Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δίνω μία τιμονιέρα Genius. Είναι παλιά. Τώρα να πω ότι έιναι μη λειτουργικη....δεν ξέρω. Αναγνωρίζεται από τα Windows (το δοκίμασα πρόσφατα), αλλά το καλώδιο που συνδεόταν τα πεντάλ με το τιμόνι έχει χαλάσει. Προσπαθησα να το φτιάξω....αλλα δεν έκανα τίποτα (μάλλον ή δεν το έκανα καλα) και αλλο χρόνο δεν θα διαθέσω. Άν το θέλει κανεις και ξέρει να το φτιάξει....και δουλέψει καλώς αλλίως...σκουπίδια γιατί είναι και ογκώδης και πιάνει χώρο.

Βρήκα και ένα site...
https://www.westech.sk/genius-wheel-speed-wheel-3-usb-force-feedback_d33870.html

image.png.8fe24d2ef452605da4185349dd96acef.png

Επεξ/σία από adventurer
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 ώρες πριν, Mpouko είπε

Χαριζεται καρτα γραφικων GTX 260 σε αγνωστη λειτουργικη κατασταση ( Κατα 99% λειτουργικη).

Περιοχη Κιλκις.Δεν αποστελεται λογο ελλειψης χρονου.

Σε περιπτωση που βρεθει ενδιαφερομενος απο το Κιλκις Ας με ενημερωσει με ΠΜ.

asus-nvidia-gtx260-htdp-896mb-ddr3-hdmi-

Με ενδιαφερει και ισως εχω καποιον να παραλαβει απο εσενα, αν δεν λειπει απο Κικλκις αυτες τις μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/5/2018 στις 10:03 ΜΜ, Silenzio είπε

καλησπέρα,

το λαπτοπ έχει κρατηθεί για τον e-tic μέχρι την Τρίτη 29/05, μετά σειρά ο nikolaus αν τυχόν ενδιαφέρεται μέχρι τότε.

δίνεται επίσης μια σκέτη μητρική 478 socket από dell υπολογιστη, τελευταία φορά λειτουργούσε πριν 2-3 χρόνια που είχε αφαιρεθεί, δεν εγγυώμαι ότι είναι ακόμη λειτουργική.

επίσης ένας hp laserjet 1320 με πρόβλημα, τελευταία φορά που τον είχα τεστάρει πριν 3 χρόνια περίπου ναι μεν εκτύπωνε αλλά θυμάμαι ότι οι εκτυπώσεις δεν ήταν καθαρές, έβγαζε μαύρο χρώμα σε διάφορα σημεία, από τότε τον είχα αποθήκη, έχει μέσα και το τονερ του, δε ξέρω τι φταίει.

παραλαβή μόνο από το χώρο μου στο ελληνικό αττικής, όποιος έρθει πρώτος τα παίρνει.

φωτογραφίες έβαλα εδώ, σημερινές είναι.

https://imgur.com/a/MDJiqYF

ευχαριστώ.

Θα ήθελα να ευχαριστήσω πολύ τον Μιχάλη "Silenzio" για τον lazer εκτυπωτή ΗP που μου έδωσε! Τον συνέδεσα, δουλεύει εκτυπώνει με αυτά τα μαύρα σημάδια που ανέφερες και εσύ Μιχάλη. Από τρίτη θα τον δοκιμάσω με ένα καινούργιο Imitation toner και ότι κάτσει. Χάρηκα για την γνωριμία!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/5/2018 στις 5:48 ΜΜ, Locke_John είπε

στο τσακ με προλαβες για το 3) (μπαταρια νοκια) συμφορουμιτη....

Ακυρο   απο  μενα   οποτε   μπορεις    να   ερθεις   σε   συνεννοηση   να  την  παραλαβεις.

Στις 26/5/2018 στις 1:06 ΜΜ, ironcastle είπε

ειναι μηπως διαθεσιμη η ψυκτρα?

Ακυρο   απο  μενα   οποτε   μπορεις    να   ερθεις   σε   συνεννοηση   να  την  παραλαβεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,σήμερα έκανα μια ψιλό ανακαίνιση και βρήκα λίγη σαβούρα που δεν χρειάζομαι πλέον....

