Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαρίζεται σκληρός toshiba 2.5'' MK1637GSX με λειτουργική πλακέτα αλλά χωρίς καθόλου υγεία.Παραλαβή μόνο από Αττική

 

επίσης θήκη παλιού κινητου με μεταλάκι για να κρεμάς τα κλειδιά και να το βάζεις στο λαιμό σου,ελληνικής κατασκευής τουριστική μόνο για ρετρόλαγνους ή για κανα mp3 player.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρεται, άδειασμα αποθηκης λοιπόν,

2 θήκες για LG g3, πολλά bumpers για iphone 6/6plus, Samsung Galaxy s6/s6 edge, καληματα για 3.5 jack , βάση αυτοκινήτου για κινητό, fidget spinner, micro usd card reader, καλώδια micro usd, φορτιστής, ένα καλώδιο lightning,4 ακουστικά ενσύρματα,1 ασύρματο,2 ακουστικά αεροπλάνου, αντάπτορας από ευρωπαϊκό σε αγγλικό βύσμα πρίζας,3.5 σε 3.5 καλώδιο, καλώδιο τροφοδοσίας υπολογιστή κινεζικού βυσματος, modem οτε, ενσύρματο ποντίκι λαπτοπ, ασύρματο ποντίκι (δεν κλείνει), προστατευτικά πληκτρολογίου για macbook.

Τα ακουστικά και τα καλώδια δεν τα έχω δοκιμάσει αν δουλεύουν, αλλά νομίζω είναι εντάξει.

Βρίσκομαι Αλεξανδρούπολη, αν δεν βρεθεί κάποιο άτομο από Αλεξανδρούπολη, θα προτιμούσα να σταλούν σε κάποιο άτομο από Αθήνα/Θεσσαλονίκη(με ΕΛΤΑ κόστος 2,6ευρώ) να κρατήσει ότι θέλει και μετά να δωθουν εκ νέου σε άλλο μέλος τα υπόλοιπα.

Για εκδήλωση ενδιαφέροντος πρώτα ποστ εδώ και μετά προσωπικό μήνυμα

Φιλικά

Μιχάλης

post-248464-0-62425900-1513870944_thumb.jpg

post-248464-0-89865600-1513870989_thumb.jpg

post-248464-0-30195300-1513871057_thumb.jpg

post-248464-0-15869400-1513871111_thumb.jpg

post-248464-0-39230400-1513871143_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρεται, άδειασμα αποθηκης λοιπόν,

2 θήκες για LG g3, πολλά bumpers για iphone 6/6plus, Samsung Galaxy s6/s6 edge, καληματα για 3.5 jack , βάση αυτοκινήτου για κινητό, fidget spinner, micro usd card reader, καλώδια micro usd, φορτιστής, ένα καλώδιο lightning,4 ακουστικά ενσύρματα,1 ασύρματο,2 ακουστικά αεροπλάνου, αντάπτορας από ευρωπαϊκό σε αγγλικό βύσμα πρίζας,3.5 σε 3.5 καλώδιο, καλώδιο τροφοδοσίας υπολογιστή κινεζικού βυσματος, modem οτε, ενσύρματο ποντίκι λαπτοπ, ασύρματο ποντίκι (δεν κλείνει), προστατευτικά πληκτρολογίου για macbook.

Τα ακουστικά και τα καλώδια δεν τα έχω δοκιμάσει αν δουλεύουν, αλλά νομίζω είναι εντάξει.

Βρίσκομαι Αλεξανδρούπολη, αν δεν βρεθεί κάποιο άτομο από Αλεξανδρούπολη, θα προτιμούσα να σταλούν σε κάποιο άτομο από Αθήνα/Θεσσαλονίκη(με ΕΛΤΑ κόστος 2,6ευρώ) να κρατήσει ότι θέλει και μετά να δωθουν εκ νέου σε άλλο μέλος τα υπόλοιπα.

