Προς το περιεχόμενο

Dr Who


koyan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2.Eπειδη η amy ολη μτη διαρκεια που ηταν εγκυος ηταν και στο tardis επηρεαστηκε και πηρε τις ιδιοτητες των time lord.

 

πεσμου οτι κανεις πλακα.αυτο εγινε στην νεα σεζον; :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα ωραίο είναι δες τα , η πλοκή μου αρέσει (δεν έχουμε ξανά δύο season για την ξανθιά - όχι οτι ήταν κακό :wub: ) στην αρχή και εγώ νόμιζα οτι θα ξεπέσει αλλα τελικά ανανεώθηκε η σειρά :shifty:

 

επίσης απο ότι έχω καταλάβει χρειάζεται να έχει κάποιον μαζί του αλλιώς τα χάνει λίγο water of mars ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπομενως καλα ειχα καταλαβει τον Μοφατα για παραμυθατζη και σταματησα να βλεπω την σειρα.

 

 

Ο Μοφατ εχει βγαλει μερικα πολυ καλα επεισοδια σα το blink πχ, αλλα νομιζω οτι οταν ειναι να τρεξει αυτος το show καπου το χανει.

Εδω ειδαμε το doctor να παιζει μπαλα και να χωρευει σα καραγκιοζης στο γαμο της amy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω εχουμε 3 σεζον τον smith->οχι οτι δεν ειναι καλος,εχει στυλ doctor και προφιλ αλλα δεν ειναι τοσο καλες οι υποκριτικες του ικανοτητες.Τωρα το θεμα ειναι ετσι οπως τα εχουν κανει ποιον θα δουμε μετα τον smith και αν θα δουμε και μεχρι ποτε θα παει η σειρα.Η μαλακια ειναι οτι επρεπε να ειχαν ξεκινησει τη σειρα απο την αρχη->μπαμ απο τον 1ο doctor εκει θα ειχε ζουμι.Και ετσι οπως τα εχουν κανει τα επεισοδια μαλλον μισα θα δουμε (7η σεζον) το 2012 και τα υπολοιπα το 13 κατι τετοιο νομιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μαλακια ειναι οτι επρεπε να ειχαν ξεκινησει τη σειρα απο την αρχη->μπαμ απο τον 1ο doctor εκει θα ειχε ζουμι.

 

Γιατι, απο που ξεκινησε η σειρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι, απο που ξεκινησε η σειρα?

Για το 2005 μιλαω που <<συνεχιστηκε>> απο εκει που ειχε μεινει απο παλια + οτι δεν μας εδειξε το regenerate του 8ου στον 9ο.Ενω αμα ξεκιναγε το 2005 απο τον 1ο θα ηταν πιο ωραιο και θα ειχε μια συνεχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γυναικα ενδιαφέρον , amy είναι ποιο όμορφη! πάντως αν κάθε χρόνο αλλάζουμε και doctor θα καταντήσει βλακεία , ενα remake τον προηγούμενον θα ήταν καλό πάντως ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικα ο επομενος dr θα ειναι μαυρος.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Λογικα θα ειναι καποιος του καναλιου.Απο το bbc.Στο merlin που ειναι και του bbc οι 4 βασικοι πρωταγωνιστες εχουν παιξει στο doctor who ως δευτεροι και τριτοι ρολοι.

Πολλοι λενε οτι μπορει να ειναι αυτος:

 

sherlock-bbc.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνα,αλλα ο matt smith λεει οτι της βαζει 5 στα 10 και δεν την βρισκει sexy.

 

Doctor Who Matt Smith says Karen Gillan is only a five out of ten

 

Παντως η πιο fail companion του Doctor ηταν η Dona,ειχε και ενα ηλιθιο στυλ & φωνη. :wacko:

 

.....................................................................................

 

Πέτυχα ενα επεισόδιο στο σκαι και έκατσα να το δω. Ρε σεις δεν βλέπετε αυτό το πράγμα.

 

Εξαρταται ποιο επεισοδιο ειδες.Πρεπει να την δεις απο την αρχη,δεν ειναι αυτοτελη επεισοδια,και εγω αμα δω ενα επεισοδιο τυχαια απο μια σειρα θα μου φανει μαπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...