1.και καλύτερο και πολύ αγαπημένο από gamers του ps3, μητρική από ps3 fat (cech-h)40gb? Με ξεκολλημένη την rsx μάλλον φτιάχνεται με reball μάλλον...Μαζί με τα 2 σασί και την ψύξη

2.Το πλαστικό ενδιάμεσα στον ανεμιστήρα και την μητρική λίγο "τσαλακωμένο"

3 ένας καταραμένος σκληρός "2.5" Seagate 500gb μόνο η πλακέτα είναι λειτουργική

Παραλαβή κατόπιν συνεννόησης(μένω Ζαρκαδιά Καβάλας)Δεν στέλνω!

20180527_205933.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Vodafone MiFi 2352

Τα έπαιξε η μπαταρία του και τώρα χωρίς αυτήν όταν δει ζόρισμα κολλάει (η μπαταρία δεν υπάρχει). Λογικά δεν έχει θέμα αν μπει μπαταρία αλλά έχω καιρό να το δοκιμάσω άρα δεν ξέρω...

Έχει αλλαχθεί και το FW του με ένα της novatel.

PS. Μόνο άτομα που έχουν χαρίσει στο thread στο παρελθόν. Αθήνα έρχονται το παίρνουν, έξω το στέλνω με ΕΛΤΑ.

PS2. PM αν το θέλει κανένας, εδώ δεν βλέπω μηνύματα.

Επεξ/σία από nikos903
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, nikos903 είπε

Vodafone MiFi 2352

Τα έπαιξε η μπαταρία του και τώρα χωρίς αυτήν όταν δει ζόρισμα κολλάει (η μπαταρία δεν υπάρχει). Λογικά δεν έχει θέμα αν μπει μπαταρία αλλά έχω καιρό να το δοκιμάσω άρα δεν ξέρω...

Έχει αλλαχθεί και το FW του με ένα της novatel.

PS. Μόνο άτομα που έχουν χαρίσει στο thread στο παρελθόν. Αθήνα έρχονται το παίρνουν, έξω το στέλνω με ΕΛΤΑ.

PS2. PM αν το θέλει κανένας, εδώ δεν βλέπω μηνύματα.

Με ενδιαφέρει - μου έκλεψαν το δικό μου από το δίχτυ του backpack την τελευταία φορά που μπήκα στο μετρο :@

στελνω και πμ

Επεξ/σία από paylidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαριζονται   τα   εξης....

1.Ατμοσιδερο   SINGER   με   μικρη   διαροη   νερου (οπως  μου  ειπαν) η   οποια   επισκευαζεται.

e9e73ec895cedab5a80dfb7f24cea59c.jpg.jpg

ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ!

2.Δυο   φωτιστκα   γραφειου   ασπρα   που  εχουν   γινει   καφεμπεζ   απο  την   βρωμα   και  την   πολυκαιρια   με   3   λαμπες   συνολικα.

Δεν   αναβουν   οποτε   ειναι   καμενες   οι   λαμπες  η  οι   μετασχηματιστες   των   φωτιστικων. Δεν   ασχοληθηκα  ουτε   προκειται...

Σε   αυτο  το  στυλ   περιπου   αλλα  πιο   φτηνιαρικα.

aca-lighting-led-fotistiko-grafeiou-plas

 

3.Ενσυρματο   ποντικι   μικρο    DICOTA  CHAMELEON   USB  που   αλλαζει   3-4   χρωματα   οσο   λειτουργει  αλλα   το  δαγκωσε   σκυλος   και   χρειαζεται   λιγο   μονωτικο   μακαρονι

απο   καλλιτεχνη.

611X+F2UzlL._SX355_.jpg

 

ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ!

4.Γνησιο   CD  WIN98   SE   εγγλεζικα   νομιζω. Ακομα   περιμενω   τον  προηγουμενο   'ενδιαφερομενο"......

1335862513.th.8027.jpg

 

 

Παραλαβη  ΜΟΝΟΝ   απο   την  εδρα   μου   πισω   απο   εφετειο   αθηνας    εντος   48ωρου   κατοπιν   συνεννοησης.

Αν   τα   παρει   ολα   ενας   και  τα   μοιρασει   θα   με   υποχρεωσει.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και  μετα   στειλτε   πμ.  ωστε   να   κραταω   προτεραιοτητες.

 

Επεξ/σία από tigergreg
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, nikos903 είπε

Vodafone MiFi 2352

Τα έπαιξε η μπαταρία του και τώρα χωρίς αυτήν όταν δει ζόρισμα κολλάει (η μπαταρία δεν υπάρχει). Λογικά δεν έχει θέμα αν μπει μπαταρία αλλά έχω καιρό να το δοκιμάσω άρα δεν ξέρω...

