.jpg

 

 

ΔΟΘΗΚΕ!

 

 

 

2.Τροφοδοτικο    REIMAX  ST-500W  αγνωστων   λοιπων   στοιχειων.  Μαλλον   επισκευαζεται   αλλα   δεν   ασχολουμαι  αλλο.

 

 

3.Καρτα   γραφικων    MSI  N590GTX  που   αγορασα   πριν   πολυ   καιρο   απο  ενα   τομαρι  εδω   μεσα   και  δεν  δουλεψε

 

ποτε. Την   πηγα   για   επισκευη   και  μου   ειπαν   οτι   ο  ενας   πυρηνας   απο   τους  δυο   θελει   αλλαγη.

 

Δεν   ασχοληθηκα   περισσοτερο   ουτε   προκειται.

 

600.png

 

4.Ραδιορολοι   ξυπνητηρι   επιτραπεζιο   GRUNDIG  SONOCLOCK  21   αχρησιμοποιητο   μεσα  στην   σκονη.

 

 

Grundig_Sonoclock_21_v.jpg

 

 

Αν   γινετε   ας   τα   παρει   ολα   ενας   και   ας   τα   μοιρασει.

 

Αν  δεν   ειναι   δυνατον   ας   φυγουν   σπαστα.

 

Παραλαβη   μονον   στην  εδρα   μου   κατοπιν   συνεννοησης   πισω   απο  το  εφετειο   αθηνας  εντος   48ωρου   αν  ειναι   εφικτο.

 

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και  στειλτε   αμεσα   πμ.

 

Παρακληση   να   ειστε   σιγουροι   οτι   το  θελετε   ωστε   να   μην  φρεναρετε   αλλους   που  το  θελουν  επισης.

 

 

 

 

 

ΔΟΘΗΚΑΝ   ΟΛΑ!

Επεξ/σία από tigergreg
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην ομάδα.

 

Χαρίζεται Samsung Galaxy S3, δε δουλεύει η οθόνη... χωρίς φορτιστή. Δείχνει ότι ανάβει αλλά η οθόνη δεν ανταποκρίνεται.

 

Post εδώ και μετά pm. 

Ενδιαφέρομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Θα σας παρακαλέσω θερμά, όταν εκδηλώνετε ενδιαφέρον για ένα ή περισσότερα αντικείμενα τα οποία περιγράφονται σε ένα μακροσκελές μήνυμα το οποίο, όντας αρτιότατο, συνοδεύεται και από φωτογραφίες, να μην παραθέτετε ολόκληρο το μήνυμα, αλλά να γράφετε πολύ συγκεκριμένα για ποιο ή ποια αντικείμενα ενδιαφέρεστε.

 

Ευχαριστώ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται   τα  εξης....

 

 

2.Τροφοδοτικο    REIMAX  ST-500W  αγνωστων   λοιπων   στοιχειων.  Μαλλον   επισκευαζεται   αλλα   δεν   ασχολουμαι  αλλο.

 

 

3.Καρτα   γραφικων    MSI  N590GTX  που   αγορασα   πριν   πολυ   καιρο   απο  ενα   τομαρι  εδω   μεσα   και  δεν  δουλεψε

 

ποτε. Την   πηγα   για   επισκευη   και  μου   ειπαν   οτι   ο  ενας   πυρηνας   απο   τους  δυο   θελει   αλλαγη.

 

Δεν   ασχοληθηκα   περισσοτερο   ουτε   προκειται.

 

 

4.Ραδιορολοι   ξυπνητηρι   επιτραπεζιο   GRUNDIG  SONOCLOCK  21   αχρησιμοποιητο   μεσα  στην   σκονη.

 

 

 

 

 

Αν   γινετε   ας   τα   παρει   ολα   ενας   και   ας   τα   μοιρασει.

 

Αν  δεν   ειναι   δυνατον   ας   φυγουν   σπαστα.

 

Παραλαβη   μονον   στην  εδρα   μου   κατοπιν   συνεννοησης   πισω   απο  το  εφετειο   αθηνας  εντος   48ωρου   αν  ειναι   εφικτο.

