Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπόν, απόψε, σε εκπομπή της ΝΕΤ για το Champions League, ακούστηκε μια version του θέματος του "Requiem for a dream", που δεν έχω ξανακούσει, με ανδρική χορωδία βαρυτόνων να συμμετέχει...

Αν έχει κανείς καμιά παραπάνω ιδέα, ας ρίξει λίγο φως στην υπόθεση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά.Να σας ρωτήσω,η μουσική από τν διαφήμιση της amita ποιά είναι;Ευχαριστώ κ συγνώμη αν έχει υποθεί ξανά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, απόψε, σε εκπομπή της ΝΕΤ για το Champions League, ακούστηκε μια version του θέματος του "Requiem for a dream", που δεν έχω ξανακούσει, με ανδρική χορωδία βαρυτόνων να συμμετέχει...

Αν έχει κανείς καμιά παραπάνω ιδέα, ας ρίξει λίγο φως στην υπόθεση...

 

Για το συγκεκριμένο κομμάτι ρώτησα κι εγώ παραπάνω. Είναι και στη διαφήμιση του τελικού του champions' league της ΝΕΤ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια χθες ειδα την ταινια του ρουβα και ακουστηκαν αρκετα καλα τραγουδια.αν καποιος ξερει καποιο απο αυτα ας μας δωσει τα φωτα του.ααα και ωραια ταινια...

 

Sakis Roubas - Zise ti zwi

Sakis Rouvas//Ntoretta Papadimitriou-One With This World

AYO -Down On My Knees

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sakis Roubas - Zise ti zwi

Sakis Rouvas//Ntoretta Papadimitriou-One With This World

AYO -Down On My Knees

 

δεν αναφερομουν στα τργουδιΑ του ρουβα.σε κατι αλλα ξενα που ακουστηκαν.συγκεκριμενα μου αρεσαν δυο αλλα δεν θυμαμαι σε ποιες σκηνες επαιξαν...ευχαριστω παντως....:-D :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,μήπως ξέρει κανείς το τραγούδι που είχε παιχτεί(23o επεισόδιο so you think...)στην χορογραφία του Βαγγέλη ο οποίος και απέτυχε, ένα dance κομμάτι πρέπει να ήταν...δυστυχώς όμως δεν έχω κάποιο sample.Τhx προκαταβολικά.

 

xtrmsnpr, αν δεν κάνω λάθος πρέπει να εννοείς το Forever Lost απο Magic Numbers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά γεια σας μήπως ξέρει κανείς το κομμάτι που ακούγεται τώρα τελευταία στη διαφήμιση της vodafone (μάλλον ή cosmote ή tim??)που ξεχωρίζει απο τη λέξη καραμέλα που λένε συνέχεια σε αυτό??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, απόψε, σε εκπομπή της ΝΕΤ για το Champions League, ακούστηκε μια version του θέματος του "Requiem for a dream", που δεν έχω ξανακούσει, με ανδρική χορωδία βαρυτόνων να συμμετέχει...

Αν έχει κανείς καμιά παραπάνω ιδέα, ας ρίξει λίγο φως στην υπόθεση...

 

Εάν το αναζητήσεις ως "lord of the rings - the two towers - main theme" λογικά θα το βρεις... Είναι από την παραπάνω ταινία, ακριβή τίτλο πέρα από το κλασικό "requiem for a dream" δε γνωρίζω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά γεια σας μήπως ξέρει κανείς το κομμάτι που ακούγεται τώρα τελευταία στη διαφήμιση της vodafone (μάλλον ή cosmote ή tim??)που ξεχωρίζει απο τη λέξη καραμέλα που λένε συνέχεια σε αυτό??

 

Έχει ειπωθεί αμέτρητες φορές... DinoSau - Parris

Κανά search δε βλάπτει που και που...

Πάνω δεξιά είναι το κουμπάκι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά γεια σας μήπως ξέρει κανείς το κομμάτι που ακούγεται τώρα τελευταία στη διαφήμιση της vodafone (μάλλον ή cosmote ή tim??)που ξεχωρίζει απο τη λέξη καραμέλα που λένε συνέχεια σε αυτό??

 

Ήμαρτον ρε φίλε. Ένα search δεν κάνεις; Το έχουν πει 897287243 φορές τα παιδιά. :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...