Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαρίζεται κωδικός απο την Reebok για δωρεάν μεταφορικά, λήγει σε 6 μέρες

 

Χαρίζεται κωδικός απο Γερμανό, -20€ για αγορά του J3 2016, λήγει 31/12/2017.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται 6 τζιν με νουμερα απο

 

1τεμ 30

1τεμ 31

3τεμ 32

1τεμ 33 νουμερο 

 

σε καλη κατασταση και ενα σακακι με προβλημα στη φοδρα.

 

 

Παραλαβη απο Αθηνα - Πετρουπολη.

post-228654-0-94502600-1514056275_thumb.jpg

post-228654-0-69414300-1514056339_thumb.jpg

post-228654-0-93589300-1514056376_thumb.jpg

post-228654-0-42257500-1514056409_thumb.jpg

post-228654-0-06097300-1514056471_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται κωδικός απο την Reebok για δωρεάν μεταφορικά, λήγει σε 6 μέρες

 

 

θα με ενδιέφερε άμεσα αν δεν έχει δοθεί. 

 

εάν είναι ακόμη διαθέσιμος μιλάμε σε πμ. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα μαγκίτες, καλές γιορτές και τα ρέστα. Επέστρεψα από μια εξόρμιση στην άβυσσο που έχω για αποθήκη, και έχω 2x1GB so-dimm TwinMos PC2-4200 (DDR2, 533MHz, Cl4), καθώς και ένα τροφοδοτικό για laptop, ASUS ADP-90CD DB (19V - 4.74A).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα μαγκίτες, καλές γιορτές και τα ρέστα. Επέστρεψα από μια εξόρμιση στην άβυσσο που έχω για αποθήκη, και έχω 2x1GB so-dimm TwinMos PC2-4200 (DDR2, 533MHz, Cl4), καθώς και ένα τροφοδοτικό για laptop, ASUS ADP-90CD DB (19V - 4.74A).

με ενδιαφερει το τροφοδοτικο φιλε μου αν στελνεις. τα εξοδα δικα μου :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ενδιαφερει το τροφοδοτικο φιλε μου αν στελνεις. τα εξοδα δικα μου :-)

Δεν υπάρχει χρόνος για αποστολές αυτή την περίοδο, δυστυχώς, γιατί έχουμε απογραφές, κλείνουμε βιβλία και τέτοια πράγματα. Μόνο μέσα στις αργίες και για παραλαβή από εδώ κοντά. Στην καλύτερη πάω μέχρι τον σταθμό Αγίας Παρασκευής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει χρόνος για αποστολές αυτή την περίοδο, δυστυχώς, γιατί έχουμε απογραφές, κλείνουμε βιβλία και τέτοια πράγματα. Μόνο μέσα στις αργίες και για παραλαβή από εδώ κοντά. Στην καλύτερη πάω μέχρι τον σταθμό Αγίας Παρασκευής.

οκ αποσυρω καθως δεν έχω κάποιον από Αθήνα να παραλάβει. καλή συνέχεια
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ    ΞΕΦΟΡΤΩΜΑ   Νο2.....

 

Χαριζονται   7  τηλεφωνικες  συσκευες. Οι   4   ειναι   ασυρματες   και   οι   3   ενσυρματες.

 

1.PANASONIC  KX-TCD300GR. Eιναι   φιλης   και   κατι   εχει   χαλασει. Με   καινουργιες   μπαταριες.

Αυτο   θα   το  παραλαβω   σε   2   ημερες.  Τα   αλλα   ειναι   ετοιμοπαραδοτα.

 

index.php?app=core&module=attach&section

 

 

2.PANASONIC  KX-TCD700GR  με   καινουργιες   μπαταριες   αλλα   απο  την   αχρησια   δεν  πατανε   καλα   τα   πληκτρα

οποτε   θελει  καθαρισμα.

 

kxtcd700.gif

 

3. PANASONIC  KX-TG7200R  με   καινουργιες   μπαταριες   αλλα   θελει   κι  αυτο   καθαρισμα   ωστε   να   εφαπτονται   τα  πληκτρα.