 

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και  στειλτε   αμεσα   πμ.

 

Παρακληση   να   ειστε   σιγουροι   οτι   το  θελετε   ωστε   να   μην  φρεναρετε   αλλους   που  το  θελουν  επισης.

Ενδιαφέρομαι..

Στέλνω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζω τηλεοραση sharp crt 14 ιντσων σε λειτουργικη κατασταση με τηλεχειριστηριο απλα χρειαζεται αποκωδικοποιητη για να παιξει καναλια, παραλαβη απο την εδρα μου στα πατησια οποιος ενδιαφερεται ας στειλει ενα pm. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα μαγκίτες, χαρίζω ένα λευκό controller για xbox360, γνήσιο. Είναι πλήρως λειτουργικό, και του έχω αλλάξει trigger recoil springs ..γιατί 500.000+ kills στο halo δεν βγαίνουν μόνα τους :P Έχω παρατήσει το console gaming, και το xbox έχει φύγει πριν από καιρό, αλλά μου έμεινε το χειριστήριο, γιατί είναι ταλαιπωρημένο εμφανισιακά, και δεν μου πάει να το πουλήσω, οπότε το χαρίζω. Χτυπήματα και σπασίματα δεν έχει.

 

Γενικά χαρίζω όπου να 'ναι, αλλά το συγκεκριμένο πάει μόνο σε παλαίμαχους του tread.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλησπέρα μαγκίτες, χαρίζω ένα λευκό controller για xbox360, γνήσιο. Είναι πλήρως λειτουργικό, και του έχω αλλάξει trigger recoil springs ..γιατί 500.000+ kills στο halo δεν βγαίνουν μόνα τους :P Έχω παρατήσει το console gaming, και το xbox έχει φύγει πριν από καιρό, αλλά μου έμεινε το χειριστήριο, γιατί είναι ταλαιπωρημένο εμφανισιακά, και δεν μου πάει να το πουλήσω, οπότε το χαρίζω. Χτυπήματα και σπασίματα δεν έχει.
 
Γενικά χαρίζω όπου να 'ναι, αλλά το συγκεκριμένο πάει μόνο σε παλαίμαχους του tread.

 

 

ενδιαφερομαι!

 

ότι πρέπει για την κονσολίτσα που έφτιαξα!

 http://www.insomnia.gr/topic/467542-δείξτε-το-κουτί-σας/?p=56092394

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται Media Player Netgear NeoTV NTV550 με πρόβλημα.

Δεν κατάφερα να βγάλω εικόνα στην TV. Σίγουρα λειρουργεί το τηλεκοντρόλ και ο δέκτης υπερύθρων του Netgear γιατί ξεκινάει με το τηλεκοντρολ αλλά μετά δεν ακούει τίποτα, ούτε καν κλείνει με το τηλεκοντρολ. Επίσης δεν βγαίνει ούτε σε recovery mode για να ξαναεγκαταστήσω το firmware σύμφωνα με τις οδηγίες στα FAQ.

Δείτε το εδώ και εδώ.

Αν καποιος μπορεί να το φτιάξει, δικό του αλλά να στείλει pm...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται Media Player Netgear NeoTV NTV550 με πρόβλημα.

 

Αν καποιος μπορεί να το φτιάξει, δικό του αλλά να στείλει pm...

φίλε μου ίσως να με ενδιαφέρει από που είσαι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενδιαφερομαι!

 

ότι πρέπει για την κονσολίτσα που έφτιαξα!

 http://www.insomnia.gr/topic/467542-δείξτε-το-κουτί-σας/?p=56092394

Off-topic

 

Τώρα είδα την κονσολίτσα σου. Respect απλά. Πολύ ωραίο project και πολύ ωραίο αποτέλεσμα!

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεκαθάρισμα αποθήκης...είναι παλιό, αν το θέλει κάποιος για συλλογή, χαρίζω Football Manager 2012 κανονικό με το κουτί του.

θα το κρατήσω για 3-4 μέρες και μετά το πετάω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...