Για εκδήλωση ενδιαφέροντος πρώτα ποστ εδώ και μετά προσωπικό μήνυμα

Φιλικά

Μιχάλης

Ενδιαφέρομαι, στέλνω μήνυμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα αλλα που θα βαλεις εννοουσα, να κατοχυρώσω θέση σε περίπτωση που δεν προλάβαινα :P

 

Sata ειναι, χρωμα δεν έχει μιας και δνε έχει πρόσοψη, ειναι για λαπτοπ όπως γράφω

Γείτονα το θέλω εγώ. Έρχομαι πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βάση αυτοκινήτου για κινητό,

Ενδιαφέρομαι για την βάση αυτοκινήτου , στέλνω πμ

Ενδιαφέρομαι για την βάση αυτοκινήτου , στέλνω πμ

 

Αποσύρω το ενδιαφέρον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαρίζεται φιγούρα από το παιχνίδι LEGACY OF KEIN σε καλή κατάσταση αλλά με χαλασμένα τα χέρια ,όποιος επιθυμεί να την φτιάξει και να την κρατήσει ,ευπρόσδεκτος.

 

Παραλαβή μόνο από όπου με βολεύει και όποτε με βολεύει ,μόνο άτομα με ενεργή συμμετοχή στο φόρουμ ,δεν κάνω αποστολές.Όποιος στείλει πμ πρώτος το παρέλαβε.


επίσης χαρίζονται διάφορα παιχνίδια όπως ένας μισοτελειωμένος δεινόσαυρος της deagostini ,αν σας λείπει κάποιο κομμάτι έρχεστε και τον παίρνετε μαζί με τα άλλα παιχνίδια ,προσοχή μόνο γιατί έχει σπασμένη ουρά .Για όποιον δεν το ξέρει είναι από το περιοδικό Δεινόσαυροι της Deagostini και φωσφόριζε στο σκοτάδι ,θα κρατηθούν για μια εβδομάδα και μετά θα πάνε στα σκουπίδια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαρίζεται φιγούρα από το παιχνίδι LEGACY OF KEIN σε καλή κατάσταση αλλά με χαλασμένα τα χέρια ,όποιος επιθυμεί να την φτιάξει και να την κρατήσει ,ευπρόσδεκτος.

 

Παραλαβή μόνο από όπου με βολεύει και όποτε με βολεύει ,μόνο άτομα με ενεργή συμμετοχή στο φόρουμ ,δεν κάνω αποστολές.Όποιος στείλει πμ πρώτος το παρέλαβε.

επίσης χαρίζονται διάφορα παιχνίδια όπως ένας μισοτελειωμένος δεινόσαυρος της deagostini ,αν σας λείπει κάποιο κομμάτι έρχεστε και τον παίρνετε μαζί με τα άλλα παιχνίδια ,προσοχή μόνο γιατί έχει σπασμένη ουρά .Για όποιον δεν το ξέρει είναι από το περιοδικό Δεινόσαυροι της Deagostini και φωσφόριζε στο σκοτάδι ,θα κρατηθούν για μια εβδομάδα και μετά θα πάνε στα σκουπίδια.

Καλησπέρα, μ ενδιαφέρει ν μάθω τι αλλα παιχνιδια έχετε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης χαρίζονται διάφορα παιχνίδια όπως ένας μισοτελειωμένος δεινόσαυρος της deagostini ,αν σας λείπει κάποιο κομμάτι έρχεστε και τον παίρνετε μαζί με τα άλλα παιχνίδια ,προσοχή μόνο γιατί έχει σπασμένη ουρά .Για όποιον δεν το ξέρει είναι από το περιοδικό Δεινόσαυροι της Deagostini και φωσφόριζε στο σκοτάδι ,θα κρατηθούν για μια εβδομάδα και μετά θα πάνε στα σκουπίδια.

Tα εχω ολα τα περιοδικα ακομα. Στη μεση των τευχων ειχε και 3D εικονες που εβλεπες με τα ειδικα γυαλια.

