Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαρίζεται Nvidia GTX 470 1GB, άγνωστης λειτουργικής καταστάσεως

 

Μου την είχε χαρίσει ο Sierra Levin παλαιότερα στο ίδιο thread αλλά δε με βόλεψε / δε κατάφερα να τη χρησιμοποιήσω εκεί που ήθελα.

 

post-αρισμα εδώ και pm

 

Αν υπάρξουν πολλοί ενιδαφερόμενοι μπορεί να την κάνω λοταρία

 

Παραλαβή κατά προτίμηση από τη δουλειά μου (Μαρούσι, κοντά στο δαχτυλίδι του ΟΤΕ) ώρες γραφείου ή αργίες/ΣΚ από το σπίτι μου (επί Λ. Αθηνών κοντά στα ΤΕΙ Αθηνών).

 

Αν δε βολεύει κάτι από τα παραπάνω γράψτε το μου μπας και βολέυει στις μετακινήσεις μου.

Με ενδιαφέρει και μένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται Nvidia GTX 470 1GB, άγνωστης λειτουργικής καταστάσεως

 

Μου την είχε χαρίσει ο Sierra Levin παλαιότερα στο ίδιο thread αλλά δε με βόλεψε / δε κατάφερα να τη χρησιμοποιήσω εκεί που ήθελα.

 

post-αρισμα εδώ και pm

 

Αν υπάρξουν πολλοί ενιδαφερόμενοι μπορεί να την κάνω λοταρία

 

Παραλαβή κατά προτίμηση από τη δουλειά μου (Μαρούσι, κοντά στο δαχτυλίδι του ΟΤΕ) ώρες γραφείου ή αργίες/ΣΚ από το σπίτι μου (επί Λ. Αθηνών κοντά στα ΤΕΙ Αθηνών).

 

Αν δε βολεύει κάτι από τα παραπάνω γράψτε το μου μπας και βολέυει στις μετακινήσεις μου.

Χρόνια Πολλά, με ενδιαφέρει!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται Nvidia GTX 470 1GB, άγνωστης λειτουργικής καταστάσεως

 

Μου την είχε χαρίσει ο Sierra Levin παλαιότερα στο ίδιο thread αλλά δε με βόλεψε / δε κατάφερα να τη χρησιμοποιήσω εκεί που ήθελα.

 

post-αρισμα εδώ και pm

 

Αν υπάρξουν πολλοί ενιδαφερόμενοι μπορεί να την κάνω λοταρία

 

Παραλαβή κατά προτίμηση από τη δουλειά μου (Μαρούσι, κοντά στο δαχτυλίδι του ΟΤΕ) ώρες γραφείου ή αργίες/ΣΚ από το σπίτι μου (επί Λ. Αθηνών κοντά στα ΤΕΙ Αθηνών).

 

Αν δε βολεύει κάτι από τα παραπάνω γράψτε το μου μπας και βολέυει στις μετακινήσεις μου.

Χρονιά πολλά

Αν πάει λοταρία υπολόγισε με

Θέλω πρωτοχρονιατικο jackpot :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται Nvidia GTX 470 1GB, άγνωστης λειτουργικής καταστάσεως

 

Μου την είχε χαρίσει ο Sierra Levin παλαιότερα στο ίδιο thread αλλά δε με βόλεψε / δε κατάφερα να τη χρησιμοποιήσω εκεί που ήθελα.

 

post-αρισμα εδώ και pm

 

Αν υπάρξουν πολλοί ενιδαφερόμενοι μπορεί να την κάνω λοταρία

 

Παραλαβή κατά προτίμηση από τη δουλειά μου (Μαρούσι, κοντά στο δαχτυλίδι του ΟΤΕ) ώρες γραφείου ή αργίες/ΣΚ από το σπίτι μου (επί Λ. Αθηνών κοντά στα ΤΕΙ Αθηνών).

 

Αν δε βολεύει κάτι από τα παραπάνω γράψτε το μου μπας και βολέυει στις μετακινήσεις μου.

 

Χρόνια πολλά!

Με ενδιαφέρει και μένα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται Nvidia GTX 470 1GB, άγνωστης λειτουργικής καταστάσεως

 

Μου την είχε χαρίσει ο Sierra Levin παλαιότερα στο ίδιο thread αλλά δε με βόλεψε / δε κατάφερα να τη χρησιμοποιήσω εκεί που ήθελα.

