Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παλι απο το so you think...,το τραγουδι που ξεκινησε το βιντεακι της βανας,και το τραγουδι των τιτλων τελους του show αποψε.Ευχαριστω.

p.s. αν καποιος ξερει καποιο απ τα προηγουμε που εχω ζητησει,please πειτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε ποιό κομμάτι αναφέρεσαι; blink.gif

 

anaferome sto kommati pou epaize stin skini pou ekanan tin prova tou gammou i natalia me ton aleksi slow kommati poly oraio:oops:

 

anaferome sto kommati pou epaize stin skini pou ekanan tin prova tou gammou i natalia me ton aleksi slow kommati poly oraio:oops:

 

natalia?????:confused: oxi den epaikse i germanou sto parapente...ntalia ithela na grapso:oops: :oops: :oops: :oops:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kalhspera gia alli mia fora se ola ta paidia mia erwtisi apo emena meta apo poli search mesa sto forum den mporesa na vrw kati an KAI nomizw pws to eixe parei to mati mou edw...ti na pw

 

to komati pou paizei stin diafimisi tou giaourtiou YOTOPIA tis NOUNOU??? ty in advance

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι απο το so you think...,το τραγουδι που ξεκινησε το βιντεακι της βανας,και το τραγουδι των τιτλων τελους του show αποψε.Ευχαριστω.

p.s. αν καποιος ξερει καποιο απ τα προηγουμε που εχω ζητησει,please πειτε.

 

Νομίζω πως αναφέρεσαι στα εξής:

 

1.Motorpsycho-Stalemate :-D

 

2.Mad world-Gary Jules :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mporei na exei anaferthei afto to tragoudi alla den to vrika. kserete pio einai to tragoudi tis coca cola afto pou pernaei kapios apo ena magazi kai tragoudaei ''lola lalala lola'' kai meta to kanoun bitaki!! to kserete? efxaristo poli.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

anaferome sto kommati pou epaize stin skini pou ekanan tin prova tou gammou i natalia me ton aleksi slow kommati poly oraio:oops:

 

nai..einai ena apalo kommatai me ki8aritsa pou paizei otan o alekshs vazei to daktylidi sthn ntalia sthn prova gamou..kaneis den to kserei?einai gnwsto akousma genika..

 

http://www.sendspace.com/file/uynb0r

ανέβασα το sample από το επεισόδιο...

Μου θυμίζει κάποιο Ελληνικό τραγούδι, αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ ποιο.

Ίσως να μην ξέρω και τον τίτλο του. Νομίζω πως το λέει άντρας.

Βέβαια δεν παίρνω κι όρκο πως πρόκειται γι αυτό, ίσως απλά να μου το θύμησε... blink.gif

 

Είναι από το soundtrack της ταινίας AMELIE αλλά δυστηχώς δε θυμάμαι τίτλο.

Μήπως εννοείς κάποια άλλη ταινία και όχι την Amelie; blink.gif

 

mporei na exei anaferthei afto to tragoudi alla den to vrika. kserete pio einai to tragoudi tis coca cola afto pou pernaei kapios apo ena magazi kai tragoudaei ''lola lalala lola'' kai meta to kanoun bitaki!! to kserete? efxaristo poli.

 

«Lola» λέγεται το τραγούδι. Γνωστό από τους Kinks. Ερμηνευμένο από 1098237 καλλιτέχνες.

Η συγκεκριμένη εκτέλεση της διαφήμισης, δεν ξέρω αν είναι κάποιο τραγούδι ή απλά δημιουργία για την διαφήμιση. blink.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

basika to tragoudi o filos pou to anefere einai ellhniko men alla opoios akouei lowbap sto sugkekrimeno forum tha to gnwrizei POLU KALA...Ena onoma tha pw an den kanw lathos oti to leei h sugkekrimenh kallitexnhs....SaDaHziNia!(mia neraida skoteinh.....alhtheia lew...kapws etsi leei mesa stous stixous...fusika klemeno einai sto tragoudi pou leei h proanaferomenh tragoudistria den borei na to eipe prwta auth kai meta na to balane sto amelie...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλισπερα σε ολους. ψαχνω το τραγουδι που ακουγεται σε αυτο το video απο μια εκπομπη της στεφανιδου.

εχει εκτελεστει και με ελληνικους στιχους ( ...Να'σουν αλλιως, αλλιως απ'οτι σ'εχει πλασει ο θεος.....) αλλα ψαχνω την συγκεκριμενη εκτελεση που μαλλον ειναι και η original.

Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλισπερα σε ολους. ψαχνω το τραγουδι που ακουγεται σε αυτο το video απο μια εκπομπη της στεφανιδου.

εχει εκτελεστει και με ελληνικους στιχους ( ...Να'σουν αλλιως, αλλιως απ'οτι σ'εχει πλασει ο θεος.....) αλλα ψαχνω την συγκεκριμενη εκτελεση που μαλλον ειναι και η original.

Thanks

«Mia Martini & Roberto Murolo - Cu' mme» blink.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...