Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

28 λεπτά πριν, Pinkakos είπε

33183964_1735929683154424_5280834922347495424_n.jpg.74ae89f0eb7947760b5da82b1124573f.jpg

Η φωτογραφία είναι λίγο θολή οπότε, χαρίζονται τα παρακάτω:

  • MSI Mobo (AM3), άγνωστης λειτουργικής κατάστασης, συγκεκριμένα αυτό το μοντέλο : https://www.msi.com/Motherboard/GF615M-P33.html
  • Asus Mobo  (AM2), λειτουργική ( ή τουλαχιστον ήταν την τελευταια φορα που την χρησιμοποιησα ) : https://www.msi.com/Motherboard/GF615M-P33.html
  •  Μια PCI Κάρτα δικτύου & μια Wireless
  • Ενας Athon X2, άγνωστης λειτουργικής κατάστασης και αυτός

Θα με ενδιέφερε η gf615m. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Pinkakos είπε

33183964_1735929683154424_5280834922347495424_n.jpg.74ae89f0eb7947760b5da82b1124573f.jpg

Η φωτογραφία είναι λίγο θολή οπότε, χαρίζονται τα παρακάτω:

  • MSI Mobo (AM3), άγνωστης λειτουργικής κατάστασης, συγκεκριμένα αυτό το μοντέλο : https://www.msi.com/Motherboard/GF615M-P33.html
  • Asus Mobo  (AM2), λειτουργική ( ή τουλαχιστον ήταν την τελευταια φορα που την χρησιμοποιησα ) : https://www.msi.com/Motherboard/GF615M-P33.html
  •  Μια PCI Κάρτα δικτύου & μια Wireless
  • Ενας Athon X2, άγνωστης λειτουργικής κατάστασης και αυτός

Ενδιαφέρομαι για την am3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/5/2018 στις 9:31 ΠΜ, LLLEFTERIS είπε

Επεξεργαστης 478 3.2Ghz

Ψυκτρα 478 οχι μαμα

Μνημη DDR 400Mhz 1GB Adata

Εχουν κλεισει για τον Κωστα Καρρας

Χαριζω και την βαση της φωτογραφιας ειναι απο το επιπλο που εχω την τηλεοραση αλλα εβαλα ροδακια.

Διαστασεις 49.5 169.5

Απο το σπιτι μου στο Περιστερι-Χρυσουπολη μονο

_CE_94_CE_B9_CE_B1_CF_86_CE_BF_CF_81_CE_-1512115051-663-e.jpg

IMG_20180522_092737.jpg

Ευχαριστω πολυ!!!Παρελαβα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, e-tic είπε
  • Screen protector για Xiaomi Mi Max 2. Χρησιμοποιημένο, αλλά απο ότι είδα υπάρχει τρόπος καθαρισμού και επαναχρησιμοποίησης
  • Video switch (vga) Aten VS-291. Έχει να χρησιμοποιηθεί πολλά χρόνια αλλά θεωρώ οτι είναι ακόμα λειτουργικό
  • USB dongle απο wireless mouse Logitech M180. Υπάρχει και το ποντίκι για όποιον το θέλει, αλλά οξειδόθηκε μια μπαταρία μέσα και έχει γεμίσει ζουμιά η πλακέτα.

Εκδήλωση ενδιαφέροντος μέσω πμ και παραλαβή απο τον χώρο μου στην Καλλιθέα

Καλησπέρα! Να σε ρωτησω τι ειναι το 2ο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/29/2018 στις 8:25 ΜΜ, Tsino είπε

Καλησπέρα στην ομάδα. Χαρίζονται αυτά τα ακουστικά jack. 

Πρέπει να "παίξεις" με το βύσμα για να δουλέψουν. 

αν υπάρξει  ενδιαφέρον από περισσότερους από 1 θα γίνει κλήρωση. Στέλνονται και με courier (χρέωση παραλήπτη) ή ΕΛΤΑ αφού μου στείλετε το κόστος.

Όποιος είναι να τα πάρει δεν θα βιάζεται, Επίσης θα πρέπει να έχει χαρίσει κάτι στο παρελθόν

Ευχαριστώ

V1.jpg

V2.jpg

Είναι ακόμα διαθέσιμα αν ενδιαφέρεται κάποιος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/22/2018 στις 5:20 ΜΜ, Tormentor_ είπε

πρώτη φορά κάνω ποστ εδώ οπότε συγχωρέστε με αν κάνω κάτι λάθος:P

Χαρίζονται τα αντικείμενα της φωτό σε μη λειτουργική κατάσταση. Παραλαβή από βόρεια προάστια ή αμπελόκηπους

IMG_20180522_164753.jpg

 Τα ηχειακια μπροστα,υπαρχουν ακόμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαριζω οθονη για laptop 17 με προβληματα ισως για ανταλλακτικα.

SAMSUNG LTN170WX-L05

Ειναι απο το Packard Bell που μου χαρισαν εδω δουλευει απλα στο πανω σημειο δεν εχει τοσο ενταση ο φωτισμος

Δεν εχει καμενα κολλημενα pixel

 

Παραλλαβη απο το σπιτι μου στο Περιστερι-Χρυσουπολη

Επεξ/σία από LLLEFTERIS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/5/2018 στις 10:19 ΜΜ, e-tic είπε
  • Screen protector για Xiaomi Mi Max 2. Χρησιμοποιημένο, αλλά απο ότι είδα υπάρχει τρόπος καθαρισμού και επαναχρησιμοποίησης
  • Video switch (vga) Aten VS-291. Έχει να χρησιμοποιηθεί πολλά χρόνια αλλά θεωρώ οτι είναι ακόμα λειτουργικό
  • USB dongle απο wireless mouse Logitech M180. Υπάρχει και το ποντίκι για όποιον το θέλει, αλλά οξειδόθηκε μια μπαταρία μέσα και έχει γεμίσει ζουμιά η πλακέτα.

Εκδήλωση ενδιαφέροντος μέσω πμ και παραλαβή απο τον χώρο μου στην Καλλιθέα

Καλημέρα ενδιαφέρομαι για το vga switch και για το ποντίκι μήπως το φτιάξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπέρα,

το λαπτοπ έχει κρατηθεί για τον e-tic μέχρι την Τρίτη 29/05, μετά σειρά ο nikolaus αν τυχόν ενδιαφέρεται μέχρι τότε. --> το λαπτοπ παρέλαβε ο e-tic

δίνεται επίσης μια σκέτη μητρική 478 socket από dell υπολογιστη, τελευταία φορά λειτουργούσε πριν 2-3 χρόνια που είχε αφαιρεθεί, δεν εγγυώμαι ότι είναι ακόμη λειτουργική.

επίσης ένας hp laserjet 1320 με πρόβλημα, τελευταία φορά που τον είχα τεστάρει πριν 3 χρόνια περίπου ναι μεν εκτύπωνε αλλά θυμάμαι ότι οι εκτυπώσεις δεν ήταν καθαρές, έβγαζε μαύρο χρώμα σε διάφορα σημεία, από τότε τον είχα αποθήκη, έχει μέσα και το τονερ του, δε ξέρω τι φταίει.

--> τον εκτυπωτή παρέλαβε ο summit1_1

 

παραλαβή μόνο από το χώρο μου στο ελληνικό αττικής, όποιος έρθει πρώτος τα παίρνει.

φωτογραφίες έβαλα εδώ, σημερινές είναι.

https://imgur.com/a/MDJiqYF

ευχαριστώ.

 

 

Επεξ/σία από Silenzio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...