 

post-αρισμα εδώ και pm

 

Αν υπάρξουν πολλοί ενιδαφερόμενοι μπορεί να την κάνω λοταρία

 

Παραλαβή κατά προτίμηση από τη δουλειά μου (Μαρούσι, κοντά στο δαχτυλίδι του ΟΤΕ) ώρες γραφείου ή αργίες/ΣΚ από το σπίτι μου (επί Λ. Αθηνών κοντά στα ΤΕΙ Αθηνών).

 

Αν δε βολεύει κάτι από τα παραπάνω γράψτε το μου μπας και βολέυει στις μετακινήσεις μου.

χρόνια πολλά ,καλές γιορτές. Με ενδιαφέρει και μένα ,δεν στέλνω π.μ. αλλά υπολόγισε με και μένα αν κάνεις τελικά κλήρωση,αν δεν μου δουλέψει ,θα την ξαναβάλω εδώ μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη πρεπει να αδειασω χωρο για το τριτο παιδι που εμαθα σημερα οτι περιμενουμε χαριζω μια τηλεοραση F&U μαζι με το κοντρολ αναβει δειχνει κατι χιονια και σβηνει, μοντελο F19832

 

Παραλαβη απο εδω Περιστερι.

 

Επειδη ημουν σιγουρος οτι θα την παρει ο πρωτος και τελικα δεν την πηρε ξαναχαριζω την παραπανω τηλεοραση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χρόνια πολλά σε όλους. Πέρα απο τα παρακάτω, που είναι ακόμη διαθέσιμα

 

Καλησπέρα, χαρίζονται τα παρακάτω,

  • 2x floppy drives 1.44
  • Intel Pentium 4 SL5N8 1.5Ghz/256K/400 Mhz για socket 423 & 478
m8mm2e.jpg

 



χαρίζονται 2 IDE DVD drives. To λευκό είναι recorder και το μάυρο απλό reader

ΔΟΘΗΚΑΝ στο μέλος Alxnks


v3lmpf.jpg

 

Επεξ/σία από nvnight
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά σε όλους. Πέρα απο τα παρακάτω, που είναι ακόμη διαθέσιμα

 

 

 

 

 

χαρίζονται 2 IDE DVD drives. To λευκό είναι recorder και το μάυρο απλό reader

 

 

v3lmpf.jpg

 

 

Με ενδιαφέρουν τα dvd :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα μαγκίτες, καλές γιορτές και τα ρέστα. Επέστρεψα από μια εξόρμιση στην άβυσσο που έχω για αποθήκη, και έχω 2x1GB so-dimm TwinMos PC2-4200 (DDR2, 533MHz, Cl4), καθώς και ένα τροφοδοτικό για laptop, ASUS ADP-90CD DB (19V - 4.74A).

 

Ευχαριστω   για   το   τροφοδοτικο   και  χρονια   πολλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, μετά από λίγο RAND() στο excel προέκυψε ο παρακάτω πίνακας

 

 

Χαρίζεται Nvidia GTX 470 1GB, άγνωστης λειτουργικής καταστάσεως

 

Μου την είχε χαρίσει ο Sierra Levin παλαιότερα στο ίδιο thread αλλά δε με βόλεψε / δε κατάφερα να τη χρησιμοποιήσω εκεί που ήθελα.

 

post-αρισμα εδώ και pm

 

Αν υπάρξουν πολλοί ενιδαφερόμενοι μπορεί να την κάνω λοταρία

 

Παραλαβή κατά προτίμηση από τη δουλειά μου (Μαρούσι, κοντά στο δαχτυλίδι του ΟΤΕ) ώρες γραφείου ή αργίες/ΣΚ από το σπίτι μου (επί Λ. Αθηνών κοντά στα ΤΕΙ Αθηνών).

 

Αν δε βολεύει κάτι από τα παραπάνω γράψτε το μου μπας και βολέυει στις μετακινήσεις μου.

 

Λοιπόν, μετά από λίγο Rand() στο excel προέκυψε ο παρακάτω πίνακας

 

mourgolukos 0,921955

LASERPEWPEW 0,832244

doc 0,657909

Kostas.karras 0,538994

teledomenet 0,467975

sintalkas 0,442929

tsiv 0,405237

 

επομένως ο 1ος που μπαίνει στη σειρά να παραλάβει είναι ο mourgolukos (σου έκατσε το jackpot).

 

Αυριο είναι η τελευταία μέρα στη δουλειά μου πριν την άδεια οπότε αυριο μπορεί να γίνει παραλαβή Μαρούσι αλλιώς από τις 7/1 και μετά. από Παρασκευή μέχρι 6/1 από Χαιδάρι.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, μετά από λίγο RAND() στο excel προέκυψε ο παρακάτω πίνακας

 

 

 

Λοιπόν, μετά από λίγο Rand() στο excel προέκυψε ο παρακάτω πίνακας

 

mourgolukos 0,921955

LASERPEWPEW 0,832244

doc 0,657909

Kostas.karras 0,538994

teledomenet 0,467975

sintalkas 0,442929

tsiv 0,405237

 

επομένως ο 1ος που μπαίνει στη σειρά να παραλάβει είναι ο mourgolukos (σου έκατσε το jackpot).