ΔΟΘΗΚΕ!

 

 

 

 

 

4. PANASONIC  KX-TCD950   με   καινουργια   μπαταρια   παλιο   μεν   αλλα   δεν  θελει   τιποτα   και  κραταει   μια  εβδομαδα.

 

 

 

kxtcd950.jpg

 

5.PANASONIC   επαγγελματικο   που   μαλλον   θελει   ακουστικο   ΚΧ-Τ2251χ

 

323771874_1_644x461_panasonic-kx-t2251x-

 

6.Ενσυρματο   GENERAL   ELECTRIC   29393GE2-A   δουλεψε   για   λιγο   και   παροτι   δουλευει   βγαζει   περιεργες   ενδειξεις   στην  οθονη. Παιρνει   4  μπαταριες  ΑΑ.

 

 

102829784_2_585x461_domashen-telefon-gen

 

 

 

7.Παλιο   ενσυρματο   τυπου   γονδολα   μπεζ   GEEMARC  MODEL1.

ΔΟΘΗΚΕ!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΑΡΑΛΑΒΗ   ΜΟΝΟΝ   ΣΤΗΝ  ΕΔΡΑ   ΜΟΥ   ΠΙΣΩ   ΑΠΟ  ΤΟ   ΕΦΕΤΕΙΟ   ΑΘΗΝΑΣ   ΑΝ  ΔΕΝ  ΕΧΟΥΝ   ΒΑΛΕΙ   ΒΟΜΒΑ. :-)

 

 

Ποσταρετε   πρωτα   εδω    και   καπακι   στειλτε    πμ   ωστε   να   υπαρχει   σωστη   προτεραιοτητα.

 

ΠΑΡΑΚΑΛΩ   ΠΟΛΥ   ΝΑ   ΕΙΣΤΕ   ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΟΙ   ΓΙΑ   ΤΗΝ  ΠΑΡΑΛΑΒΗ   ΩΣΤΕ   ΝΑ   ΜΗΝ    ΑΠΟΚΛΕΙΟΝΤΑΙ

 

ΑΥΤΟΙ   ΠΟΥ   ΤΑ   ΘΕΛΟΥΝ   ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.

 

ΚΑΛΕΣ   ΓΙΟΡΤΕΣ   ΣΕ   ΟΛΕΣ  ΚΙ  ΟΛΟΥΣ.

 

 

Εμειναν    τα   5.......

Επεξ/σία από tigergreg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xαριζεται, λευκο κουτι turbox με μητικη 478 socket και νομιζω pentium επεξεργστη μαζι με την ψυχτρα του.

Οποιος ενδιαφερεται και θελει,θα ψαξω και για λευκο dvd ide, ισως και καποιος σκληρος ide  αν υπαρχει.

 

https://imgur.com/a/t1ykI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xαριζεται, λευκο κουτι turbox με μητικη 478 socket και νομιζω pentium επεξεργστη μαζι με την ψυχτρα του.

Οποιος ενδιαφερεται και θελει,θα ψαξω και για λευκο dvd ide, ισως και καποιος σκληρος ide αν υπαρχει.

 

https://imgur.com/a/t1ykI

Με ενδιαφέρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται Nvidia GTX 470 1GB, άγνωστης λειτουργικής καταστάσεως

 

Μου την είχε χαρίσει ο Sierra Levin παλαιότερα στο ίδιο thread αλλά δε με βόλεψε / δε κατάφερα να τη χρησιμοποιήσω εκεί που ήθελα.

 

post-αρισμα εδώ και pm

 

Αν υπάρξουν πολλοί ενιδαφερόμενοι μπορεί να την κάνω λοταρία

 

Παραλαβή κατά προτίμηση από τη δουλειά μου (Μαρούσι, κοντά στο δαχτυλίδι του ΟΤΕ) ώρες γραφείου ή αργίες/ΣΚ από το σπίτι μου (επί Λ. Αθηνών κοντά στα ΤΕΙ Αθηνών).

 

Αν δε βολεύει κάτι από τα παραπάνω γράψτε το μου μπας και βολέυει στις μετακινήσεις μου.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...