Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαρίζεται κινέζικη ξυριστική μηχανή σε άριστη σχεδόν καινούρια κατάσταση με το κουτί της και τα παρελκόμενα.Δεν κάνω αποστολές ,παραλαβή εντός αττικής όπου με βολεύει ή από την πλατεία της Γλυφάδας δίπλα από το τραμ.Ο πρώτος που θα στείλει το πήρε ή ο πρώτος που θα απαντήσει εδώ.

 

Πριν την παραλάβετε θα κάνω μια δοκιμή ότι δουλεύει μην έρθετε τσάμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χριστουγεννιατικο    ξεσκαρταρισμα.....

 

1.Σφραγισμενο   μοντεμ   TP-LINK  TD-W896ON.

 

 

2.Aσυρματο   σετ  πληκτρολογιο/ποντικι   LOGITECH  LX 710   λιγο   μεταχειρισμενα   με   το   ασυρματο   στικακι  τους.

Τα   παρατησα   πριν   κανα   δυο   χρονια   γιατι   το  μαυρο  βελουτε   υλικο   τους   "κολαγε"   και   θελει   καθαρισμα   χωρις

να   ξερω  πως   και  τι. Λειτουργουσαν   κανονικα. Ειναι   αγγλοελληνικο.

 

 

 

3.Σφραγισμενο   κουτακι   που   ανοιγει   και  γινεται   σκακιερα   για   ταξιδια. Μεσα   "ακουγονται"  και  τα   πιονια   που  πρεπει

να   ειναι   μαγνητικα.

 

4.Σφραγισμενος   ηλιακος  φορτιστης  SOLIO  H1000    για   πολλες   εφαρμογες   που   δεν  γνωριζω.

 

 

Μεχρι   2   αντικειμενα   ο  καθενας   παρακαλω   πολυ.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και  καπακι   στειλτε   πμ  για   καθορισμο   προτεραιοτητας.

ΠΑΡΑΛΑΒΗ   ΕΝΤΟΣ   48ΩΡΟΥ   ΜΟΝΟΝ   ΣΤΗΝ  ΕΔΡΑ   ΜΟΥ   ΠΙΣΩ   ΑΠΟ  ΤΟ  ΕΦΕΤΕΙΟ   ΑΘΗΝΑΣ   ΚΑΤΟΠΙΝ   ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ.

 

 

 

ΚΑΛΕΣ   ΓΙΟΡΤΕΣ   ΣΕ   ΟΛΟΥΣ.

 

 

A-L.jpg

 

 

 

 

 

ΕΦΥΓΑΝ   ΟΥΛΑ..... :-) :-)  :-)  

 

 

Παρακαλω   μην  στελνετε   αλλα   μηνυματα.  Τα  πραγματα   δοθηκαν.

Ευχαριστω.

Επεξ/σία από tigergreg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω βαλει μια αγγελια για κατι μελανια και δωρο μαζι το Πολυμηχάνημα MG5550 που εχει βλαβη .

Το παλικαρι που θα τα παρει την δευτερα δεν θελει τον το Πολυμηχάνημα , οποτε μολις παρει τα μελανακια , ειναι διαθέσιμο για χαρισμα

 

Το πολυμηχάνημα ειναι το CANON MG5550 για ανταλλακτικα ή φτιαξιμο ( χωρις μελανια - καλωδια ) .

Μια λειτουργεί και μια οχι , βγαζει βλαβη Β200 αλλα ειναι ψευδης , γιατι  μια παίζει ( με αλχημειες απο το youtube - ανοιγμα καπακι - τράβηγμα μελάνια - κλείσιμο κλπ trick ) παίζει για λίγο καιρό ..... και μια οχι

 

Ξέρετε τα κλασσικά, όποιος τον θέλει πρώτα Post εδώ και μετά pm και έπειτα , κανονίζουμε και περνάει και τον παίρνει απο Πλατεία Αμερικής ή Αγιο Νικόλαο Αχαρνών ( ειμαι ανάμεσα ) απογευματινές ώρες

 

Προϋπόθεση: να έχει ξανά-χαρίσει κάτι στο παρελθόν ή να είναι παλιό/ενεργό μέλος στο φόρουμ.

Σας ευχαριστώ πολύ!