Τον σκελετο τον ειχα ολοκληρωσει, συν το δερμα του. Το επομενο σταδιο θα ηταν να βαφτει, αλλα μετα χαθηκε σε μετακομιση νομιζω. Δεν το θελω , αλλα μου θυμισες οτι θελω να παρω φωσφορουχα μαραφετια να διακοσμισω το δωματιο μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανονικά είχα ολοκληρώσει τον δεινόσαυρο και το μισο και δέρμα ,πολύ λίγα τεύχη μου έλειπαν αν και τώρα δεν ξέρω τι έχουν γίνει ,ήμουν πολύ ενθουσιασμένος που είχα ολοκληρώσει τον φαντάχτερο σκελετό και ήταν το στολίδι του δωματίου μου ,μέχρι που μια αποφράδα μερα τσακώθηκα με την αδερφή μου και μέσα στον καβγά ,πέφτει ο σκελετός και σπάει στα 2 (στο μέρος της ουράς) .Από τότε δεν τον ξανακόλλησα και μου έμεινε άχτι.

 

Τώρα για να θυμηθώ τα παλιά έχω έναν αντίστοιχο ξύλινο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ    ΞΕΦΟΡΤΩΜΑ   Νο2.....

 

Χαριζονται   7  τηλεφωνικες  συσκευες. Οι   4   ειναι   ασυρματες   και   οι   3   ενσυρματες.

 

1.PANASONIC  KX-TCD300GR. Eιναι   φιλης   και   κατι   εχει   χαλασει. Με   καινουργιες   μπαταριες.

Αυτο   θα   το  παραλαβω   σε   2   ημερες.  Τα   αλλα   ειναι   ετοιμοπαραδοτα.

 

index.php?app=core&module=attach&section

 

 

2.PANASONIC  KX-TCD700GR  με   καινουργιες   μπαταριες   αλλα   απο  την   αχρησια   δεν  πατανε   καλα   τα   πληκτρα

οποτε   θελει  καθαρισμα.

 

kxtcd700.gif

 

3. PANASONIC  KX-TG7200R  με   καινουργιες   μπαταριες   αλλα   θελει   κι  αυτο   καθαρισμα   ωστε   να   εφαπτονται   τα  πληκτρα.

 

TEL.004029.jpg

 

 

 

ΔΟΘΗΚΕ!

 

4. PANASONIC  KX-TCD950   με   καινουργια   μπαταρια   παλιο   μεν   αλλα   δεν  θελει   τιποτα   και  κραταει   μια  εβδομαδα.

 

kxtcd950.jpg

 

 

 

5.PANASONIC   επαγγελματικο   που   μαλλον   θελει   ακουστικο   ΚΧ-Τ2251χ

 

323771874_1_644x461_panasonic-kx-t2251x-

 

6.Ενσυρματο   GENERAL   ELECTRIC   29393GE2-A   δουλεψε   για   λιγο   και   παροτι   δουλευει   βγαζει   περιεργες   ενδειξεις   στην  οθονη. Παιρνει   4  μπαταριες  ΑΑ.

 

 

102829784_2_585x461_domashen-telefon-gen

 

7.Παλιο   ενσυρματο   τυπου   γονδολα   μπεζ   GEEMARC  MODEL1 περιπου   σαν  κι  αυτο  της   φωτογραφιας.

 

ygfiuoyx3fkd3zmlv2hl

 

 

ΔΟΘΗΚΕ!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΑΡΑΛΑΒΗ   ΜΟΝΟΝ   ΣΤΗΝ  ΕΔΡΑ   ΜΟΥ   ΠΙΣΩ   ΑΠΟ  ΤΟ   ΕΦΕΤΕΙΟ   ΑΘΗΝΑΣ   ΑΝ  ΔΕΝ  ΕΧΟΥΝ   ΒΑΛΕΙ   ΒΟΜΒΑ. :-)

 

 

Ποσταρετε   πρωτα   εδω    και   καπακι   στειλτε    πμ   ωστε   να   υπαρχει   σωστη   προτεραιοτητα.

 

ΠΑΡΑΚΑΛΩ   ΠΟΛΥ   ΝΑ   ΕΙΣΤΕ   ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΟΙ   ΓΙΑ   ΤΗΝ  ΠΑΡΑΛΑΒΗ   ΩΣΤΕ   ΝΑ   ΜΗΝ    ΑΠΟΚΛΕΙΟΝΤΑΙ

 

ΑΥΤΟΙ   ΠΟΥ   ΤΑ   ΘΕΛΟΥΝ   ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.