Έχει αλλαχθεί και το FW του με ένα της novatel.

PS. Μόνο άτομα που έχουν χαρίσει στο thread στο παρελθόν. Αθήνα έρχονται το παίρνουν, έξω το στέλνω με ΕΛΤΑ.

PS2. PM αν το θέλει κανένας, εδώ δεν βλέπω μηνύματα.

ευχαριστω πολυ για τιν ψυκτρα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, tigergreg είπε

Χαριζονται   τα   εξης....

1.Ατμοσιδερο   SINGER   με   μικρη   διαροη   νερου (οπως  μου  ειπαν) η   οποια   επισκευαζεται.

e9e73ec895cedab5a80dfb7f24cea59c.jpg.jpg

2.Δυο   φωτιστκα   γραφειου   ασπρα   που  εχουν   γινει   καφεμπεζ   απο  την   βρωμα   και  την   πολυκαιρια   με   3   λαμπες   συνολικα.

Δεν   αναβουν   οποτε   ειναι   καμενες   οι   λαμπες  η  οι   μετασχηματιστες   των   φωτιστικων. Δεν   ασχοληθηκα  ουτε   προκειται...

Σε   αυτο  το  στυλ   περιπου   αλλα  πιο   φτηνιαρικα.

aca-lighting-led-fotistiko-grafeiou-plas

3.Ενσυρματο   ποντικι   μικρο    DICOTA  CHAMELEON   USB  που   αλλαζει   3-4   χρωματα   οσο   λειτουργει  αλλα   το  δαγκωσε   σκυλος   και   χρειαζεται   λιγο   μονωτικο   μακαρονι

απο   καλλιτεχνη.

611X+F2UzlL._SX355_.jpg

4.Γνησιο   CD  WIN98   SE   εγγλεζικα   νομιζω. Ακομα   περιμενω   τον  προηγουμενο   'ενδιαφερομενο"......

1335862513.th.8027.jpg

Παραλαβη  ΜΟΝΟΝ   απο   την  εδρα   μου   πισω   απο   εφετειο   αθηνας    εντος   48ωρου   κατοπιν   συνεννοησης.

Αν   τα   παρει   ολα   ενας   και  τα   μοιρασει   θα   με   υποχρεωσει.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και  μετα   στειλτε   πμ.  ωστε   να   κραταω   προτεραιοτητες.

Θα με ενδιεφερε το ποντικι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, tigergreg είπε

Χαριζονται   τα   εξης....

1.Ατμοσιδερο   SINGER   με   μικρη   διαροη   νερου (οπως  μου  ειπαν) η   οποια   επισκευαζεται.

e9e73ec895cedab5a80dfb7f24cea59c.jpg.jpg

2.Δυο   φωτιστκα   γραφειου   ασπρα   που  εχουν   γινει   καφεμπεζ   απο  την   βρωμα   και  την   πολυκαιρια   με   3   λαμπες   συνολικα.

Δεν   αναβουν   οποτε   ειναι   καμενες   οι   λαμπες  η  οι   μετασχηματιστες   των   φωτιστικων. Δεν   ασχοληθηκα  ουτε   προκειται...

Σε   αυτο  το  στυλ   περιπου   αλλα  πιο   φτηνιαρικα.

aca-lighting-led-fotistiko-grafeiou-plas

3.Ενσυρματο   ποντικι   μικρο    DICOTA  CHAMELEON   USB  που   αλλαζει   3-4   χρωματα   οσο   λειτουργει  αλλα   το  δαγκωσε   σκυλος   και   χρειαζεται   λιγο   μονωτικο   μακαρονι

απο   καλλιτεχνη.

611X+F2UzlL._SX355_.jpg

ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ!

4.Γνησιο   CD  WIN98   SE   εγγλεζικα   νομιζω. Ακομα   περιμενω   τον  προηγουμενο   'ενδιαφερομενο"......

1335862513.th.8027.jpg

Παραλαβη  ΜΟΝΟΝ   απο   την  εδρα   μου   πισω   απο   εφετειο   αθηνας    εντος   48ωρου   κατοπιν   συνεννοησης.

Αν   τα   παρει   ολα   ενας   και  τα   μοιρασει   θα   με   υποχρεωσει.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και  μετα   στειλτε   πμ.  ωστε   να   κραταω   προτεραιοτητες.

Με ενδιαφερει  το  ατμοσιδερο!

Επεξ/σία από Fuel7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...