 

Ευχαριστω πολυ για το μηχανημα και τον κοπο που εκανες να το φερεις.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Με ενδιαφερει το α.

 

εχουν σταλει ηδη στον Usualsuspect

 

Σου έστειλα μήνυμα. 

οκ.εχουν ταχυδρομηθεί ηδη.

 

Καλησπέρα

 

αν δεν έχει προλάβει άλλος (ο UsualSuspect ?), με ενδιαφέρουν οι κάλτσες μηχανής.

Μένω και εγώ κοντά στο Μετρό Δουκ. Πλακεντιας

εχουν σταλει ηδη στον Usualsuspect

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Χαρίζεται επίσης και το "ατμοσφαιρικό ηχειάκι" της Powertech, στο κουτί του, άριστο και εντελώς αχρησιμοποίητο. Είναι επαναφορτιζόμενο, έχει φωτισμό με χρώματα, ραδιόφωνο και παίζει από USB και MicroSD. ΔΕΝ είναι Bluetooth. Μπορείτε να το δείτε εδώ:

 

https://www.gctech.gr/image/cache/data/images/new%20images/powertech-pt-127-3-watt-usb-micro-sd-black-600x315.jpg

 

Είμαι Θεσσαλονίκη, Ανατολικά.

το παρελαβα, ευχαριστω πολυ!!
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαρίζονται τα εξής βιβλία

 

Σοφοκλέους Αντιγόνη Βόηθημα β' Λυκείου εκδόσεις Πατάκη

elearning ο επίσημος οδηγός εκμάθησης Microsoft Office εκδόσεις Μανιατέα (3 τόμοι)

 

όποιος απαντήσει τα παίρνει ,μόνο Αττική και όπου με βολεύει και όποτε εκτός αν είσαστε πολύ κοντά !!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη πρεπει να αδειασω χωρο για το τριτο παιδι που εμαθα σημερα οτι περιμενουμε χαριζω μια τηλεοραση F&U μαζι με το κοντρολ αναβει δειχνει κατι χιονια και σβηνει, μοντελο F19832

 

Παραλαβη απο εδω Περιστερι.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη πρεπει να αδειασω χωρο για το τριτο παιδι που εμαθα σημερα οτι περιμενουμε χαριζω μια τηλεοραση F&U μαζι με το κοντρολ αναβει δειχνει κατι χιονια και σβηνει, μοντελο F19832

 

Παραλαβη απο εδω Περιστερι.

Θα με ενδιεφερε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη πρεπει να αδειασω χωρο για το τριτο παιδι που εμαθα σημερα οτι περιμενουμε χαριζω μια τηλεοραση F&U μαζι με το κοντρολ αναβει δειχνει κατι χιονια και σβηνει, μοντελο F19832

 

Παραλαβη απο εδω Περιστερι.

ενδιαφέρομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη πρεπει να αδειασω χωρο για το τριτο παιδι που εμαθα σημερα οτι περιμενουμε χαριζω μια τηλεοραση F&U μαζι με το κοντρολ αναβει δειχνει κατι χιονια και σβηνει, μοντελο F19832

 

Παραλαβη απο εδω Περιστερι.

 

Με το καλό να έρθει το μωράκι !

 

(Δεν ενδιαφέρομαι για την tv) :P

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το καλο Λευτέρη! Να τα εκατοστήσεις (πλακα κάνω).

 

Διαλογος με μια πρωην μου.

 

Ελισαβετ: Λευτερη ειμαστε 8 μηνες μαζι για να μην με εχεις αφησει εγκυο πρεπει να εχεις προβλημα.

Λευτερης: Οκ ρε κοριτσι αν μπορω μπορω αν δεν μπορω δεν μπορω ουτε κρυο μου κανει ουτε ζεστη για να τρεχω σε γιατρους.

Ελισαβετ: Οχι σιγουρα δεν μπορεις γιατι εμενα μου ειπε ο γιατρος οτι πιανω παιδι με την πρωτη (σσ δεν ειχε μεινει οπως μου ειχε πει ποτε απο πρωην εγκυος)

 

Που να μπορουσα δηλαδη θα ειχα ΠΑΕ Λευτερης :lol: :cry: :D :P

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...