 

ΚΑΛΕΣ   ΓΙΟΡΤΕΣ   ΣΕ   ΟΛΕΣ  ΚΙ  ΟΛΟΥΣ.

Επεξ/σία από tigergreg
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρεται, άδειασμα αποθηκης λοιπόν,

2 θήκες για LG g3, πολλά bumpers για iphone 6/6plus, Samsung Galaxy s6/s6 edge, καληματα για 3.5 jack , βάση αυτοκινήτου για κινητό, fidget spinner, micro usd card reader, καλώδια micro usd, φορτιστής, ένα καλώδιο lightning,4 ακουστικά ενσύρματα,1 ασύρματο,2 ακουστικά αεροπλάνου, αντάπτορας από ευρωπαϊκό σε αγγλικό βύσμα πρίζας,3.5 σε 3.5 καλώδιο, καλώδιο τροφοδοσίας υπολογιστή κινεζικού βυσματος, modem οτε, ενσύρματο ποντίκι λαπτοπ, ασύρματο ποντίκι (δεν κλείνει), προστατευτικά πληκτρολογίου για macbook.

Τα ακουστικά και τα καλώδια δεν τα έχω δοκιμάσει αν δουλεύουν, αλλά νομίζω είναι εντάξει.

Βρίσκομαι Αλεξανδρούπολη, αν δεν βρεθεί κάποιο άτομο από Αλεξανδρούπολη, θα προτιμούσα να σταλούν σε κάποιο άτομο από Αθήνα/Θεσσαλονίκη(με ΕΛΤΑ κόστος 2,6ευρώ) να κρατήσει ότι θέλει και μετά να δωθουν εκ νέου σε άλλο μέλος τα υπόλοιπα.

Για εκδήλωση ενδιαφέροντος πρώτα ποστ εδώ και μετά προσωπικό μήνυμα

Φιλικά

Μιχάλης

 

Με ενδιαφέρουν:

- βάση αυτοκινήτου για κινητό (αν δεν έχει προλάβει άλλος)

- 1 καλώδιο micro usb

 

Επίσης:

- "ενσύρματα ακουστικά": εννοείς handsfree για κινητά ή μόνο ακουστικά για Mp3 player κλπ. Αν τυχόν κάποιο είναι handsfree της "παλιάς σχολής" με ένα ακουστικό, με ενδιαφέρει οπωσδήποτε

- κάτι πλαστικά λουράκια που φαίνονται στην πρώτη φωτογραφία, τί είναι;

 

ΥΓ: Είμαι Αθήνα, και αν υπάρχουν άλλοι ενδιαφερόμενοι μπορώ να αναλάβω την παραλαβή και τις συνεννοήσεις για διανομή

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ευχαριστήσω τον http://www.insomnia.gr/user/248464-mikemart/ για τα πράγματα που μου έστειλε και να πω πως ότι δεν χρησιμοποιηθει θα ξαναχαριστει εδώ

Καθώς και τον http://www.insomnia.gr/user/203237-coolerman/ για κάτι ψυκτρακια που μου έστειλε με δικά του έξοδα σε μια αναζήτηση μου πως να κολλήσω ψυκτρακια που είχα πάνω σε ένα orangepi.

Τέλος θα ήθελα να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά εδώ μέσα,στο παρόν νήμα και όχι μόνο για όλες τις καλές συναλλαγές που είχαμε αλλά και για τις κακές και όσους χαλαστηκαμε για βλακειες καλή καρδιά και περασμένα ξεχασμένα. Καλές γιορτές να έχουμε παίδες με υγεία χαρά και την οικογένειά μας ή τους ανθρώπους που αγαπάμε και θέλουμε κοντά μας. Επίσης σε λίγο καιρό θα ανεβάσω και στο δείξτε το κουτί σας το νέο μου project για να δείτε κιόλας ότι ότι καλώδια και βλακειουλες που παίρνω πιάνουν τόπο :P

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...