 

Αυριο είναι η τελευταία μέρα στη δουλειά μου πριν την άδεια οπότε αυριο μπορεί να γίνει παραλαβή Μαρούσι αλλιώς από τις 7/1 και μετά. από Παρασκευή μέχρι 6/1 από Χαιδάρι.

 

 

Yupeeeeee!!!

 

Επιτέλους κέρδισα σε διαγωνισμό! (ότι πιο κοντινο τουλάχιστον!!

 

Απαντώ σε μήνυμα για λεπτομέριες παραλαβής. Ευχαριστώ πολύ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ    ΞΕΦΟΡΤΩΜΑ   Νο2.....

 

Χαριζονται   7  τηλεφωνικες  συσκευες. Οι   4   ειναι   ασυρματες   και   οι   3   ενσυρματες.

 

1.PANASONIC  KX-TCD300GR. Eιναι   φιλης   και   κατι   εχει   χαλασει. Με   καινουργιες   μπαταριες.

Αυτο   θα   το  παραλαβω   σε   2   ημερες.  Τα   αλλα   ειναι   ετοιμοπαραδοτα.

 

index.php?app=core&module=attach&section

 

 

2.PANASONIC  KX-TCD700GR  με   καινουργιες   μπαταριες   αλλα   απο  την   αχρησια   δεν  πατανε   καλα   τα   πληκτρα

οποτε   θελει  καθαρισμα.

 

kxtcd700.gif

 

3. PANASONIC  KX-TG7200R  με   καινουργιες   μπαταριες   αλλα   θελει   κι  αυτο   καθαρισμα   ωστε   να   εφαπτονται   τα  πληκτρα.

 

TEL.004029.jpg

 

 

 

ΔΟΘΗΚΕ!

 

4. PANASONIC  KX-TCD950   με   καινουργια   μπαταρια   παλιο   μεν   αλλα   δεν  θελει   τιποτα   και  κραταει   μια  εβδομαδα.

 

kxtcd950.jpg

 

 

 

5.PANASONIC   επαγγελματικο   που   μαλλον   θελει   ακουστικο   ΚΧ-Τ2251χ

 

323771874_1_644x461_panasonic-kx-t2251x-

 

6.Ενσυρματο   GENERAL   ELECTRIC   29393GE2-A   δουλεψε   για   λιγο   και   παροτι   δουλευει   βγαζει   περιεργες   ενδειξεις   στην  οθονη. Παιρνει   4  μπαταριες  ΑΑ.

 

 

102829784_2_585x461_domashen-telefon-gen

 

7.Παλιο   ενσυρματο   τυπου   γονδολα   μπεζ   GEEMARC  MODEL1 περιπου   σαν  κι  αυτο  της   φωτογραφιας.

 

ygfiuoyx3fkd3zmlv2hl

 

 

ΔΟΘΗΚΕ!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΑΡΑΛΑΒΗ   ΜΟΝΟΝ   ΣΤΗΝ  ΕΔΡΑ   ΜΟΥ   ΠΙΣΩ   ΑΠΟ  ΤΟ   ΕΦΕΤΕΙΟ   ΑΘΗΝΑΣ   ΑΝ  ΔΕΝ  ΕΧΟΥΝ   ΒΑΛΕΙ   ΒΟΜΒΑ. :-)

 

 

Ποσταρετε   πρωτα   εδω    και   καπακι   στειλτε    πμ   ωστε   να   υπαρχει   σωστη   προτεραιοτητα.

 

ΠΑΡΑΚΑΛΩ   ΠΟΛΥ   ΝΑ   ΕΙΣΤΕ   ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΟΙ   ΓΙΑ   ΤΗΝ  ΠΑΡΑΛΑΒΗ   ΩΣΤΕ   ΝΑ   ΜΗΝ    ΑΠΟΚΛΕΙΟΝΤΑΙ

 

ΑΥΤΟΙ   ΠΟΥ   ΤΑ   ΘΕΛΟΥΝ   ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.

 

ΚΑΛΕΣ   ΓΙΟΡΤΕΣ   ΣΕ   ΟΛΕΣ  ΚΙ  ΟΛΟΥΣ.

 

θα με ενδιέφερε κάποιο ενσύρματο τηλέφωνο εάν έχει μείνει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...